Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Być sobie takim łyżwińskim - Ach


jabko

Recommended Posts

Żal mi tej dziewczyny. Jestem przekonana, że ludzie jej uprzykrzą życie. W końcu żyjemy w społeczeństwie, w którym bardzo łatwo przełyka się podobne zachowania u mężczyzn, nie mając żadnej litości dla uwikłanych w to kobiet.

 

A jak to się ma do przysłowia:

 

jak suka nie da, to pies nie weźmie.

 

:o

 

:lol:

 

Durne przysłowie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Żal mi tej dziewczyny. Jestem przekonana, że ludzie jej uprzykrzą życie. W końcu żyjemy w społeczeństwie, w którym bardzo łatwo przełyka się podobne zachowania u mężczyzn, nie mając żadnej litości dla uwikłanych w to kobiet.

 

A jak to się ma do przysłowia:

 

jak suka nie da, to pies nie weźmie.

 

:o

 

:lol:

 

teraz to żeś błysnął :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak suka nie da, to pies nie weźmie.

 

:o puknij się w łepek może....

to nie chodzi o to czy da czy nie da (tłumaczę bo chyba nie kumasz) tylko o to, że POSEŁ lub ktokolwiek inny waży się składać takie propozycje..

To jest Twoim zdaniem etyczne, tak?

 

a jaki wpływ może miec kobieta na to, kto jej co gada?

 

Czy jak ja powiem, że Ciebie zabije, to wszyscy będą mówić że zadajesz się z bandziorem?

 

I nie chodzi o to czy pewne propozycje są etyczne czy nie, ale o to że druga strona nie ma wpływu na to co ktoś gada ale ma wpływ na to co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gęguś (sic!) co za wstrząsający wywód!!! :o

 

Każdy - a polityk w szczególności, ma obowiązek brać odpowiedzialność za swoje słowa, propozycje i w końcu czyny.

 

Sugerujesz, że fakt iż dziewczyna uległa (propozycji, pokusie - jakkolwiek to nazwać) zdejmuje odpowiedzialność z tego gościa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

A jak to się ma do przysłowia:

 

jak suka nie da, to pies nie weźmie.

 

:o

 

:lol:

Zgwałcenie - w szerokim tego słowa znaczeniu jest to doprowadzenie drugiej osoby do obcowania płciowego, poddania się innej czynności seksualnej lub wykonania takiej czynności:

 

przy użyciu przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu (przestępstwa z art. 197 K.k.)

przy wykorzystaniu bezradności lub wynikających z upośledzenia umysłowego lub choroby psychicznej brak zdolności tej osoby do rozpoznania znaczenia czynu lub pokierowania swoim postępowaniem (przestępstwo z art. 198 K.k.)

przez nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia tej osoby (przestępstwa z art. 199 § 1 i 2 K.k.)

 

No właśnie nijak się to ma do Twojego mądrego przysłowia :-?

Suka nie chciała a pies i tak wziął :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal mi tej dziewczyny. Jestem przekonana, że ludzie jej uprzykrzą życie. W końcu żyjemy w społeczeństwie, w którym bardzo łatwo przełyka się podobne zachowania u mężczyzn, nie mając żadnej litości dla uwikłanych w to kobiet.

 

A mnie tam nie żal.

Z tego co zrozumiałam nie było gwałtu, nie było przymusu. Oświadczyła, że świadczyła usługi seksualne i w zamian za to dostała pracę>

Czego więc żal? Że jej sie zapomniało o jakichkolwiek wartościach moralnych?

Że w zamian za karierę przespała się z kimś takim jak Łyżwiński czy Lepper (bleee :roll: )

Ona chyba sama podjęła decyzję, że dokonuje tranzakcji: seks za prace.

 

Na taką propozycję ja dałabym jednemu i drugiemu w dziób i odeszła.

A ona...dała... ale nieco inaczej :-?

Za przeproszeniem...

ale czemu nie zrobiła akery wówcza, kiedy propozycja padała, tylko teraz- czyżby ruszyło ją sumienie? Czy może nie dotrzymano warunków umowy :-?

 

Taka propozycja jest obrzydliwa. Nawet sobei nie wyobrażam takiej sytuacji. Wypowiedzenie jej świadczy tylko o poziomie faceta, ale na litość boską - kim trzeba być, żeby sie na nią zgodzić :o

 

A tak na marginesie, zastanawia mnei ile jeszcze syfu wylezie zza kurtyny naszej "sceny politycznej" :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi w tej całej sytuacji zupełnie coś innego.

To że te głupie wieśniaki Lepperowe to chołota z sianem w głowie to wiadomo od zawsze.

Martwi mnie jak to możliwe że europejskie społeczeństwo wybiera takich durniów na swoich przywódców.

Na zmianę pokolenia też nie mozna liczyc bo młodzież (wszechpolska) jakoś też idzie w złym kierunku.

Co za kraj :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geguś, czy ty kiedys byles bezrobotny? ale tak na prawde i nie miales srodkow na zycie?

 

 

:o Ale o co chodzi?

Czy wy bronicie dziewczyny?

Bo była bezrobotna?

Czyli agencje towarzytskie powinny szykac pracownic w pośredniakch??

 

Być może dla niej łatwiej było sie przespać z jednym czy drugim niż iść pracowac na hali na 800 zł :-?

 

Wina tych mężcvzyzn jest bezdyskusyjna, nawet nie ma o czym mówić, ale nie przesadzajcie!

Kobieta nie powinna sie nawet zastanawiac nad przyjęciem takiej propozycji. A ona na takie warunki przystała!!!!

 

Nie wiem czy można byc aż tak zdesperowaną :-?

 

 

PS. odpowiadając na pytanie (nie do mnie) : byłam w takiej sytuacji przez kilka miesięcy. nii spałam po nocach, nie dojadałam, dorobiłam sie anemii...ale nie pomyślałam o tym, żeby sie sprzedać...choć z pewnością znalazłoby sie kilku takich,którzy chceliby kupić :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi w tej całej sytuacji zupełnie coś innego.

To że te głupie wieśniaki Lepperowe to chołota z sianem w głowie to wiadomo od zawsze.

Martwi mnie jak to możliwe że europejskie społeczeństwo wybiera takich durniów na swoich przywódców.

Na zmianę pokolenia też nie mozna liczyc bo młodzież (wszechpolska) jakoś też idzie w złym kierunku.

Co za kraj :evil:

 

prawda :(

Bo całej lepperowej chołocie nie spodziewam sie niczego dobrego. dla mnie to własnie typ podstarzałych, obleśnych dziadów, podniecających sie na widok gołej nogi. A ich władza daje im - w ich mniemaniu - prawo do skłądania takich - i podobnych propozycji.

 

Co za ludzie nas reprezentują :-?

Za taką aferę wszyscy zamieszani powinni pospadać z tych swoich stołeczków :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Paulka masz rację.

Ale świat nie jest piękny a ludzi idealni.

Normalnym zachowaniem kobiety powinna być nie tylko odmowa ale i powiadomienie prokuratury o propozycji pracodawcy "usługi seksualne" za stanowisko.

 

Z tym że jakoś nie potrafię sobie wyobrazić takiej propozycji od Rokity tak ostatnio szkalowanego.

Po prostu wybieramy durnych warchołów zamiast wykształconych kulturalnych ludzi

 

Czy winna świnia że brudna i głupia ??

Czy człowiek myślacy że wpuszcza ją do salonu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geguś, czy ty kiedys byles bezrobotny? ale tak na prawde i nie miales srodkow na zycie?

 

 

:o Ale o co chodzi?

Czy wy bronicie dziewczyny?

Bo była bezrobotna?

Czyli agencje towarzytskie powinny szykac pracownic w pośredniakch??

 

Być może dla niej łatwiej było sie przespać z jednym czy drugim niż iść pracowac na hali na 800 zł :-?

 

Wina tych mężcvzyzn jest bezdyskusyjna, nawet nie ma o czym mówić, ale nie przesadzajcie!

Kobieta nie powinna sie nawet zastanawiac nad przyjęciem takiej propozycji. A ona na takie warunki przystała!!!!

 

Nie wiem czy można byc aż tak zdesperowaną :-?

 

 

PS. odpowiadając na pytanie (nie do mnie) : byłam w takiej sytuacji przez kilka miesięcy. nii spałam po nocach, nie dojadałam, dorobiłam sie anemii...ale nie pomyślałam o tym, żeby sie sprzedać...choć z pewnością znalazłoby sie kilku takich,którzy chceliby kupić :-?

 

Nie znam sytuacji tej kobiety więc nie będę ferował wyroków ale Paulka pamiętaj ...można iść i pracować na hali za 800 tylko co wtedy zrobić z dwójką dzieci ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałam wcześniej, dla mnie to sztuczna afera zmontowana w określonym celu :roll:

 

Ale jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, byłaby obrzydliwa podwójnie - paskudny satyr składający taką "ofertę" i kobietka ją przyjmijąca - też paskudna, żadne tam pokrzywdzone niewiniątko.

Dzieci można utrzymać bez dawania d..., nie jest to warunek konieczny. Nie wierzę, żeby była to jedyna praca dostępna na całej planecie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Czyli agencje towarzytskie powinny szykac pracownic w pośredniakch??

 

 

wierz mi ,że szukają i jeśli nie w pośredniakach to w ogłoszeniach szukam pracy - tam najłatwiej o zdesperowane kobiety.

Możesz tytułem próby dać ogłoszenie i za tydzień powiedz mi ile miałaś propozycji :D

 

A np niańki za sensowną stawkę nie znajdziesz... Bez jaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geguś, czy ty kiedys byles bezrobotny? ale tak na prawde i nie miales srodkow na zycie?

 

 

:o Ale o co chodzi?

Czy wy bronicie dziewczyny?

Bo była bezrobotna?

Czyli agencje towarzytskie powinny szykac pracownic w pośredniakch??

 

A moze szukaja?

 

Być może dla niej łatwiej było sie przespać z jednym czy drugim niż iść pracowac na hali na 800 zł :-?

 

Wina tych mężcvzyzn jest bezdyskusyjna, nawet nie ma o czym mówić, ale nie przesadzajcie!

Kobieta nie powinna sie nawet zastanawiac nad przyjęciem takiej propozycji. A ona na takie warunki przystała!!!!

 

Nie wiem czy można byc aż tak zdesperowaną :-?

 

Mysle, ze mozna. Zwlaszcza, jak ma sie dzieci. Albo np. ktos obieca pomoc przy drogim zabiegu dla chorych rodzicow. Albo jak ma sie meza pijaka. Tak sobie przypuszczam - nie stwierdzam, ze tak bylo.

 

PS. odpowiadając na pytanie (nie do mnie) : byłam w takiej sytuacji przez kilka miesięcy. nii spałam po nocach, nie dojadałam, dorobiłam sie anemii...ale nie pomyślałam o tym, żeby sie sprzedać...choć z pewnością znalazłoby sie kilku takich,którzy chceliby kupić :-?

 

Respect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geguś, czy ty kiedys byles bezrobotny? ale tak na prawde i nie miales srodkow na zycie?

 

nio

 

i co?

 

Ale za ku... nie robiłem. Jak ktoś nie ma ochoty pracować za ileś tam, bo uważa że powinien dostać 10 razy więcej to faktycznie może to świadczyć o jednym.

 

Za przeproszeniem...

ale czemu nie zrobiła akery wówcza, kiedy propozycja padała, tylko teraz- czyżby ruszyło ją sumienie? Czy może nie dotrzymano warunków umowy :-?

I to jest podstawowe pytanie.

 

Jedno warte drugiego. Ten co składał propozycję to tępak ze słomą w butach i ten co tą propozycję przyjął też do świętych nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...