Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Dom w Dąbrówkach G2" ze stajni ARCHON-u


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to gratulacje na poczatek:) Ja tez bralem slub pod koniec lipca a dokladnie 22 -go tylko ze dwa lata temu. Zaskakujace kilka rzeczy mamy wspolnych:) My planujemy sie wprowadzac na swieta w tym roku tak wiec musimy sie ostro sprezac i chyba my wczesniej wstawimy juz jakies swoje zdjecia:) Pozdrowienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

witam bardzo ładny domek zresztą jak wiekszosc z tej pracowni :lol: :lol: :lol: :lol:

my z mężem też będziemy budowac domek z archonu ale inny DOM W TRZMIELINIE ,niestety narazie jestesmy na etapie zalatwiania formalnosci a sama jestem ciekawa jak to pójdzie tym bardziej że my mamy utrudnione bo obecnie mieszkamy w Irlandii ale już we wtorek 10.06 jedziemy do Polski na dwa tygodnie i mamy nadzieje że pozałatwiamy co się da teraz :lol: :lol: mam prozbę możecie wstawic fotki ze srodka bo jestem ciekawa jak wygląda ten domek od srodka pozdrawiam gorąco :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przyłączam sie do tej prośby czy możecie umieścić zdjęcia wewnatrz domu. Ja zaczynam budowe na poczatku lipca i bardzo jestem ciekawa jak dom wygląda w śroku.Ja również buduje dąbrówki g2 właśnie jestem na etapie pozwolenia na budowe . Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam wszyskich.

Ja też buduje Dąbrówki, (tylko że lustrzane odbicie) pod Warszawą, jestem na etapie stropu- jutro go wyleją. Nasi majstrzy powiększali nam okna z wysokości 140cm na 150 (wszystkie na dole- np. w kuchni )I w jadalni i salonie z 170 na 180. Twierdzą, że te , które są w projekcie, mają wysokość niestandardową, co nie jest bez znaczenia przy zakupie okien. Jak się nauczę, to wkleję troszkę zdjęć. Pozdrawiam wszystkich inwestorów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Marto,

 

Dąbrówki pod Warszawą ... dobrze się składa :D jeszcze troszkę poczekamy i może zaprosisz nas do objerzenia stanu surowego ... :p

Projekt ten jest naszym priotytetem 8) posród kilku wybranych (a jestesmy dopiero na tym etapie) O ile jego lustrzane odbicie pasuje na działke z wjazdem od zachodu - zgodnie z linią innych domków (ew od poludnia).

 

Jaka kwotę podają w kosztorysie na budowę systemem gospodarczym?

Wnosiliście jeszcze jakies istotne zmiany do projektu? Wazna jest każda wskazówka :)

 

 

Anett i Artur,

 

poprosimy więcej foteczek i sczegółow z zycia budowy

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...