Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

meble Paged - opinie, modele, zdjęcia


mabor44

Recommended Posts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka piękne wnętrza widze że właśnie masz to łóżko o którym ja marzę ale czekam może będzie jakaś promocja bo teraz kosztuje ok2400zł a chciałam jeszcze szafki nocne komode i toaletke.Możesz zdradzić jak to łózko jego użytkowanie wykonanie czy solidne czy warto dać tyle pieniędzy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam meble Paged ponad 2 lata temu. Jestem zadowolona. Co prawda po rozpakowaniu w 2 sztukach "wyszły" jakieś błędy ale z reklamacją nie było żadnego problemu. Przyjechali, obejrzeli i po 2 tygodniach miałam nowe sztuki.

Ponieważ są to meble okleinowane naturalnym fornirem więc trzeba trochę uważać zwłaszcza na kanty. Nie podobają mi się szklane półki w witrynach no ale to można wymienić we własnym zakresie u stolarza. Mocowanie szyb w moim modelu (Jamaica) jest przyzwoite.

Ja mam kilka sztuk w jadalni plus stół i krzesła. Polecam.

 

dokladnie to samo mialam napisac

chociaz mnie akurat szklane półki pasują

Mam stół, lawe, witryne, barek i 2 komody z Jamajki - w salonie i jadalni. Krzesła dobieralam z innego modelu. Meble kupowane w roznych okresach czasu, najstarsze mają ze 4 lata i przeprowadzaly sie z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy Jamaice- uznalismy, tzn bardziej maz, ze wygodniej sie z niej wstaje, bo jest wyzsza. Do mnie natomiast przemowily wieksze stoliki , wiecej mozna tam upchnac:)

 

Carina bardzo tez mi sie podobala i chyba jestem bardziej wysportowana, bo mi sie dobrze wstawalo;)

 

W obu lozkach tez fajne sa zagłówki, zalezalo mi na lozku, o ktore mogę się oprzec i wygodnie sobie poczytac:)

 

Minusem obu są dla mnie wystające te ramy w okol lozka- ladna oczywiscie, tylko pare razy sobie lupnęlam lydką kładąc się :evil:

 

co do jakosci- to polecam. Nie zauwazylam,z eby sie kanty ocieraly, no ale lozko na pewno nie jest tak obcierane i narazone na scieranie, jak stoł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carina jest piękna jedyne łózko które najbardziej mi sie podoba no ale właśnie obawiam sie tej ramy wokół chociaz to jest cały efekt łóżka to chyba jednak niewygodny ja właśnie dzisiaj walnęłam o swoje że aż pisnęłam ale w nowym domu pocieszam sie tym że będzie wokół więcej miejsca to może nie bedzie tak źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 5 years później...

wstawiam moją świeżą opinię zamieszczoną także na ceneo:

stoł Paged Catania mam od krótkiego czasu wiec opinie nie będzie zbytnio miarodajna ale już teraz moge powiedzieć, że:

- jak widać i tu chyba mało kto zaprzeczy że wygląd jest topowy - to samo jest z funkcjonalnością (szafka w stopie, rozkładanie)

- to co dodaje największego uroku to jakościowo/wytrzymałościowo wydaje się być największą bolączką - chodzi o czarne szkło na blacie stołu - wydaje się być zwykłą słabą szybą a to w tym przypadku niedopuszczalne. Ciekaw jestem jak długo inni zachowują ją w "całym" stanie (w naszym małym stoliku już się uszczerbiła na krawędzi po kilku dniach i to nie użytkowania ale czyszczenia i to nie przez uderzenie ale jedynie przed dotknięcie twardszym przedmiotem w postaci rury odkurzaczowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...