Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Być sobie takim łyżwińskim - Ach


jabko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Myślałeś, że mam rozdwojenie jaźni :wink: i sam sobie będę odpowiadał na własne pytania? To może jeszcze mi zaproponujesz założenie sobie nowego nicka, z którym będę dyskutował? 8)

 

Więc jak, posłałbyś tam żonę do pracy? Np. do takiego Łyżwińskiego? W końcu okazał się niewinną ofiarą mediów, biedaczyna. :wink: Przeprosin dla niego nawet żadałeś. :lol: :lol: :lol:

 

Ciekawe czy ktoś po morzu pomyj wylanych czy na forum, czy w mediach w razie ewentualnego badania DNA które by pokazało że Łyżwiński niejest ojcem oraz że jest niewinny... czy ktoś z forum, czy polityków bedą w stanie przeprosić????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już jak zadajesz pytaniue, kulturalnie byłoby najpierw samemu odpowiedzieć mtomie.... 8) 8)

 

p.s. Oczywiście że byłem pewny i jestem pewny że po badaniu DNA nikt nie przeprosi...., nawet jeśli teraz oczysciłaby go prokuratura też nikt nie przeprosi..., wątek służy smarowaniem g.... przez morallistów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już jak zadajesz pytaniue, kulturalnie byłoby najpierw samemu odpowiedzieć mtomie.... 8) 8)

buahahahaha, dobre.

Ależ kolego, nie krępujcie się. Nie chcę wam nic sugerować. Dalej, odpowiadajcie. Pytanie jest proste. 8) Więc?

 

p.s. Oczywiście że byłem pewny i jestem pewny że po badaniu DNA nikt nie przeprosi...., nawet jeśli teraz oczysciłaby go prokuratura też nikt nie przeprosi..., wątek służy smarowaniem g.... przez morallistów

Kto jeszcze pamięta sprawę leśniczówki za 20 tyś zł oraz kłamstw w zeznaniach podatkowych?

A to? To są chyba pomówienia...?

Stanisław Łyżwiński przegrał w 2002 r. proces z Bakomą SA, którą pomówił o stosowanie skażonych zbóż w swoich produktach. Sąd nakazał mu przeprosiny, nałożył 17 tys. zł grzywny i kazał wpłacić 100 tys. zł na dom dziecka. Poseł nie zrobił tego, więc nałożono na niego już dziewięć kar finansowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dowód na to, że Łyżwiński kłamał. A skoro raz skłamał... 8)

 

Sprawa druga to pomówinie, tu Łyżwiński pomimo wyroku sądu nie przeprosił. Pewnie też i przeprosin w analogicznej sytuacji nie oczekuje. Możesz więc przestać zgrywać się jego adwokata. :wink:

 

Całe szczęście, że asystent Łyżwińskiego wie kto jest ojcem. :o

 

Odpowiesz wreszcie na jedno proste pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dowód na to, że Łyżwiński kłamał. A skoro raz skłamał... 8)

 

Sprawa druga to pomówinie, tu Łyżwiński pomimo wyroku sądu nie przeprosił. Pewnie też i przeprosin w analogicznej sytuacji nie oczekuje. Możesz więc przestać zgrywać się jego adwokata. :wink:

 

Całe szczęście, że asystent Łyżwińskiego wie kto jest ojcem. :o

 

Odpowiesz wreszcie na jedno proste pytanie?

 

funkcja repeat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dowód na to, że Łyżwiński kłamał. A skoro raz skłamał... 8)

 

Sprawa druga to pomówinie, tu Łyżwiński pomimo wyroku sądu nie przeprosił. Pewnie też i przeprosin w analogicznej sytuacji nie oczekuje. Możesz więc przestać zgrywać się jego adwokata. :wink:

 

Całe szczęście, że asystent Łyżwińskiego wie kto jest ojcem. :o

 

Odpowiesz wreszcie na jedno proste pytanie?

 

Ja Wam mówię że ojcem jest ojciec Rydzyk :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dowód na to, że Łyżwiński kłamał. A skoro raz skłamał... 8)

 

Sprawa druga to pomówinie, tu Łyżwiński pomimo wyroku sądu nie przeprosił. Pewnie też i przeprosin w analogicznej sytuacji nie oczekuje. Możesz więc przestać zgrywać się jego adwokata. :wink:

 

Całe szczęście, że asystent Łyżwińskiego wie kto jest ojcem. :o

 

Odpowiesz wreszcie na jedno proste pytanie?

 

Ja Wam mówię że ojcem jest ojciec Rydzyk :o :lol:

 

wcale nie

to ja jestem :evil:

i mam parcie na szkło, gazety itp. 8)

a swoje skasuje tak czy tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczę jeszcze jeden wpis w stylu "BRAWO PIS..." to zwymiotuję na klawiaturę.

Do tej pory Leppera nazywano trzecim bliźniakiem.

 

Ale bracia mniejszy nie zdają sobie chyba sprawy że mają na forum muratora czwartego bliźniaka...takiego Dartagniana. Miłośnika Łyżw.

Wielbiciela kaczych kupek, postracha smurfów. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczę jeszcze jeden wpis w stylu "BRAWO PIS..." to zwymiotuję na klawiaturę.

Do tej pory Leppera nazywano trzecim bliźniakiem.

 

Ale bracia mniejszy nie zdają sobie chyba sprawy że mają na forum muratora czwartego bliźniaka...takiego Dartagniana. Miłośnika Łyżw.

Wielbiciela kaczych kupek, postracha smurfów. :x

 

Dlaczego ludzie tak nie lubią PIS ?! Chodzi o wygląd Prezydenta i Premiera ? Z tego co się orięntuję to sporo robotników popiera PIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Dlaczego ludzie tak nie lubią PIS ?! Chodzi o wygląd Prezydenta i Premiera ? Z tego co się orięntuję to sporo robotników popiera PIS.

A skad ja mam to wiedzieć :lol:

 

A poważnie to choć na nich nie głosowałem i nie lubię oszołomów to część działań popieram a i ogólnie PIS u władzy nie przeszkadza mi zbytnio.

Bardziej chodzi o LPR i SAMOOBRONĘ czyli dylemat w stylu "Czy żeby zrobić porządek w zoo trzeba się bratać ze świniami" ??

 

 

W poprzednim poscie nie chodziło o PIS tylko o głupie teksty które pojawiły się wielokrotnie w tym temacie "BRAWO PIS za ...." i tu propagandowa blablanina..

Żygać się chce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzie tak nie lubią PIS ?! Chodzi o wygląd Prezydenta i Premiera ? Z tego co się orięntuję to sporo robotników popiera PIS.

Chodzi o to, że naobiecywali głupot. Miały być niższe podatki, państwo solidarne, dopłaty, dodatki, zasiłki, niższe ceny, wyższe zarobki, mieszkania dla każdego...

Wszyscy pamiętamy kampanię wyborczą, prawda?

 

I tu dochodzimy do problemu odpowiedzilności za słowo. Politycy wymagają by media ponosiły taką odpowiedzialność. Samych polityków w żadnym wypadku nie może to dotyczyć. Dlatego też mogą bezkarnie tokować o układzie, zamachu na rząd, nigdy nie zrealizowanych podwyżkach dla budżetówki. Kalizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzie tak nie lubią PIS ?! Chodzi o wygląd Prezydenta i Premiera ? Z tego co się orięntuję to sporo robotników popiera PIS.

Chodzi o to, że naobiecywali głupot. Miały być niższe podatki, państwo solidarne, dopłaty, dodatki, zasiłki, niższe ceny, wyższe zarobki, mieszkania dla każdego...

Wszyscy pamiętamy kampanię wyborczą, prawda?

 

I tu dochodzimy do problemu odpowiedzilności za słowo. Politycy wymagają by media ponosiły taką odpowiedzialność. Samych polityków w żadnym wypadku nie może to dotyczyć. Dlatego też mogą bezkarnie tokować o układzie, zamachu na rząd, nigdy nie zrealizowanych podwyżkach dla budżetówki. Kalizm.

 

NA szczęście w opozycji są odpowiedzialni za słowo i zgodnie z obietnicami Platforma Obywatelska przegłosowała finansowanie partii z budżetu, becikowe i Donald jak mówił tak zrobił Rokitę szefem klubu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...