Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Sowio Wolska


monique_apple

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 471
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Myślę iż teren gminy Czosnów można by grupą objąć. [...]

 

Jesli tak to sie klaniam ;)

obecnie surowy/zamkniety w Lomnie.

 

intensywnie uzywam funkcji 'szukaj' do namierzenia cen i ewentualnych wykonawcow dalszych etapow budowy.

 

pozdro

 

witamy nowego grupowicza :)

mozemy polecic z naszej strony tynkarzy zewn i wewn, elektryka, wylewki podlogowe, hydraulika i piece, specow od: kostki brukowej, plotu betonowego, bramy, gipsiarzy, wykonczenia wnetrz,

pozdro,

jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozemy polecic z naszej strony tynkarzy zewn i wewn, elektryka, wylewki podlogowe, hydraulika i piece, specow od: kostki brukowej, plotu betonowego, bramy, gipsiarzy, wykonczenia wnetrz,

 

super.

elektryka juz prawie mam, ale i tak chetnie sie dowiem jakie sa ceny na naszym lokalnym rynku.

poza tym potrzebne mi sa namiary na tynkarzy, wylewkarzy, gipsiarzy i hydraulikow.

mile widziani ludzie majacy przy okazji cokolwiek wspolnego z murarka. mam do przerobienia lazienke a murarz do takiej 'pierdolki' nie bardzo sie chce fatygowac (cena).

juz 'za chwile' bede chcial sobie podlaczyc jakas wode. i jesli bita studnia (ceny studniarzy wanded) wyjdzie niewiele taniej od wodociagu to bede podpinal to ostatnie.

a'propos kopania dolkow. orientujecie sie jaki jest koszt wkopania 1mb rury do wodociagu? mialbym do wykopania okolo 100 m. :/

za reszte profesji na razie dziekuje. nie wiem jak bede stal z kasa po tych podstawowych pracach. ceny teraz rosna kosmicznie...

 

uff, tyle mi przyszlo do glowy w trakcie porannej kawy :)

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) jutro składamy w Gminie wszystkie potrzebne papiery aby uaktualnić posiadane pozwolenia.

A czemu aktualizujecie?

 

Kupiliśmy działkę z projektem i pozwoleniem na budowę. Ponieważ wszystkie papiery są jeszcze na poprzedniego właściciela musimy uaktualnić, czyli przepisać na nas. :) A potem jak tylko zrobi się cieplej (tylko kiedy :o bo jeszcze przed nami zima :evil: ) ruszamy :D (jak znajdziemy ekipę :-? )

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeżyliście wichurę ??

Mam nadzieję, że nic nikomu nie porwało :wink:

Wyobrażam sobie co przeżywali ci, którzy są w trakcie budowy i nie mogli być na miejscu. Monika, u Was wszystko OK?

 

------------------------------

 

Niestety, nie przyjęli nam w Gminie papierów. Musimy dołączyć oświadczenie poprzedniego właściciela, że przekazał nam projekt, bo nie ma nic na ten temat w akcie notarialnym. :cry: :cry: Czekamy na dosłanie pocztą, ponieważ gość mieszka już zagranicą.

 

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeżyliście wichurę ??

Mam nadzieję, że nic nikomu nie porwało :wink:

 

U mnie straty praktycznie zadne. Zrobilo sie tylko troche balaganu na dzialce.

 

Sasiad (chyba) w ostatniej chwili skonczyl kryc dach blachodachowka. Konczyl wlasnie ta strona od ktorej wialo ...

 

Kilka dni temu rozmawialismy o wykonawcach godnych polecenia.

Moglibyscie mi podeslac namiary na nich? Byloby super gdyby od razu z cenami, choc rozumiem, ze jest to tez kwestia indywidualnych negocjacji.

 

Trzymajcie sie bezwietrznie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Tym razem ja podciągne z trzeciej strony ;-)

A u nas po niedzieli składamy papiery do pozwolenia.

 

Super! Tez juz tak chce!

 

Przy okazji, to ile czekales na 'wylaczenie gruntow z produkcji rolnej'? Oczywiscie, o ile musiales czekac. W Starostwie powiedzieli, ze trzeba czekac miesiac! Myslisz, ze daloby rade sprawe przyspieszyc?

 

Pzdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem ja podciągne z trzeciej strony ;-)

A u nas po niedzieli składamy papiery do pozwolenia.

 

No to widać, że zaczyna się jakiś kolejny etap :) Gratulacje :D

A co z ekipą? Masz już coś umówione? Kiedy chcesz zaczynać?

Ja próbowałam szukać na forum, ale na razie nic sensownego nie znalazłam.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z przyjemnością dopisuję się do grupy sowiowolskiej. Będziemy budować dom w Kazuniu Bielany, mam nadzieję, że zaczniemy na przełomie marca i kwietnia.

Pozdrawiam wszystkich przyszłych sasiadów :D

 

Witaj,

Miło Cię powitać i cieszymy się, że grupa się powiększa. :p

Ja też mam zamiar zacząć budowę w tym roku, ale termin jeszcze nieznany :roll: Mam nadzieję że uda się w maju :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...