Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Sowio Wolska


monique_apple

Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 471
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Domek powoli się stawia w Cybulicach. Z uporem maniaka trzymam się technologii Thermomur;) Przypominają mi sie dziecięce czasy zabawy klockami;)

Gdyby nie pogoda to by pewnie więcej juz stało. A tak własnymi rękami we dwóch z ojcem powoli stawiamy domek.

Fundamenty staneły szybko, ściany się powoli budują, już podniosły się na dwa metry przeszło. Dla mnie to wiele bo sam je stawiam;)

I tak powoli szukam kogoś kto zrobi to czego sam nie dam rady.

I tak pytam czytających:

Czy macie może namiar do kogoś kto zrobiłby mi więźbę a później położył dachówkę na to. Szukam jakiegoś naprawdę godnego zaufania gościa no i oczywiście mozliwie najtańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
Domek powoli się stawia w Cybulicach. Z uporem maniaka trzymam się technologii Thermomur;) Przypominają mi sie dziecięce czasy zabawy klockami;)

Gdyby nie pogoda to by pewnie więcej juz stało. A tak własnymi rękami we dwóch z ojcem powoli stawiamy domek.

Fundamenty staneły szybko, ściany się powoli budują, już podniosły się na dwa metry przeszło. Dla mnie to wiele bo sam je stawiam;)

I tak powoli szukam kogoś kto zrobi to czego sam nie dam rady.

I tak pytam czytających:

Czy macie może namiar do kogoś kto zrobiłby mi więźbę a później położył dachówkę na to. Szukam jakiegoś naprawdę godnego zaufania gościa no i oczywiście mozliwie najtańszego.

 

Szukaj na forum, jest tu wielu sprawdzonych fachowców. Ja swoich specjalistow od dachu nie polecam, bo strasznie nieterminowi byli :cry:

Powodzenia.

PS jak będziesz chciał dobrych tynkarzy cement-wap. to zgłos się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 months później...
  • 9 months później...

Witam !

Sporo czasu minelo od postu adebkowskiego i jakas dziwna cisza w grupie sowiowolskiej, pomimo ze sporo domków w Sowiej Woli i okolicy sie buduje. U adebkowskiego krzaki juz dawno wyciete a domek stoi pod dachem. ;)

Moja budowa tez jest w Cybulicach, aktualnie robi się więźba. Gdyby ktoś potrzebował stemple to na sprzedaż mam około 180 sztuk o długości 2,85 m. Mogę sprzedać w całości lub ile komu potrzeba. Cena 4,5 zł za sztuke do negocji w zależności od ilości.

Polecam bo nie są to jakieś cienkie psztyczki tylko porządne grube sosnowe stemple.

 

http://wszechnica.nazwa.pl/maciek/images/DSCF4862.jpg

 

Telefon: 501 922 889.

Pozdrawiam, Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...