Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Sowio Wolska


monique_apple

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 471
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

SPRZEDAM NADMIAR STYROPIANU

Zamówiłam styropian na cały dom, ale praktyka (niedoróbki murarzy) zweryfikowała jego potrzebną ilość. W związku z tym zostało mi sporo i chcę się tego pozbyć:

 

podłoga bez frezu (FS20) - 65zł za paczkę

grubość: - 2 cm - 11 op

- 5 cm – 9 op

- 10cm – 35 op

 

ściana frezowany (FS15) - 55zł za paczkę

grubość: - 5 cm – 20 op

 

Styropian jest w Janówku (między Chotomowem a Nowym Dworem Maz). Nie mam transportu, więc ew. chętny musiałby sobie sam załatwić przewóz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Sowiowolanie,

 

informuje, ze w dniu 21 czerwca o godz 19.00 w szkole naszej odbedzie sie zebranie z wojtem (lub przedstawicielami) dotyczace m.in. poprowadzenia w naszej okolicy kanalizacji,

soltys byl i powiedzial,

 

zapraszamy,

m.

 

Czy moge miec prosbe o zapytanie 'przedstawicieli', czy planuja i na kiedy kanalizacje w Czeczotkach?

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Sowiowolanie,

 

informuje, ze w dniu 21 czerwca o godz 19.00 w szkole naszej odbedzie sie zebranie z wojtem (lub przedstawicielami) dotyczace m.in. poprowadzenia w naszej okolicy kanalizacji,

soltys byl i powiedzial,

 

zapraszamy,

m.

 

Czy moge miec prosbe o zapytanie 'przedstawicieli', czy planuja i na kiedy kanalizacje w Czeczotkach?

 

Pzdr.

 

:lol: w tzw II etapie tzn KIEDYS w blizej nieokreslonym czasie po 2010 roku :lol:

:evil: czyli tak jak u nas

a wojt byl i co z tego...

 

pozdro...

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wójt powiedział w sparawie kanalizy?

 

a Ty sasiedzie to masz szczescie albo tylko dzialke w bardziej odpowiednim miejscu :lol: czyli na drodze wezla kanalizacyjnego w najblizszych 2 latach,

projekt bedzie kosztowal jakies 480 zl w II ratach po 240 w tym i nastepnym miesiacu, trzeba podpisac umowe - przyjdzie projektant, wiec pewnie powinienes sie zglosic do sasiada z info czy Wy sie piszecie...

a nastepnie trzeba samemu badz z wlasnym wykonawca badz z gmina wybudowac podlaczenie przydomowe do kanalizacji, koszt bagatela 7-9 tys zl,

w gminie w ratach do zaplaty w ciagu 2 lat...

ale sie rozpisalam,

wiecej szczegolow zna moj maz :D

my niestety, jak napisalam wyzej, czekamy :cry:

 

dziewczyny juz wyjechaly na wakacje ??

kiedy nas odwiedzicie ??

 

pozdro,

m. - sowiowolanka pelna geba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...