Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Sowio Wolska


monique_apple

Recommended Posts

Witam

Jestem całkowicie nowy na forum więc i pytanie jak od nowicjusza;)

Zamierzam kupić projekt domu APIS 3. Widzę że projekt jest w miarę popularny. Chciałbym również zobaczyć wykonany projekt na włsne oczy. Jak rónież podyskutować z budowniczymi. Czy jest w grupie ktoś kto powyższy projekt buduje lub zbudował?

Proszę o kontakt

 

Liseczek

 

Ja nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 471
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie zrażaj się takimi odpowiedziami. Mnie też mówili w maju, że są wolni dopiero we wrześniu :wink: Ludzie zaklepują sobie terminy, ale nie wszystko da się tak idealinie zgrać, więc zdarzają się luki w terminach. Trzeba mieć szczęście i wpasować się w tę lukę :p Dzwoń więc co tydzień, dwa do wszystkich i pytaj czy coś się nie zmieniło.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z Mają - Lunetko nie przejmuj sie takimi odpowiedziami - terminy w przyszłym roku - to wręcz śmieszne. Na pewno znajdziesz ekipę, która zrobi to już za jakiś czas... tymczasem róbcie coś innego na budowie...

Ja nie podaję ci namiarów na mojego tynkarza, bo on chwilowo nie tynkuje, starszy pan przeliczył się z siłami... teraz zapowiedział, że zajmuje się tylko kładzeniem płytek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem całkowicie nowy na forum więc i pytanie jak od nowicjusza;)

Zamierzam kupić projekt domu APIS 3. Widzę że projekt jest w miarę popularny. Chciałbym również zobaczyć wykonany projekt na włsne oczy. Jak rónież podyskutować z budowniczymi. Czy jest w grupie ktoś kto powyższy projekt buduje lub zbudował?

Proszę o kontakt

 

Liseczek

 

Poszukaj raczej w dziale projektów na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wsparcie i wszelakie namiary na tynkarzy :)

na przyszły tydzień umówiłam się z ekipą górali, ale niestety nie z polecenia tylko ogłoszenia, będę musiała zaryzykować ....

 

a czy mógłby ktoś z Was poratować mnie jeszcze jakims namiarem na speca z okolic Raszyna od przyłączy gazowych? chodzi o projekt i wykonastwo, miałam 2 namiary, ale panowie nie pracują w moich okolicach... :cry:

a swoją drogą ile czasu u Was trwało załatwianie przyłącza gazowego, bo słyszałam już o masakrycznych terminach, na same warunki przyłącza czekaliśmy 3 miesiące, aż się boję jak to będzie z samym przyłączem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam (...) cieśli/stolarza do balkonu.

nie wiem jaki chcesz ten balkon / balustradę (bo chyba o to chodziło), ja sobie wymarzyłam taki drewniany z belek "na krzyż" i na razie jedyny namiar jaki mi sie udało znaleźć to pan spod Bydgoszczy, liczy sobie "wyjazdowo" 230 zł / mb + 1 zł / km transportu, czyli pewnie ok 500 zł http://www.allegro.pl/item404585559_balustrady_drewniane.html

 

a! Grzesiu, gratuluje Hani :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wsparcie i wszelakie namiary na tynkarzy :)

na przyszły tydzień umówiłam się z ekipą górali, ale niestety nie z polecenia tylko ogłoszenia, będę musiała zaryzykować ....

 

a czy mógłby ktoś z Was poratować mnie jeszcze jakims namiarem na speca z okolic Raszyna od przyłączy gazowych? chodzi o projekt i wykonastwo, miałam 2 namiary, ale panowie nie pracują w moich okolicach... :cry:

a swoją drogą ile czasu u Was trwało załatwianie przyłącza gazowego, bo słyszałam już o masakrycznych terminach, na same warunki przyłącza czekaliśmy 3 miesiące, aż się boję jak to będzie z samym przyłączem....

 

Lunetko, uważnie wybieraj ekipę z ogłoszenia. Każ sobie pokazać ich robotę, wtedy ocenisz sama co potrafią. Ja o mały włos nie wpakowałam się w niezłą kabałę :x Tylko mój babski instynkt ochronił mnie przed kłopotami. Co do pytania o gaziarzy to niestety w Twoim rejonie nie mam nikogo.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...