Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 713
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam! U nas piwnicy nie budziet! w tej chwili w wykopie stoi woda , także w piwnicy też będzie raczej występować.

 

 

Podziękowania dla HALINKI ....... :wink:

 

Czy ktoś może przerabiał schody w projekcie lub dorabiał balkonik nad wejściem zamiast tego wysuniętego czoła?

Nie zauważyłam na zdjęciach ale może ktoś planował coś takiego i z jakichś względów zrezygnował?

 

 

pozdrowionka dla budujących...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GadzinkaCzy masz już jakieś projekty aranżacji wnętrz?

Może pomysł na kuchnię ?

Ja w tym pomieszczeniu przechodnim do garażu planuję umieścić gabinet a pralnię w gabinecie , przesunąć łazienkę i pod schodami przejście do garażu.

Zobaczymy co wyjdzie z moich planów.............

pozdrawiam.

 

 

meggys z tym balkonikiem bryła domu będzie wydawała się lżejsza , tak mi się wydaje mam wrażenie jakby to czoło wyprzedzało dom i za chwilę miłoby się oberwać .

wprawdzie jak jest bardziej wysunięty dach to się tak nie rzuca w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie jest jedno okno od frontu w naszym projekcie nie było tego drugiego okna chociaż było na wizualizacji tak jak napisaliście.

I radze się zastanowić zanim zrobicie drugie okno bo wtedy nie ma wolnej ściany na powieszenie mebli a zaraz obok jest duże okno w jadalni w zupełności wystarczy :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I radze się zastanowić zanim zrobicie drugie okno bo wtedy nie ma wolnej ściany na powieszenie mebli a zaraz obok jest duże okno w jadalni w zupełności wystarczy :wink:

jestem dokładnie tego samego zdania :D

 

agnie-cha nasze dzialki dopiero się zbroja, więc może w wakacje zaczniemy... z piwnicą dalej nie zrobili odwiertów, więc nie ma jeszcze decyzji :(

 

z innych zmian - na pewno nie będzie tego uskoku w salonie - tylko proste ściany - jak u Obiego chyba :lol:

 

dajcie jakieś wiosenne fotki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodz o okna to tak : u mnie będzie tylko 1 szafka wisząca otwierana do góry więc mi okno nie przeszkadza, kuchnia będzie zamknięta (drzwi przesuwane do jadalni ,większość czasu zamknięte) w kuchni będzie stał stolik tzw. śniadaniowy, okno się przyda, powyglądam sobie na 2 strony..........

 

 

 

ruszamy pod koniec kwietnia (chyba) napewno dam znać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

nedejszła wiekopomna chwila i już mieszkamy w nowym domq 8) co prawda jeszcze maaasa roboty, ale z każdym dniem domek coraz bardziej domek przypomina. Jak znajde chwile wrzuce fotki.

a co do okien

0kna założyliśmy plastikowe, a wyglądają prawie jak drewniane prawda agnie-cha?

i chyba z dobrymi plastikowymi mniej problemu bedzie, nie trzeba odświeżać, konserwować, nie pracują jak drewniane... i cena chyba też niższa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po zimowej przerwie ;)

U mnie prace z wiosną ruszyły pełną piersią. Zalewają strop i mówią, że do czerwca zamkną stan surowy. Póki co z dnia na dzień rośnie. Okna też zamówiliśmy plastikowe w kolorze ciemnobrązowym. Zdecydowaliśy się na drzwi tarasowe przesuwane a nie otweirane. Nie wiem czy dobrze to czy żłe (cenowo niestety drożej 5 tyś), ale jakoś tak mi się zamarzyło.

Czy ktos z Was również takie wybrał? Podobno sprawdzają się w używaniu, a mi zależało żeby ich otwartych widać nie było i aby nie przeszkadzały ewentualnym długim firanom, gdy będą otwarte właśnie. Okna z Budvaru. Bez dachowych z roletami i silnikami wyszły ok 24 tyś. Dachowe Fakro za 11 tys.

I ciągle dywagujemy nad tym, czy jako wspomagacz ciepła zdecydować sięna płąszcz wodny... Tyle jest za opinii co i przeciw... Czy macie w tym temacie zdanie?

 

Pozdrawiam

 

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...