Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Być sobie takim łyżwińskim - Ach


jabko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wydaje mi się (już sam nie wiem, czy jestem normalny... :roll: ), że skoro zwykłą świnię od okryta można kopniakiem przegonić, to tak samo powinno być z NASZYMI reprezentantami w sejmie!!! To My ich WYBRALIŚMY i to MY powinniśmy decydować, czy spełniają tę MISJĘ w sposób GODNY i WŁAŚCIWY!!!

Ale takiej możliwości w świetle obowiązującego nas prawa niestety nie mamy...

:cry: :x :evil:

A szkoda, bo działoby się, oj działo...

 

Ano własnie.

Czytam tak, czytam i zadaje sobie retoryczne pytanie:

Kim byłaby ta cała banda gdyby nie WY - WYBOPRCY.

Nie napisałem MY - bo kartki do tego nie przyłozyłem, na co mam dowody (zawsze fotografuje karte wyborczą przed wrzutem do urny).

 

Co oczywiste to WY nie dotyczy wszystkich - żeby kogoś nie obrazic - ale tych WY była wszak wiekszość.

Ot, demokracja. :o

 

Czy Polacy to jacyś masochiści, czy co..........? :o

 

Pozdrawiam wszystkich rozumnych. :D

Gardzę wyborcami tej bandy - bo to oni nam to fundują ten los 8) a TAMCI to tylko korzystaja z głupoty ciemnego ludu.

Każdy by to robił na ich miejscu.

 

A wmawiaja mi że mądrych jest wiecej!............ :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się (już sam nie wiem, czy jestem normalny... :roll: ), że skoro zwykłą świnię od okryta można kopniakiem przegonić, to tak samo powinno być z NASZYMI reprezentantami w sejmie!!! To My ich WYBRALIŚMY i to MY powinniśmy decydować, czy spełniają tę MISJĘ w sposób GODNY i WŁAŚCIWY!!!

Ale takiej możliwości w świetle obowiązującego nas prawa niestety nie mamy...

:cry: :x :evil:

A szkoda, bo działoby się, oj działo...

 

Ano własnie.

Czytam tak, czytam i zadaje sobie retoryczne pytanie:

Kim byłaby ta cała banda gdyby nie WY - WYBOPRCY.

Nie napisałem MY - bo kartki do tego nie przyłozyłem, na co mam dowody (zawsze fotografuje karte wyborczą przed wrzutem do urny).

 

Co oczywiste to WY nie dotyczy wszystkich - żeby kogoś nie obrazic - ale tych WY była wszak wiekszość.

Ot, demokracja. :o

 

Czy Polacy to jacyś masochiści, czy co..........? :o

 

Pozdrawiam wszystkich rozumnych. :D

Gardzę wyborcami tej bandy - bo to oni nam to fundują ten los 8) a TAMCI to tylko korzystaja z głupoty ciemnego ludu.

Każdy by to robił na ich miejscu.

 

A wmawiaja mi że mądrych jest wiecej!............ :o

 

 

znasz bajkę o wężu .....???????????? zimny nosie ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eskimosku-Zimny Nosku ;) :oops: gwoli wyjaśnień:

ja na pewno na tę Swołocz nie głosowałem, mimo, że aktualnie wśród panujących nam partii, najbliżej mi chyba do PO (ale z wieloma uwagami i zastrzeżeniami...). Jednak pisząc My Wyborcy, miałem na myśli ogólnie - NARÓD.

Jeśli jednak piszesz, że nie głosowałeś, to oczywiście Twój wybór, tylko, że oddałeś biernie, tym samym swój głos na ugrupowania, które do rządu weszły, czy chcesz tego, czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

No tak.... Ale dlaczego JA mam odpowiadać za wybór większości społeczeństwa. Za wybór niezgodny z moim?

Teraz własnie mam ochotę krzyknąć: " A NIE MÓWIŁAM?? wybraliście świnie - widzicie sami, wiec zabierzcie ją spowrotem do chlewa!"

 

...

Ty jabko mów za siebie ......ja na nich nie głosowałem

 

To my nie pasujemy do społeczeństwa polskiego czy ono do nas ??

"Oni" mają więcej procent wiec wychodzi na to że to "My" nie pasujemy do społeczeństwa a nie odwrotnie.

 

Jakie wyjscie ?

Próbować mniejszościa zmienić rzeczywistosć ?

Wyjechać do Anglii ?

Przyjąc postawę obojętną i żyć w swoim małym świecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

No tak.... Ale dlaczego JA mam odpowiadać za wybór większości społeczeństwa. Za wybór niezgodny z moim?

Teraz własnie mam ochotę krzyknąć: " A NIE MÓWIŁAM?? wybraliście świnie - widzicie sami, wiec zabierzcie ją spowrotem do chlewa!"

 

...

Ty jabko mów za siebie ......ja na nich nie głosowałem

 

To my nie pasujemy do społeczeństwa polskiego czy ono do nas ??

"Oni" mają więcej procent wiec wychodzi na to że to "My" nie pasujemy do społeczeństwa a nie odwrotnie.

 

Jakie wyjscie ?

Próbować mniejszościa zmienić rzeczywistosć ?

Wyjechać do Anglii ?

Przyjąc postawę obojętną i żyć w swoim małym świecie ?

 

 

dochodzisz do dylematu kto tu jest normalny......

 

iw demokratycznym ustroju decyduje większość ......tak że niestety okazuje się ,że jesteśmy nienormalni i nie pasujemu do tego społeczeństwa bo zaczynają obowiązywać zupełnie inne standarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel5/208.htm

Niech Eskimos i Gryfpc zajrzą do źródła, z którego okręgu był wybrany. Mieszkam (i w czasie wyborów również mieszkałem) w tym okręgu i - jakto napisałem wcześniej - fizjonomia tego pana na plakacie wyborczym skutecznie odstręczyła mnie od wyborów parlamentarnych... Na tej miniaturce na stronie sejmowej wygląda nadzwyczaj szlachetnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Ddoommiinniikk, że wybór był tylko jeden i ten właściwy i dlatego zrezygnowałeś z tego wyboru...?! :o A nie przyszło Ci czasem do głowy, że jednak należy zagłosować na kogoś innego?! Świadomie i z pełną premedytacją pomijam kryteria Twojego dokonywania przez Ciebie wyborów podczas głosowania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Ddoommiinniikk, że wybór był tylko jeden i ten właściwy i dlatego zrezygnowałeś z tego wyboru...?! :o A nie przyszło Ci czasem do głowy, że jednak należy zagłosować na kogoś innego?! Świadomie i z pełną premedytacją pomijam kryteria Twojego dokonywania przez Ciebie wyborów podczas głosowania...

 

Największym problemem wyborów jest brak wyboru :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście się z Tobą zgadzam, ale jeszcze uważam, że ten brak wyboru spowodowany jest tym, że wyborcy nie czytają programów wyborczych kandydatów startujących z ich okręgów, a sugerują się w większości informacjami mediów, które też są jak powszechnie wiadomo "pod wpływem"... Zawsze można wybrać takiego kandydata, który nasze podstawowe żądania wyborcze zawiera w swoim programie, można też oddać swój głos na kogoś, kto ma najmniejsze szanse, ale jest to raczej wybieg, aby wyrazić swój sprzeciw na liderów głosowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim ta Pani właściwie była ?

i czy nie było tak- ze dostawała 10 tys. miesięcznie ?

mnie tylko wkurza ze to się dzieje za pieniądze podatników :evil:

 

 

Nooooo .... bo biura poselskie powinni utrzymywać ze składek członków partii i wtedy to Ł musiał by sam dawać d... żeby ktoś do pracy przyszedł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście się z Tobą zgadzam, ale jeszcze uważam, że ten brak wyboru spowodowany jest tym, że wyborcy nie czytają programów wyborczych kandydatów startujących z ich okręgów, a sugerują się w większości informacjami mediów, które też są jak powszechnie wiadomo "pod wpływem"... Zawsze można wybrać takiego kandydata, który nasze podstawowe żądania wyborcze zawiera w swoim programie, można też oddać swój głos na kogoś, kto ma najmniejsze szanse, ale jest to raczej wybieg, aby wyrazić swój sprzeciw na liderów głosowania.

 

takim mykiem na sprzeciw to L iŁsą w rządzie a tak poza tym to czytam ....tylko wkurza mnie konieczność wybierania mniejszego zła :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim ta Pani właściwie była ?

i czy nie było tak- ze dostawała 10 tys. miesięcznie ?

mnie tylko wkurza ze to się dzieje za pieniądze podatników :evil:

 

 

Nooooo .... bo biura poselskie powinni utrzymywać ze składek członków partii i wtedy to Ł musiał by sam dawać d... żeby ktoś do pracy przyszedł :wink:

 

To chyba długo by nie posiedział. Chyba, że znów dostałby od kogoś kredyt i go nie spłacał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim ta Pani właściwie była ?

i czy nie było tak- ze dostawała 10 tys. miesięcznie ?

mnie tylko wkurza ze to się dzieje za pieniądze podatników :evil:

 

 

Nooooo .... bo biura poselskie powinni utrzymywać ze składek członków partii i wtedy to Ł musiał by sam dawać d... żeby ktoś do pracy przyszedł :wink:

 

To chyba długo by nie posiedział. Chyba, że znów dostałby od kogoś kredyt i go nie spłacał.

 

z siedzeniem faktycznie mógłby mieć problemy :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Ddoommiinniikk, że wybór był tylko jeden i ten właściwy i dlatego zrezygnowałeś z tego wyboru...?! :o A nie przyszło Ci czasem do głowy, że jednak należy zagłosować na kogoś innego?! Świadomie i z pełną premedytacją pomijam kryteria Twojego dokonywania przez Ciebie wyborów podczas głosowania...

Gdybyś widział ten plakat, to tez byś się zniechęcił do głosowania.

Tak na marginesie to ten człowiek nijak się ma do okręgu wyborczego z którego startował - nie kojarzę go z jakiejkolwiek działalności dla tego regionu, a interesuję się tym więcej niż statystyczny obywatel.

Żeby wrócić do tematu - europoseł Golik (to samo ugrupowanie, b. podobne inklinacje) też został wybrany z tego regionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Ddoommiinniikk, że wybór był tylko jeden i ten właściwy i dlatego zrezygnowałeś z tego wyboru...?! :o A nie przyszło Ci czasem do głowy, że jednak należy zagłosować na kogoś innego?! Świadomie i z pełną premedytacją pomijam kryteria Twojego dokonywania przez Ciebie wyborów podczas głosowania...

Gdybyś widział ten plakat, to tez byś się zniechęcił do głosowania.

Tak na marginesie to ten człowiek nijak się ma do okręgu wyborczego z którego startował - nie kojarzę go z jakiejkolwiek działalności dla tego regionu, a interesuję się tym więcej niż statystyczny obywatel.

Żeby wrócić do tematu - europoseł Golik (to samo ugrupowanie, b. podobne inklinacje) też został wybrany z tego regionu.

 

Fajnie mieszkasz :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Ddoommiinniikk, że wybór był tylko jeden i ten właściwy i dlatego zrezygnowałeś z tego wyboru...?! :o A nie przyszło Ci czasem do głowy, że jednak należy zagłosować na kogoś innego?! Świadomie i z pełną premedytacją pomijam kryteria Twojego dokonywania przez Ciebie wyborów podczas głosowania...

Gdybyś widział ten plakat, to tez byś się zniechęcił do głosowania.

Tak na marginesie to ten człowiek nijak się ma do okręgu wyborczego z którego startował - nie kojarzę go z jakiejkolwiek działalności dla tego regionu, a interesuję się tym więcej niż statystyczny obywatel.

Żeby wrócić do tematu - europoseł Golik (to samo ugrupowanie, b. podobne inklinacje) też został wybrany z tego regionu.

 

Fajnie mieszkasz :lol: :lol:

 

kto jeszcze pochodzi z tego rejonu? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dali się złapać. Tak jak Rywin i dwóch Panów posłance Begier. Wszyscy wiemy, że była, jest i będzie korupcja na styku biznesu i polityki, kupczenie stanowiskami czy też załatwianie wielu spraw przez łóżko.

Po co te całe oburzenie. Sprawy wyszły na jaw - wniosek: działania niezgodne z prawem są bardziej niebezpieczne a więc będą drożej kosztować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz bajkę o wężu .....???????????? zimny nosie ???????

Zaiste merytoryczny komentarz. :o

 

No, to jeden już się ujawnił? :lol:

Gdzie reszta? :o

 

Eskimosku-Zimny Nosku ;) :oops: gwoli wyjaśnień:

ja na pewno na tę Swołocz nie głosowałem, mimo, że aktualnie wśród panujących nam partii, najbliżej mi chyba do PO (ale z wieloma uwagami i zastrzeżeniami...). Jednak pisząc My Wyborcy, miałem na myśli ogólnie - NARÓD.

Jeśli jednak piszesz, że nie głosowałeś, to oczywiście Twój wybór, tylko, że oddałeś biernie, tym samym swój głos na ugrupowania, które do rządu weszły, czy chcesz tego, czy nie...

 

Gryfpc - chyba mnie nie zrozumiałeś?

Zacytowałem Twój post własnie dlatego że sie z nim zgadzam i na jego potwierdzenie.

Z tym ze napisałem m.in.

Nie napisałem MY - bo kartki do tego nie przyłozyłem, na co mam dowody (zawsze fotografuje karte wyborczą przed wrzutem do urny).

Co oznacza że zawsze głosuje i dokumentuje swój głos fotką karty wyborczej z moja parafka.

Z tym że kiedy nie mogę wybrać dobrego - bo go niema na liscie) - wybieram mniejsze zło i mam czyste sumienie. :D

 

A gdy inni narzekaja, albo wysmiewaja, mówie: "z czego się smiejecie? z siebie samych sie smiejecie!"

Kiedy wybierając rumaka, mam do wyboru osła i muła, to wybieram muła (mniej głupi i uparty). :wink:

Kim ta Pani właściwie była ?

i czy nie było tak- ze dostawała 10 tys. miesięcznie ?

mnie tylko wkurza ze to się dzieje za pieniądze podatników :evil:

Każdego przyzwoitego człowieka to wkurza.

I tyle Jego. :cry:

Tak na marginesie to ten człowiek nijak się ma do okręgu wyborczego z którego startował - nie kojarzę go z jakiejkolwiek działalności dla tego regionu, a interesuję się tym więcej niż statystyczny obywatel.

Ano............a wybrano go demokratyczna wiekszościa.

Więc kto mieszał w tym palce? Ksiądz proboszcz? :o

 

Dość dawno temu byłem pomysłodawcą powołania partii Rozum i Przyzwoitość - ale nie znalazło to poklasku , jak myślę z powodu małej popularności tych przymiotów.

Powołano za to Prawo i Sprawiedliwość, chyba dla populistycznego hasła.

Rozumny i przyzwoity człowiek gołym okiem widzi że prawo jest chore a sprawiedliwość jest wybiórcza.

 

I tak pozostanie.

Za długo już zyje abym jeszcze raz dał sie nabrać. :cry:

 

Tradycyjnie pozdrawiam wszystkich rozumnych i przyzwoitych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...