Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 713
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

instalacja coś ok 1000 ale dokładnie nie liczyłam bo płaciliśmy w hurtowni za wszystko (cała inst. hydr) razem.

Mam 7 gniazd nie licząc garażu

w łazience przy sypialni mam zamiar kłaść

http://html.tubadzin.pl/kolekcja.php?id=238

 

w drugiej dla chłopaków

 

http://html.tubadzin.pl/kolekcja.php?id=255&powrot=kolekcje&typ=0

 

jako podstawowy kolor beż , jako dekory to te z czerwonym,

podoba mi się jeszcze Hanabi z Paradyża ale boję się , że będzie ciężka do utrzymania w czystości zwłaszcza przy dwóch chłopaczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jest tak jak pisze agnie-cha - stawki są bardzo podobne od 500- 800 zł - także 1200 zł to ciut za drogo ...

 

u nas konczą dach :)

jutro wstawiają okna :)

już elektrycy też środek kończą i hyrdaulicy :)

w przyszły czwartek wchodzą tynkarze, a na dniach mają zrobić ,,budowlany alarm'' - póki co siedzi w nocy dwóch łepków :)

a i kominy wymurowane, anteny zainstalowane :)

 

zastanamialiśmy się nad ochroną przeciw gromową i dalej myślimy czy zakładać agregat prądotwórczy - ale cena powalająca bo dobry, to ok. 15 tys. zł ...

 

a ja dzisiaj sprawdzalem u drugiego geodety i zaśpiewał mi 1350 :( masakra ..

 

Ale to nic, niei zgadniecie ile mi zaofereowało jedno biuro za adaptację projektu razem ze zmianami............. 18 TPLN !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko........Tylerr Ty mieszkasz na księżycu, że masz ceny kosmiczne...?

 

meggys a widziałaś te , w katalogu wyglądają super tylko nigdzie ich nie można na żywo zobaczyć bo nowa kolekcja

http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/meisha-garam

 

jestem zmuszona kłaść alabastrino bo tej mejszy nigdzie nie ma a w ciemno sie boję zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

wklejam ostatnia ustalona wersje (przed wizyta u drugiego architekta) - kuchnia powiekszona na maxa do 4 m szerokosc kosztem spizarni i czesciowo wiatrolapu. Spizarnia bedzie w zaglebieniu pom.gospodarczego pomiedzy garazem a wiatrolapem. Mam nadzieje, ze architekt potwierdzi, ze z kominem wentylacyjnym mozna az tak wyjechac i nie namieszam tym na poddaszu.

 

Wszystko to w celu zmieszczenie naszej wyspy ! :)

 

Ja tez mysle mocno o odkurzaczu centralnym. A macie moze jakies doswiadczenia w rekuperacji ? czy to naprawde ma sens, bo mam wrazenie ze na forach wszyscy dyskutuja o tym "w teorii" a nie ma opinii użytkowników.

 

pozdrawiam

edyta parter v10.jpg

edyta poddasze v7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój mąż inżynier myślał dwa lata, analizował, pytał... wybrał poro + styropian, bo wg niego tak będzie najcieplej :)

teraz już mam zagwostkę, bo zwariowaliśmy co na elewacje, a że nasz domek w wielkim lesie więc musi być tynk silikonowy, a teraz jest podobno z firmy sto jakaś opcja lotosu, na którą to glony ani żadne zielenie nie mają prawa osiadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...