Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Sowio Wolska


monique_apple

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 471
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wszystkim Sowiowolanom a także sympatykom Sowiowolan życzę wspaniałego 2008 roku. Oby spełniły sie Wasze marzenia i zrealizowały plany. Niech zdrowie dopisuje Wam i Waszym bliskim. I obyśmy jak najszybcie, może za rok :wink: mogli spędzić wspolnego Sylwestra w Sowiej Woli.

A na dziś wieczór, tym, którzy balują życzę szampańskiej zabawy.

Do Siego Roku!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Witam sąsiadów z Sowiej Woli :)

Mój dom (nieco zmodyfikowana wierzba II z horyzontu) buduje się w Augustówku, w zasadzie to już się wybudował i lada dzien bedziemy go zamykac :lol:

 

Jesli chodzi o kierownika budowy, to moge z czystym sumieniem polecic swojego. Jest bardzo wymagajacy, restrykcyjny i dokladny, czasami az za bardzo :lol:

Niestety nie jest tani - za kierownikowanie (kilkanascie wizyt na budowie) bierze 3 tys.

 

Ja natomiast poszukuje hydraulika i tynkarzy do tynkow tradycyjnych i wylewek - moze macie jakies namiary na sprawdzonych ludzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Patty,

my jesteśmy młodą grupą, jeszcze nie doszliśmy do etapu hydraulików i wylewek :) :-? Mam namiar na miejscowego hydraulika, który robił u nas rozprowadzenie rur pod chudziakiem, ale wydaje mi się że jest dość drogi i strasznie obłożony robotą. Ale jak chcesz mogę dać telefon.

Ekipy do wylewek też będę szukać :wink: Może wspólnie będziemy się wspierać? :wink: A może masz godnego polecenia kominkarza? Potrzebuję fachowej porady w tej materii. :roll: :wink:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

Chciałam się pochwalić, że mam już dach gotowy :D Długo to trwało, ale jak cieszy :D

 

Młoda grupa, ale już się szykuje aby dojrzeć w tym roku :wink:

W sprawie kontaktów z fachowcami to mam namiary na tynkarza, który pracował u mojego kolegi. Kolega poleca, ale ja go nie biorę, bo stryj wrócił do zdrowia i podejmie się tej pracy. Szkoda, że nie mógł pracować w ubiegłym roku, bo pewnie już mieszkałabym u siebie :roll:

Hydraulik który zaczyna u nas w tym tygodniu jest miejscowy i robił instalacje u naszych znajomych, ceny średnie. Znajomi polecają, ale ja będę mogła coś powiedzić jak zobaczę efekty u siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipy do wylewek też będę szukać :wink: Może wspólnie będziemy się wspierać? :wink: A może masz godnego polecenia kominkarza? Potrzebuję fachowej porady w tej materii. :roll: :wink:

Pozdr.

Mam namiar na bardzo dobrego fachowca od tynków tradycyjnych i wylewek, ale najwczesniejszy termin u niego to czerwiec/lipiec :(

Bierze za tynki tradycyjne 32-35 zł/m2 z materialami (lacznie z piaskiem kwarcowym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

Chciałam się pochwalić, że mam już dach gotowy :D Długo to trwało, ale jak cieszy :D

 

gratulacje !!!

wiem jak to cieszy, u mnie daszek juz prawie odachowkowany - teraz czekamy na zamkniecie stanu surowego zeby wstawic okna polaciowe :)

 

W sprawie kontaktów z fachowcami to mam namiary na tynkarza, który pracował u mojego kolegi. Kolega poleca, ale ja go nie biorę, bo stryj wrócił do zdrowia i podejmie się tej pracy. .

w takim razie poprosze o ten namiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipy do wylewek też będę szukać :wink: Może wspólnie będziemy się wspierać? :wink: A może masz godnego polecenia kominkarza? Potrzebuję fachowej porady w tej materii. :roll: :wink:

Pozdr.

Mam namiar na bardzo dobrego fachowca od tynków tradycyjnych i wylewek, ale najwczesniejszy termin u niego to czerwiec/lipiec :(

Bierze za tynki tradycyjne 32-35 zł/m2 z materialami (lacznie z piaskiem kwarcowym).

 

To ja bardzo poprosze namiar na tynkarza i wylewkarza ( :oops: ).

Na maila: [email protected]

 

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...