Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Być sobie takim łyżwińskim - Ach


jabko

Recommended Posts

Jak napisałam wcześniej, dla mnie to sztuczna afera zmontowana w określonym celu :roll:

 

Ale jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, byłaby obrzydliwa podwójnie - paskudny satyr składający taką "ofertę" i kobietka ją przyjmijąca - też paskudna, żadne tam pokrzywdzone niewiniątko.

Dzieci można utrzymać bez dawania d..., nie jest to warunek konieczny. Nie wierzę, żeby była to jedyna praca dostępna na całej planecie :roll:

 

Ponieważ jesteś na tym forum to świadczy o tym ,że prawdopodobnie budujesz dom .Radzisz więc sobie raczej dobrze ......ale jest wielu ludzi ,którzy nie są tak zaradni jak Ty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak napisałam wcześniej, dla mnie to sztuczna afera zmontowana w określonym celu :roll:

 

Zgadzam sie z Toba w calej rozciaaaaglooosci.

 

Ale jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, byłaby obrzydliwa podwójnie - paskudny satyr składający taką "ofertę" i kobietka ją przyjmijąca - też paskudna, żadne tam pokrzywdzone niewiniątko.

 

O popatrz, znowu sie z Toba zgadzam.

 

 

Dzieci można utrzymać bez dawania d..., nie jest to warunek konieczny. Nie wierzę, żeby była to jedyna praca dostępna na całej planecie :roll:

 

Oczywiscie tez masz racje. Sa jednak u nas w kraju istoty - duzo ich - nienawykle do ciezkiej pracy lub po prostu nie potrafiace sobie znalezc "normalnej" pracy i dajace sie wykorzystywac. W roznorakim znaczeniu tego slowa.

I o tej drugiej grupie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla dalszego rozruszania dyskusji spojrzenie z innej perspektywy:

 

Dziwka czyli sex za pieniądze to najstarszy zawód świata.

Puszczają się żony, matki i kochanki. Córki, studentki, kierowniczki i podwładne.

Niektóre dla przyjemności a inne dla kasy albo dla władzy, uznania. Zdobycia jakichkolwiek dóbr (nawet nie materialnych)

Lewiński też wkładała usta w rozporek Clintona

 

Padła propozycja "Jest takie i takie stanowisko za które moge dać tyle i tyle kasy ale w zamian oczekuje sexu" Zgadzasz się albo nie.

On proponował, Ona sie zgodziła.

To jak wizyta u mechanika "Ja naprawię to auto ale w zamian chce 300zł"

Nie ! Jade do innego, On zrobi za 200zł.

 

Czyli co takiego złego się stało ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla dalszego rozruszania dyskusji spojrzenie z innej perspektywy:

 

Dziwka czyli sex za pieniądze to najstarszy zawód świata.

Puszczają się żony, matki i kochanki. Córki, studentki, kierowniczki i podwładne.

Niektóre dla przyjemności a inne dla kasy albo dla władzy, uznania. Zdobycia jakichkolwiek dóbr (nawet nie materialnych)

Lewiński też wkładała usta w rozporek Clintona

 

Padła propozycja "Jest takie i takie stanowisko za które moge dać tyle i tyle kasy ale w zamian oczekuje sexu" Zgadzasz się albo nie.

On proponował, Ona sie zgodziła.

To jak wizyta u mechanika "Ja naprawię to auto ale w zamian chce 300zł"

Nie ! Jade do innego, On zrobi za 200zł.

 

Czyli co takiego złego się stało ? :roll:

 

To ,że pan Ł i L są osobami zaufania społecznego ,parlamentarzystami 4RP i tu są dwa problema jeden karny o którym pisała Maxtorka i drugi etyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałam wcześniej, dla mnie to sztuczna afera zmontowana w określonym celu :roll:

 

Ale jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, byłaby obrzydliwa podwójnie - paskudny satyr składający taką "ofertę" i kobietka ją przyjmijąca - też paskudna, żadne tam pokrzywdzone niewiniątko.

Dzieci można utrzymać bez dawania d..., nie jest to warunek konieczny. Nie wierzę, żeby była to jedyna praca dostępna na całej planecie :roll:

 

Ponieważ jesteś na tym forum to świadczy o tym ,że prawdopodobnie budujesz dom .Radzisz więc sobie raczej dobrze ......ale jest wielu ludzi ,którzy nie są tak zaradni jak Ty .

 

Nawet wybudowałam ;)

Nie zaprzeczam, że są ludzie mniej i bardziej zaradni, za to nie uważam, żeby zakwalifikowanie siebie jako "mniej zaradnego" usprawiedliwiało robienie rzeczy w stylu dawanie d..., kradzieże czy podobne. Naprawdę można inaczej, taki wybór to niekoniecznie jest desperacja, często pójście na łatwiznę.

Co do seksu z posłami - od osób sprawujących władzę wymaga się nieco więcej niż od rekina z targu w białych szkarpetkach :roll: . Taki człowiek powinien tez jeść z zamkniętą buzią, nie puszczać bąków na przyjęciach i inne tego rodzaju nudziarstwa są od niego wymagane. M.in. dlatego, że to Ty mu płacisz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla dalszego rozruszania dyskusji spojrzenie z innej perspektywy:

 

Padła propozycja "Jest takie i takie stanowisko za które moge dać tyle i tyle kasy ale w zamian oczekuje sexu" Zgadzasz się albo nie.

On proponował, Ona sie zgodziła.

To jak wizyta u mechanika "Ja naprawię to auto ale w zamian chce 300zł"

Nie ! Jade do innego, On zrobi za 200zł.

 

Czyli co takiego złego się stało ? :roll:

 

Ano, dzielny Jabko, stało się to, co w Polsce (i nie tylko) jest nie dozwolone w świetle prawa - prostytucja i szantaż. Dodatkowo szafowanie stanowiskami za usługi seksualne, zamiast obsadzanie ich osobami o odpowiednich kwalifikacjach... To daje do myślenia. Swoją drogą, fakt ujawnienia "pewnych" informacji o współrządzących koalicjantach też powinien nakłonić do refleksji nad celowością ujawniania tychże "nowinek"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sytuacji tej kobiety więc nie będę ferował wyroków ale Paulka pamiętaj ...można iść i pracować na hali za 800 tylko co wtedy zrobić z dwójką dzieci ???

 

Da się. Uwierz, że się da.

 

Jak się ma mamę babcię albo ciotkę .......

 

Bez tego też się da.

 

Np. dać dupy ;). Mniej boli jak myślenie, ale moralniak później jakiś większy :o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co takiego złego się stało ? :roll:

 

Dobra. Nie chodzi o to, co sie stalo, a dlaczego?

 

Aggi slusznie zwrocila uwage, ze taka propozycja nie powinna wcale miec miejsca, bo to swiadczy o tych ludziach.

 

Ja i Długi zajelismy sie watkiem pobocznym, czyli tym, co sklania kobietki do "dawania dupy". Moze w przypadku tej pani Anny to dziwkarstwo vel kurestwo, ale zupelnie przez przypadek jestesmy zgodni w opinii, ze w wielu przypadkach jest to po prostu gwalcenie vel wykorzystywanie.

Moze dlatego, ze tu mieszkamy i bardziej niz inni widzimy ta biede, nieudolnosc i robotniczo-chlopska mentalnosc tubylcow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Mysle, ze mozna. Zwlaszcza, jak ma sie dzieci. Albo np. ktos obieca pomoc przy drogim zabiegu dla chorych rodzicow. Albo jak ma sie meza pijaka. Tak sobie przypuszczam - nie stwierdzam, ze tak bylo.

 

Nie znam szczegółow tej konkretnej sytuacji, wiec nei będę jej oceniać.

Zdaję sobie sprawę, że sa w życiu różne sytauacje, czasami bardzo dramatyczne, ALE

Mniemam, że jeśli ta pani dostałą sie gdzieś tam w kręgi polityczne to ani bardzo głupia, ani upośledzona ani specjalnie wybrakowana nie była.

Śmiem twierdzić, że mogła znaleźć inną pracę.

 

Wkurza mnie takei rozważanie, że wszystkie dziewczyny w domach publicznych, wszystkie utrzymanki i "dajki" (za przeproszeniem) to takie biedne sierotki, ze wsi najpewniej, niedoświadczone i i naiwne.

Co je ktoś do tego zmusił. I jeszcze wszystkie mają chore dzieci i zbierają na leczenie, albo rodziców na utzrymanią, albo są żonami biednych ślązaków :-?

Podejrzewam, że tak sie zdarza, ale nei mydlmy sobie oczu: większość z tych kobiet to wyrachowane materialistki, które zamiast ciężko pracować wolą kilka razy dziennie rozłożyć nogi. Mają super mieszkania, smaochody kosmetyki. jak nie "pracują" to dbają o siebie bo ich ciało to ich wartość.

A jak sie już "wyeksploatują"...to mają za co żyć.

 

Niestety taka prawda.

I prawda też jest taka, że za taką pracę dostają więcej kasy niż kobiety "normalnei pracujące"

 

To kwestia wyboru.

Ich życie ich sprawa, ale wybielać ich nie będę.

 

 

PS (moja wiedza na ten temat pochodzi stąd, że przymierzałam sie do napisania pracy mgr na ten temat. Kiedy jednak zaczęłam zbierać inf i materiały na ten temat...ten świat tak mnie "ubrudził", że odechciało mi sie wgłębiać w to dalej... :-? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałam wcześniej, dla mnie to sztuczna afera zmontowana w określonym celu :roll:

 

Ale jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, byłaby obrzydliwa podwójnie - paskudny satyr składający taką "ofertę" i kobietka ją przyjmijąca - też paskudna, żadne tam pokrzywdzone niewiniątko.

Dzieci można utrzymać bez dawania d..., nie jest to warunek konieczny. Nie wierzę, żeby była to jedyna praca dostępna na całej planecie :roll:

 

Ponieważ jesteś na tym forum to świadczy o tym ,że prawdopodobnie budujesz dom .Radzisz więc sobie raczej dobrze ......ale jest wielu ludzi ,którzy nie są tak zaradni jak Ty .

 

Nawet wybudowałam ;)

Nie zaprzeczam, że są ludzie mniej i bardziej zaradni, za to nie uważam, żeby zakwalifikowanie siebie jako "mniej zaradnego" usprawiedliwiało robienie rzeczy w stylu dawanie d..., kradzieże czy podobne. Naprawdę można inaczej, taki wybór to niekoniecznie jest desperacja, często pójście na łatwiznę.

Co do seksu z posłami - od osób sprawujących władzę wymaga się nieco więcej niż od rekina z targu w białych szkarpetkach :roll: . Taki człowiek powinien tez jeść z zamkniętą buzią, nie puszczać bąków na przyjęciach i inne tego rodzaju nudziarstwa są od niego wymagane. M.in. dlatego, że to Ty mu płacisz :roll:

 

Ja nie usprawiedliwiam ..........zwracam tylko uwagę ,że są ludzie troszkę inni niż ja i Ty .Ja sobie jakoś radzę ale znam ludzi którzy w dzisiejszej rzeczywistości nie mogą się odnaleźć . I czasami trzeba im pomóc ..np . znaleźć pracę, albo przetrzymać ciężki okres.

Niestety każdy ma inną konstrukcję psychiczną i inne normy moralne --ja dawanie dupy w zamian zaracę potępiam w czambuł bo trąca to wykorzystywaniem a dawania dupy za pieniądze nie.

Co do posłow zgoda -dodam jeszcze ,że powinni umieć mówić po polsku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla dalszego rozruszania dyskusji spojrzenie z innej perspektywy:

 

Dziwka czyli sex za pieniądze to najstarszy zawód świata.

Puszczają się żony, matki i kochanki. Córki, studentki, kierowniczki i podwładne.

Niektóre dla przyjemności a inne dla kasy albo dla władzy, uznania. Zdobycia jakichkolwiek dóbr (nawet nie materialnych)

Lewiński też wkładała usta w rozporek Clintona

 

Padła propozycja "Jest takie i takie stanowisko za które moge dać tyle i tyle kasy ale w zamian oczekuje sexu" Zgadzasz się albo nie.

On proponował, Ona sie zgodziła.

To jak wizyta u mechanika "Ja naprawię to auto ale w zamian chce 300zł"

Nie ! Jade do innego, On zrobi za 200zł.

 

Czyli co takiego złego się stało ? :roll:

 

Ja sie tutaj z tobą zgadzam. Nie oceniam i nie wyrokuję, bo to indywidualne decyzje indywidualnych ludzi: tych co proponują i tych co prozpozycje przyjmują.

 

gerneralnie pod prostytucję można by podciągnąć każdy jeden stosunek seksualny ("małżeństwo to tez prostytucja, tylko za darmo" - cytat :D )

 

ALE tu chodzi o naszą władzę i o problem, który powtórze za długim: To ,że pan Ł i L są osobami zaufania społecznego ,parlamentarzystami 4RP i tu są dwa problema jeden karny o którym pisała Maxtorka i drugi etyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak uwazam, ze "fortel Kurskiego" sie udal.

Goopie ludziska siedza i pisza o dawaniu ciala i daja ciala, bo w tymczasie "na gorze" zmienia sie prawo i ustala, ze wydyma sie tych ludzi w swietle prawa.

Fakt i tu właśnie postawię istotne pytanko (choć odpowiedź na nie już widoczna jest wyżej):

 

Dlaczego dopiero teraz o tym się mówi, skoro ta "biedna" Pani mogła o tym wcześniej poinformować odpowiednie służby, a właściwie dlaczego zamiast informować te odpowiednie służby, rzuca się zwykłym ludziom "łup na pożarcie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ?

Wybraliśmy durnia, płacimy mu z naszego podatku.

I teraz już po mianowaniu go na stanowisko wymagamy żeby z głupiego warchlaka stał się kulturalny ??

 

Czy nie powinniśmy jako wyborcy weryfikować kandydata przed zatrudnieniem ?

Wybraliśmy świnie i chcemy zeby teraz byli jednorożcami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ?

Wybraliśmy durnia, płacimy mu z naszego podatku.

I teraz już po mianowaniu go na stanowisko wymagamy żeby z głupiego warchlaka stał się kulturalny ??

 

Czy nie powinniśmy jako wyborcy weryfikować kandydata przed zatrudnieniem ?

Wybraliśmy świnie i chcemy zeby teraz byli jednorożcami ??

 

No tak.... Ale dlaczego JA mam odpowiadać za wybór większości społeczeństwa. Za wybór niezgodny z moim?

Teraz własnie mam ochotę krzyknąć: " A NIE MÓWIŁAM?? wybraliście świnie - widzicie sami, wiec zabierzcie ją spowrotem do chlewa!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się (już sam nie wiem, czy jestem normalny... :roll: ), że skoro zwykłą świnię od okryta można kopniakiem przegonić, to tak samo powinno być z NASZYMI reprezentantami w sejmie!!! To My ich WYBRALIŚMY i to MY powinniśmy decydować, czy spełniają tę MISJĘ w sposób GODNY i WŁAŚCIWY!!!

Ale takiej możliwości w świetle obowiązującego nas prawa niestety nie mamy...

 

:cry: :x :evil:

 

A szkoda, bo działoby się, oj działo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ?

Wybraliśmy durnia, płacimy mu z naszego podatku.

I teraz już po mianowaniu go na stanowisko wymagamy żeby z głupiego warchlaka stał się kulturalny ??

 

Czy nie powinniśmy jako wyborcy weryfikować kandydata przed zatrudnieniem ?

Wybraliśmy świnie i chcemy zeby teraz byli jednorożcami ??

 

 

Ty jabko mów za siebie ......ja na nich nie głosowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...