Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Sowio Wolska


monique_apple

Recommended Posts

Od kilku dni czekalismy na potwierdzenie mozliwosci zlozenia zamowienia na pustaki keramzytobetonowe leier, bo juz wiadomo ze ceny od maja ida w gore. Mielismy nadzieje, ze jeszcze zdazymy. Niestey :evil: Pani z hurtowni zadzwonila dzis rano, ze Malbork nie przyjmuje juz zamowien po starych cenach :evil: Jestesmy "w plecy" ca. 4.000 :evil:

I trzeba sie juz spieszyc bo nie wiadomo co bedzie dalej.

Bylismy tez dzis w hurtowni w sprawie dachowek.

Braas nie przyjmuje zamowien do czerwca, potem z realizacja ca. 3 m-ce i nie wiadomo jakie ceny. W tej sytuacji decydujemy sie na to co jest dostepne tj. Euronit podwojne S, kolor ceglasty. Cena niby nie tak wysoka ale poniewaz mamy "porąbany" dach 266 m za sam material (dachowki + wszystkie akcesoria + 2 okna dachowe) skasuja nas ca. 20.000. Dekarz wstępnie wycenil robocizne na 15 tys. a stolarz wiezbę na 7,5 tys. Razem za daszek bagatela ponad 40 tys. :cry: :cry:

Jest za to jedna pozytywna wiadomosc z dzisiejszego objazdu: mamy namiary na kolejna ekipe, zobaczymy kto wygra casting :wink:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 471
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szkoda, że nie zdążyliście przed podwyżką... No właśnie, zmieniły się czasy - dziś spotkaliśmy się z nowymi sąsiadami, spełnionymi już inwestorami i nasłuchaliśmy się opowieści o negocjowaniu cen, kupowaniu w promocji, zupełnie inny świat :evil:

Nasz dach wychodzi nam podobnie, chociaż na razie nie wstawiamy okien połaciowych.

Trzymam kciuki za poszukiwania ekipy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już jestem chyba jedną nogą po drugiej stronie denerwowania się o ceny i to jak to jeszcze 2 lata było tanio i temu podobnych tekstów. Mam tego juz na tyle dosyć że już chyba będę to ignorował łącznie z "mądrymi" radam że trzeba było wcześnie zaczynać itp...

 

Dobre podejscie, będziesz zdrowszy :D Masz racje wkurza :evil: mnie to jak wszyscy mówia: trzeba było wczesniej zaczynać, albo: zaczekajcie rok, dwa , teraz jest najgorszy moment :x A my nie mamy czasu na czekanie :roll: Czekaliśmy juz tyle lat :( Jesteśmu prawie 30 lat po slubie i w końcu chcemy zrealizowac swoje marzenie :D Wiec musi sie udac :p

A propos, kiedzy zaczynasz?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam ;-)

Jadę dzisiaj z majstrem na plac.

A tak w ogóle to mogę mieć albo tańszą ekipe ale logistyka po mojej stronie albo droższa ale materiał sami organizują. Oczywiście po mojej akceptacji ilościowej i cenowej.

 

Jak ci ktos zostanie wolny daj sygnal, bo my jeszcze nie mamy nikogo zaklepanego. Ten majster z ktorym rozmawialismy jest jakis niezdecydowany. Chyba ma za duzo roboty :cry: i nie bardzo mu na nas zalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...