Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dzieci w ogrodzie - placyk zabaw - basen - domek na drzewie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 181
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A myślisz, że trawa przeżyje pod płytkami?

padnie z braku światła a nie z podeptania, tylko taka różnica a przynajmniej dzieci nie będą się potykać o krańce płytek.

 

Możesz płytki położyć tylko i dokładnie pod huśtawką, tam gdzie się hamuje, ale nie dalej, bo za łatwo stracić zęby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
.

Czy stosowanie gumowych płytek na placach zabaw ma sens ?

.

moim zdaniem nie ma sensu... w ogrodzie powinna panować NATURA!

naturalna jest ubita, wydeptana "ścieżka" pd huśtawką. nienaturalna będzie gumowa wykładzina. Rozbić buziaczka można jednakowo.

ale jak ktoś się upiera to niech sobie wyłoży ogród plastikiem :)

demokracje mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Czy stosowanie gumowych płytek na placach zabaw ma sens ?

.

 

Spadlem z drzewa , drabiny , wpadlem do studni , przewrocilem sie wiele razy i choc moje upadki nie byly amortyzowane przez gumowe plytki , nigdy niczego sobie nie zlamalem.

 

Ale jak juz sie zdecydujesz na gume , nie zapomnij o tarasie , podjezdzie , schodach .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jeśli by chodziło tylko o mnie to pewnie nawet huśtawki bym nie zrobił. Ale skoro mam poniekąd najwspanialsze na świecie dzieci :) to aby zadbać o swój i żony oraz teściowej spokój oraz faktycznie o bezpieczeństwo maluchów chciałbym wykonać takie zabezpieczenia aby nigdy nie musieć obwiniać się za brak przezorności.

 

Oglądałem gumowe płytki na kilku placach zabaw i wiem że przy dobrej aranżacji bardzo fajnie się komponują z otoczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam że upadek na trawę nie będzie bardziej niebezpieczny od upadku na gumę. Na placach zabaw często mamy do czynienia z betonem stąd guma, ale oczywiście gumę mozna równiez wkomponować w trawnik wszystko to kwestia gustu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje czesc ogrodu (plac zabaw) wylozyc taka specjalna guma jak na publicznych placach zabaw. Uwazam, ze trawa i tak nie przetrzyma pod hustwka czy przy drabinkach, a wszelkie rozwiazania typu bruk drewniany sa niebezpieczne. Nie uwazam, ze guma w ogrodzie jest super, ale uwazam to za konieczne rozwiazanie ze wzgledu na bezpieczenstwo mojego dziecka.

Pozdrawiam

Iwona

ps ten domek ze zjezdzalnia to chyba produkt Little Tikes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...