Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DZIENNIK KRISA - KOMENTARZE


kris19

Recommended Posts

Kris19 , gratuluje postepów w budowie :D . Pieknie wyglada ten wylany "chudziak"

 

http://www.forum.aisha.pl/templates/subSilver/images/smiles/icon_brawo].gifhttp://www.forum.aisha.pl/templates/subSilver/images/smiles/icon_okok.gif

 

Pozdrawiam,

KasiaR :wink:

 

Dzięki dzięki

U Was to jest dopiero pięknie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak z innej beczki to możesz mi przesłać maila z Twoimi sprawdzonymi kontaktami, a co u Ciebie z cementem I , gdzie i za ile kupujesz ??

Konrad

Podaj email to Ci dam wszystkie namiary jakie posiadam

Cement mam dobrą 2 całą paletę i narazie polecę na tym

Pozdro

 

[email protected]

 

prześlij mi na tego , dzięki :)

Konrad

 

Poleciało na http://www.suchy166.piwko.pl/gify_ruchome/e-mail/EMAIL31.GIF

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz powiedzieć, ile czasu pracowała koparka przy zasypywaniu piasku? Czy w tym czasie jednocześnie piach był warstwami ubijany? I w końcu: czy p. Mariusz (koparkowy) umawia się na wykonanie pracy , czy na godziny?

Dzięki i gratuluje postepów

Gabba

Około 6 godz - bardzo sprawnie

Tak koparka jest rozliczna za godz

piasek oczywiście od samochodu

Piasek był zagęszczany warstwami ostatnia nawet kilka krotnie dla uzyskania równej powierzchni co pozwala bardzo precyzyjnie obliczyć ilośc betonu do wylania

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz powiedzieć, ile czasu pracowała koparka przy zasypywaniu piasku? Czy w tym czasie jednocześnie piach był warstwami ubijany? I w końcu: czy p. Mariusz (koparkowy) umawia się na wykonanie pracy , czy na godziny?

Dzięki i gratuluje postepów

Gabba

Około 6 godz - bardzo sprawnie

Tak koparka jest rozliczna za godz

piasek oczywiście od samochodu

Piasek był zagęszczany warstwami ostatnia nawet kilka krotnie dla uzyskania równej powierzchni co pozwala bardzo precyzyjnie obliczyć ilośc betonu do wylania

Pozdrawiam

 

 

Cześć

u mnie weszło 20 wywrotek od pana Mariusza w mój fundamencik

 

Chciałem sie zapytać na ile bloczków masz wysokość ściany fundamentowej i ile zużyłeś cementu ??

Bo u mnie jakoś strasznie dużo mi się wydaje i chcę porównać

Pozdrawiam

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz powiedzieć, ile czasu pracowała koparka przy zasypywaniu piasku? Czy w tym czasie jednocześnie piach był warstwami ubijany? I w końcu: czy p. Mariusz (koparkowy) umawia się na wykonanie pracy , czy na godziny?

Dzięki i gratuluje postepów

Gabba

Około 6 godz - bardzo sprawnie

Tak koparka jest rozliczna za godz

piasek oczywiście od samochodu

Piasek był zagęszczany warstwami ostatnia nawet kilka krotnie dla uzyskania równej powierzchni co pozwala bardzo precyzyjnie obliczyć ilośc betonu do wylania

Pozdrawiam

 

 

Cześć

u mnie weszło 20 wywrotek od pana Mariusza w mój fundamencik

 

Chciałem sie zapytać na ile bloczków masz wysokość ściany fundamentowej i ile zużyłeś cementu ??

Bo u mnie jakoś strasznie dużo mi się wydaje i chcę porównać

Pozdrawiam

Konrad

Dom 7 warstw a garaż 5 ale muszę sprawdzić na budowie bo liczyłem ze zdjecia.Długość całego fundamentu to około 70 m. Poszła jedna paleta cementu 1400 kg i 80 % piasku (jednen samochód od P. Mariusza) i 2 cemplasty. Na wylewkę poszło 19 m3 B15 na styk - grubość wylewki 10 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris tak porównuję i widzę ze ja mam mały domek :o :o , fundamenty po zewnętrznej to około 44m na płytę pójdzie około 9 m3 betonu, ale nic patrzę i uczę się jak to wychodzi, jak narazie piwnica nie jest przerażająca. Ale Twój stan ) bardzo ładnie się prezentuje więc postępów :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris tak porównuję i widzę ze ja mam mały domek :o :o , fundamenty po zewnętrznej to około 44m na płytę pójdzie około 9 m3 betonu, ale nic patrzę i uczę się jak to wychodzi, jak narazie piwnica nie jest przerażająca. Ale Twój stan ) bardzo ładnie się prezentuje więc postępów :lol: :lol:

 

DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz się spotkałem z tym projektem - pierwsze wrażanie - "o kurcze, ale ten dom jest reprezentacyjny" :D szok!!

 

Bardzo podoba mi się ten projekt, jednak koszty budowy, które podałeś powyżej powaliły mnie na kolana :-]

 

Ja mam zamiar się zamknąć w okolicach 80 tys za stan surowy - zamknięty a w całości 150-180 tys oczywiście nie licząc działki - robocizna to praca własnych rąk.

 

Zapraszam do mojego dziennika - może Cię coś zainspiruje tak jak mnie zdjęcia łazienek w Twoim dzienniku - są piękne - szkoda, ze moje łazienki są takie małe :((((

 

Trzymam kaciuki za powodzenie ,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz się spotkałem z tym projektem - pierwsze wrażanie - "o kurcze, ale ten dom jest reprezentacyjny" :D szok!!

 

Bardzo podoba mi się ten projekt, jednak koszty budowy, które podałeś powyżej powaliły mnie na kolana :-]

 

Ja mam zamiar się zamknąć w okolicach 80 tys za stan surowy - zamknięty a w całości 150-180 tys oczywiście nie licząc działki - robocizna to praca własnych rąk.

 

Zapraszam do mojego dziennika - może Cię coś zainspiruje tak jak mnie zdjęcia łazienek w Twoim dzienniku - są piękne - szkoda, ze moje łazienki są takie małe :((((

 

Trzymam kaciuki za powodzenie ,

 

Pozdrawiam

 

Dzięki dzieki

Twój dom tez jest fajny

Ja bym coś zrobił z rozmiarami łazienek i holem

Ale to tylko pierwsze wrażenie

pozdrawiam

i

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris oj widzę widzę postępy :D trzymam kciuki i życzę powodzenia. Napisałeś na forum, że masz ekipę od tynków zewn., co planujesz w tym roku zrobić, czy myślisz też o tynkach zewn.?

 

Dzięki

Plan jest zrobić ile sie uda

Zaczyna mnie to wszystko denerwować ceny, brak materiałów i myslę że w przyszłym roku bedzie jeszcze gorzej. Jezeli ocieplę dom to musze położyć tynki

Chcę to zrobic równolegle z wykonczeniówką

Ale czas pokaże

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

JEŚLI BYŚ MÓGŁ TO PODEŚLIJ PO ILE

Elektryk, hydraulik , ekipa od tynkowania na zewnątrz i wewnątrz i ocieplenia poddasza.

quote]

 

jesli możesz to prześlij mi :wink:

 

pzdr i dziek

 

trzymam kciuki i życzę powodzenia i mówiąc szczerze mam te sam uczucia :evil:

 

Jetsem w trakcie ustalania szczegółów

hydraulik - punkt 110, podłogówka 20 za m2

tynki 14-15 za m2 cem-wapienne, ocieplenie na zewnątrz 30 za m2

Jak będę wiedział coś więcej to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...