Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Sowio Wolska


monique_apple

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 471
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To ja tylko gwoli ostrzeżenia powiem ci, że mój wykonawca, z którym podpisałam umowę w marcu, miał tylko skończyć kawałek dachu na budowie z ubiegłego roku, zrobić fundamenty, które też już były zaawansowane w Cybulicach i wejść na moja działkę 1 kwietnia - rezultat: 31 maja, a ja jestem w ziemi!!! Obiecywał, że jak zrobi nasze fundamenty wróci na tamtą budowę murować ściany - rezultat - tam jest strop a u mnie jak wyżej... Sprawdziłaś swojego dobrze? Na pewno dotrzyma słowa?

 

Witaj Renka,

wysyłam Ci wiadomość na priva.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt.

Ja tam dzisiaj do koszenia zamawiam koparkę ;-)

 

Grzesiu, sąsiad Darek, od koni za sołtysem na rogu z chęcia Ci wykosi wszystko bo potrzebuje dla koników, rozmawiałem z nim, zgłoś się do niego, koniki na pewno będą zadowolnione i najedzone

A propos kiedy do nas wpadniecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty powiedz lepiej gdzie masz działkę to ją sobie włacze do rutynowego objazdu włości ;-)

To znaczy, że jest nadzieja że twoja wizyta na naszej działce to była pierwsza z cyklu? :wink: To mi się podoba :D Możesz jeszcze ostentacyjnie się przyglądać to może co moi stachanowcy ruszą się żwawiej... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty powiedz lepiej gdzie masz działkę to ją sobie włacze do rutynowego objazdu włości ;-)

Kosić, orać... ty chyba masz tam działke od niedawna ;-)

W SWF to już chyba (prócz sołtysa) nie ma ciągnika. Idz "przez łaki na przełaj" do SW i tam popytaj ludzi.

 

Chyba tak zrobię bo już na sołtysie się zawiodłem, chciałem żeby mi ogrodzenie zrobił ale jak krzyknął cenę to dużo drożej niż inni, ale się przejdę i popatrzę. Moja dziłeczka to na ulicy Słonecznej nr 7. Jak będziesz przejerzdżał to zerknij bo mam jakiś padający słup, może Tobie przyjdzie do głowy czyj to jest, bo chcę się go pozbyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt.

Ja tam dzisiaj do koszenia zamawiam koparkę ;-)

 

Grzesiu, sąsiad Darek, od koni za sołtysem na rogu z chęcia Ci wykosi wszystko bo potrzebuje dla koników, rozmawiałem z nim, zgłoś się do niego, koniki na pewno będą zadowolnione i najedzone

A propos kiedy do nas wpadniecie?

O widzę że internet już macie.

Szybciej była koparka niż kosiarka a do tych marnych ochłapów ziemi to nie będę go fatygował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Sowio Wolska :)

 

Wprawdzie buduje sie niedaleko Was bo w Dziekanowie, ale to przecież po sasiedzku.

Zwracam się do Was z serdecznym zapytaniem. Mój brat poszukuje dzialki w Waszych okolicach. Niekoniecznie musi miec status budowlany.

Jezeli ktololwiek z Was by slyszal o kims kto sprzedaje kawałek gruntu to bedę bardzo wdzęczna.

 

Pozdrawiam wszytskich budujących :)

 

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...