Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grzejniki Kermi,grzejniki Idmar-proszę o opinie


Recommended Posts

  • 2 weeks później...

my mamy kermi...

narazie pracuja bezawaryjnie... byly polecane przez kuzyna, architekta... ktory chyba zle by nam nie doradzil...

oto one:

http://gringott.gotdns.com/public/pictures/kermi.JPG

zdjecie sam robilem :)

 

a dlaczego kermi, bo pasowaly nam wymiarami pod okna no i mialy dobra opinie.

 

ale wiecie jak to jest... teraz w biznesie.. ufac nie mozna zadnej firmie... trzeba... sprawdzac, sprawdzac, sprawdzac...

mercedes tez wypuszcza gnioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam!!!

Mam ten sam problem: tylko pytanie brzmi KERMI czy RADSON???

Oczywiście RADSON ale kurde jaka różnica w cenie?????? KOLOSALNA

A na KERMI to nie moge patrzeć po prostu są brzydkie. Te dziury z boku- żadnych ładnych zaślepek. Niestety drodzy Państwo żyjemy w czasach gdzie grzejnik stał się nie tylko źródłem ciepła ale i ozdobą pomieszczenia.

Podobnie jak okna -prawda???? Kiedyś grzejniki i okna zasłanialiśmy firanami i zasłonami - teraz je odkrywamy...........

Dlatego RADSON!!!!!!!!!!!! INO dlaczego one tyle kosztują????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 years później...
  • 4 weeks później...
Ja u siebie powoli w domu wymieniam grzejniki żeberkowe stalowe własnie na te od Kermi X2, według mnie zdecydowanie jak mówią poprzednicy pierwsza liga. Porządne wykonanie, przepływ szeregowy, szybko nagrzewające się płyty. Na razie parter mam wymieniony a teraz czas na górę. Ale już widzę małe oszczędności przy ogrzewaniu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...