Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Dom w Dąbrówkach G2" ze stajni ARCHON-u


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Witam!

Jestem bardzo ciekawa waszego domku, bo od następnego roku ruszamy z budową dom w orlikach 2 a jest podobny do dąbrówek. Macie już jakieś pomysły na elewacje i kolor dachówki??? Mi się podoba wizualizacja włąśnie w dąbrówkach 2, ciekawe jak w rzeczywistości to by się przedstawiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc andżelka

 

Muszę cię rozczarować, nie będziemy mieli dachówki :( co nas martwi no ale to są zbyt duże koszty; materiał i robocizna, a zaoszczędzoną kase z dachówki przeznaczymy na inne cele. Blachodachówka też będzie śliczna !

 

Pozdrawiam i życze dużej zdolności kredytowej :lol: Bo wasz domek też nie jest malutki !!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam buduję podobny trochę podobny dom ( nieco mniejszy )

robię kilka zmian i bardzo bym prosił o odpowiedź na dwa pytania

1. Jakie wymiary mają okna w wykuszu

2 Jaki wymiar ma okno w saloniie od frontu (ja w tym miejscu będę miał kuchnię ale okno które jest w moim projeckie wydaje mi się za małe.

Na razie to tyle. Z góry dziekuję.

 

http://www.dominanta.pl/projektowanie_domow_projekt_domu_opalek2g.html

 

Pozdrawiam

 

p.s. Na początku Dąbrówki były moim faworytem niestety dla mnie jest za duży ( za drogi )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cha!

Wcale nie jestem rozczarowana - wprost przeciwnie. My też mamy przywiezione drewno pod blachodachówkę bo uznaliśmy że możemy zaoszczędzić a też będzie ładnie. Zapytałam o kolor dachówki bo zauważyłam że domki na które ja trafiałam tu na forum w zdecydowanej większości pokryte są dachówką.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam buduję podobny trochę podobny dom ( nieco mniejszy )

robię kilka zmian i bardzo bym prosił o odpowiedź na dwa pytania

1. Jakie wymiary mają okna w wykuszu

2 Jaki wymiar ma okno w saloniie od frontu ...

 

Witam !

 

1. okna w wykuszu mają dwa wymiary - środkowe okno jest 120x170 a dwa po bokach mają 90x170, czas pokaże czy po zrobieniu wylewek nie "ukradne" nieco wymiaru z wysokości z tych okien chociażby cegłą na płasko 6 + 2 cm zaprawy lub może 12-tką kratówką czyli urwe z 14 cm no ale to się zobaczy jeszcze .....a może zostanie wymiar projektowy

2. natomiast okno frontowe jest wielkie bo 180x170 i niby lux ale też może nieco zostanie zmniejszone z wysokości i szerokości

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 4 weeks później...

Witam w Nowym Roku, gratuluję postępów prac a jednoczśnie proszę odpowiedź na krótkie pytania jutro jeszcze idę o architekta w sprawie mojego projektu. ( strasznie "ciężki" facet, cały czs mówi, że tak się nie da, że tak nie wyjdzie itd itd )

 

- ile wynosi ścianka kolankowa w miejscu nad garażem ?

- czy i o ile obniżony był garaż w stosunku do domu ?

- ile wynosi w takim razie wysokość garażu ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

 

w.m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

dzisiaj znalazlem troche czasu i wziolem sie za wrzucanie zdjec dziki za rade jak to zrobic to jeszcze nie sa wszystkie ale stopniowo bede cos tam dorzucal podaj link niewiem czy zadziala ale mysle ze bedzie dobrze

 

http://patnowik.fotosik.pl/albumy/371129.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...