Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Podwyzka akcyzy na olej opalowy !


jacekm22

Recommended Posts

Znalezion

W przyszłym roku nie będzie natomiast zapowiadanego wcześniej przez resort finansów zrównania akcyzy na olej napędowy i opałowy. Z wyjasnień wicepremier wynika, że powodem jest nieuchwalenie przez Sejm odpowiednich rekompensat. Być może zrównanie stawek nastąpi na początku następnego sezonu grzewczego - powiedziała Zyta Gilowska.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na stronie WP:

W przyszłym roku nie będzie natomiast zapowiadanego wcześniej przez resort finansów zrównania akcyzy na olej napędowy i opałowy. Z wyjasnień wicepremier wynika, że powodem jest nieuchwalenie przez Sejm odpowiednich rekompensat. Być może zrównanie stawek nastąpi na początku następnego sezonu grzewczego - powiedziała Zyta Gilowska.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem gorącym zwolennikiem zlikwidowania mafii paliwowej i zrównania akcyzy na olej opałowy i napędowy.

Mam nadzieję, że wszyscy mnie poprą i sprawa pójdzie dalej do najwyższych władz, miłościwie na panujących.

Proponuję tylko małą zmianę w stosumku do projektw rządowych: Zrównajmy poziom akcyzy oleju napędowego do wielkości na olej opałowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Smiem twierdzić, że przy takim zrównaniu akcyzy z dnia na dzien zniknie mafia paliwowa i wszyscy użytkownicy kotłów olejowych będą spać spokojnie. :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem gorącym zwolennikiem zlikwidowania mafii paliwowej i zrównania akcyzy na olej opałowy i napędowy.

Mam nadzieję, że wszyscy mnie poprą i sprawa pójdzie dalej do najwyższych władz, miłościwie na panujących.

Proponuję tylko małą zmianę w stosumku do projektw rządowych: Zrównajmy poziom akcyzy oleju napędowego do wielkości na olej opałowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Smiem twierdzić, że przy takim zrównaniu akcyzy z dnia na dzien zniknie mafia paliwowa i wszyscy użytkownicy kotłów olejowych będą spać spokojnie. :lol:

Pozdrawiam

Nie wiem czy beda spac spokojnie ... Placac drozej !!!!

Zwrot akcyzy moze zajac pare miesiecy ....

Nalezalo NA SAMYM poczatku zrownac akcyzy , zachowujac prawo zakupu np 3000 lirow oleju bez akcyzy wlascicielom domow opalanych olejem , ktorzy przedstawia oryginal faktury zakupu pieca olejowego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się obawiałem.

jacekm22 chodzi mi o obniżenie ceny oleju napędowego do poziomu oleju opałowego, a nie odwrotnie, poprzez zrównanie akcyzy.

Można równać do wyższej ceny, lub do niższej. Ja namawiam do tej drugiej opcji.

Pozdarwiam

Takie zrownanie akcyzy w dol raczej niemozliwe - solidarna ( socjalistyczna ) Polske trzeba z czegos finansowac .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...