Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Być sobie takim łyżwińskim - Ach


jabko

Recommended Posts

ESKIMOS, Ty to lubisz kij w mrowisko włożyć. Pewnie dlatego, że na Grenlandii mrowisk mało. Odnosze wrażenie, że na tym forum mało kto głosował na biało-czerwone krawaty, a ty piszesz WY. To ma być Rozum i Przyzwoitość? Teraz wiesz, czemu zainteresowanie było małe.

 

A do tego pierwszy chyba raz nazwałes selimma przyzwoitym człowiekiem. On się zmienia, czy Ty?

 

Tak z innej beczki - ciekawe jak Łyżwiński załatwił sobie stanowisko u Leppera? Przecież przykład powinien iśc z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

... zamiast ciężko pracować wolą kilka razy dziennie rozłożyć nogi. Mają super mieszkania, smaochody kosmetyki. jak nie "pracują" to dbają o siebie bo ich ciało to ich wartość.

A jak sie już "wyeksploatują"...to mają za co żyć...

 

qrcze, brzmi nieźle... 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESKIMOS, Ty to lubisz kij w mrowisko włożyć. Pewnie dlatego, że na Grenlandii mrowisk mało. .

Za to mamy inne ekologiczne kopce. :lol:

Odnosze wrażenie, że na tym forum mało kto głosował na biało-czerwone krawaty, a ty piszesz WY. To ma być Rozum i Przyzwoitość? Teraz wiesz, czemu zainteresowanie było małe.

To nie tak. :o

Wyraxnie napisałem:

Co oczywiste to WY nie dotyczy wszystkich - żeby kogoś nie obrazic - ale tych WY była wszak wiekszość.

Ot, demokracja. :o

 

A pozatym skad sie wzieli?

Z kosmosu? :o

 

A do tego pierwszy chyba raz nazwałes selimma przyzwoitym człowiekiem. On się zmienia, czy Ty?

Nigdy nie napisałem że selimm nie jest przyzwoitym człowiekiem. :roll:

I nikt sie nie zmienił (chyba).

Rozmawiamy po prostu o czym innym. :roll:

 

Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wrócić do tematu - europoseł Golik (to samo ugrupowanie, b. podobne inklinacje) też został wybrany z tego regionu.

 

Fajnie mieszkasz :lol: :lol:

 

kto jeszcze pochodzi z tego rejonu? 8)

 

Ja. A u Was to bija murzynow.

Dzieci w beczkach nie topilem, pavulonu nie podawalem, Ich Troje nie slucham, na nich tez nie glosowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wrócić do tematu - europoseł Golik (to samo ugrupowanie, b. podobne inklinacje) też został wybrany z tego regionu.

 

Fajnie mieszkasz :lol: :lol:

 

kto jeszcze pochodzi z tego rejonu? 8)

 

Ja. A u Was to bija murzynow.

Dzieci w beczkach nie topilem, pavulonu nie podawalem, Ich Troje nie slucham, na nich tez nie glosowalem.

 

to w łódzkiem Wam się nie nudzi :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak rozmowa z mobingu zeszła na politykę :-?

Swoją drogą wieszacie psy na tej pani. Nie zam jej, wczoraj jedynie słuchałam, jak mówiła, że zgodziła się na pracę, bo uważała, że ma kompetencje i ją docenią szybko a wtedy seks nie będzie potrzebny. Może była naiwna. To, że teraz zdecydowała się mówić - stwierdziła (ona :roll: ), że przedtem była radną?? Kimś tam i nie mogła. Poza tym teraz została o to zapytana... może, a poza tym zdecydowała sie wyjechać z Polski i ma w nosie co o niej będą mówić. Może i prawda, nie wiem. Na pewno skończyły się jej profity, więc jest zawiedziona i stąd zamieszanie

W każdym razie nie jestem tak jak Paulka pewna np. co ja bym zrobiła. Mam dobry zawód, pewnie nigdy nie będę zmuszona do takich wyborów, ciężko walczyłam w życiu o posiadanie innych możliwości, ale jakby córka płakała z głodu a to byłaby jedyna dostępna droga, to nie wiem... Choć nie sądzę, żeby tu chodziło o takie ekstrema...

Zgodzę się, że kręgosłup moralny nie był u niej zbyt silny, lecz popatrzcie dookoła, ile sekretarek..., ile podwładnych dyrektorów..., nawet studentek.... załatwia sobie lepsze życie. Sprawy stare jak świat. Ale na szczęście coraz więcej dyrektorów wylatuje za to z pracy, profesorów z uczelni itd. Standardy troszkę się podnoszą, może i wejdą do polityki..., choć nie wiem, czy na to bym liczyła. Ale może... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wrócić do tematu - europoseł Golik (to samo ugrupowanie, b. podobne inklinacje) też został wybrany z tego regionu.

 

Fajnie mieszkasz :lol: :lol:

 

kto jeszcze pochodzi z tego rejonu? 8)

 

Ja. A u Was to bija murzynow.

Dzieci w beczkach nie topilem, pavulonu nie podawalem, Ich Troje nie slucham, na nich tez nie glosowalem.

 

to w łódzkiem Wam się nie nudzi :roll: :D

 

mmmad, tyle rozrywek, a Ty tylko na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, ze jakiś "specjalista od spiewu i mas" zaczyna najboleśniejszą pod słońcem operację - odcinanie mordy od żłobu i oddzieranie stołka od du.py.

No i jest wrzask, bo to zawsze ból okrutny.

A jak nie wiadomo o co chodzi - to jak zawsze, chodzi o kasę.

 

Zobaczymy kto zyska, to będziemy wiedzieć, kto maczał łapy. A za jakiś czas może dowiemy się kto komu i dla czego dał tego czy tamtego.

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nalezy traktowac tej afery tylko w aspekcie politycznym.

Moze nawet w ogole , polityki sie w to nie powinno mieszac.

Okreslenie "prowokacja polityczna" - to sprawdzona metoda na odparcie wszelkich zarzutow. Dla urozmaicenia mozna tez jeszcze wmieszac w sprawe tajne sluzby , dzialania ukladu ......

Tylko jakie to ma znaczenie dla skrzywdzonych kobiet?

W nosie mam , czy ta sprawa jest prowokacja polityczna czy nie.

Interesuje mnie tylko wyjasnienie tej sprawy do konca i surowe , przykladne ukaranie winnych.

Mysle , ze to nie jest jakis odosobniony przypadek i wiecej jest w Polsce kobiet , ktore dostaja podobne propozycje. Odrzucaja je lub przyjmuja , nie chce tego oceniac bo to nie ma w tej sprawie znaczenia.

Juz w tym watku jedna z forumowiczek ( albo i wiecej) dumnie zlozyla oswiadczenie , ze podobna propozyjce na pewno by odrzucila ......

Swietna okazja do zaprezentowania swojej cnotliwosci , gratuluje , choc obawiam sie , ze moze byc to cnotliwosc podszyta naiwnoscia.

Roznie w zyciu bywa i nie jestem sklonny do potepiania kobiet , ktore nie odmowily. Tym bardziej , ze potepienie tych kobiet , zmieszanie ich z blotem i odarcie z godnosci jest naturalna i kolejna linia obrony sprawcow ich nieszczescia.

Wielu kobiet ta sprawa dotyczy i dla nich i dla wszystkich ktore w przyszlosci moga spotkac sie z podobnymi propozycjami wazne jest aby tej afery nie bagatelizowac. Jesli to znow rozejdzie sie po kosciach , to problem w szerszym wymiarze moze sie nasilic. Przyklad idzie z gory.

 

A wszelkie zarty , oceny moralne pokrzywdzonych , niedwuznaczne kometarze sa przejawem chamstwa , glopoty lub naiwnosci. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A wszelkie zarty , oceny moralne pokrzywdzonych , niedwuznaczne kometarze sa przejawem chamstwa , glopoty lub naiwnosci. :evil:

 

A z tym się raczę niezgodzić.

Wg tego żartować można by tylko z faktów bezsprzecznie pozytywnych jak np: narodziny dzieci,wschodu słońca, podwyżki itp

 

Żarty prawie zawsze dotyczą rzeczy złych, nagannych, potknieć itp.

Zaczynajac od klauna w cyrku - śmiejemy się gdy upada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla dalszego rozruszania dyskusji spojrzenie z innej perspektywy:

 

Dziwka czyli sex za pieniądze to najstarszy zawód świata.

Puszczają się żony, matki i kochanki. Córki, studentki, kierowniczki i podwładne.

Niektóre dla przyjemności a inne dla kasy albo dla władzy, uznania. Zdobycia jakichkolwiek dóbr (nawet nie materialnych)

Lewiński też wkładała usta w rozporek Clintona

 

Padła propozycja "Jest takie i takie stanowisko za które moge dać tyle i tyle kasy ale w zamian oczekuje sexu" Zgadzasz się albo nie.

On proponował, Ona sie zgodziła.

To jak wizyta u mechanika "Ja naprawię to auto ale w zamian chce 300zł"

Nie ! Jade do innego, On zrobi za 200zł.

 

Czyli co takiego złego się stało ? :roll:

 

Jabko , gdybys spotkal mechanika , ktory za naprawe samochodu chcialby Ci zrobic ten tego z twoim tylkiem i co gorsza propozycje takie bylyby powszechne wsrod mechanikow to chyba raczej zaczalbys pedalowac na rowerku , prawda?

A gdyby jednak jakis drab mechanik dorwal Cie i przemoca zrobil ten tego w warsztacie to nie bylobys sklonny do zartow. A ja bym Ci naprawde wspolczul.

Nie smiejemy sie z nieszczescia , ktore spotyka innych , bo to zwykle chamstwo jest, drogi Jabko.

Bez samochodu mozna sie obyc , ale jak w domu glodne dzieci sa to juz nie tak latwo odmowic. I latwo nam facetom bagatelizowac takie sprawy , bo na szczescie rzadko sie zdarza (albo wcale) , ze nas ktos przed takim wyborem stawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pominę fakt że większość postów nie dotyczy wyśmiewania tylko powaznych wypowiedzi.

 

Ale nawet jeśli to nikt nie śmieje się z tej kobiety tylko z warchlaków z samoobrony i z głupoty społeczeństwa które ich wybrało.

Więc w sumie śmiejemy się z siebie.

 

Kobietę tylko podsumowano czyli napisano opinię jak powinna się zachować i co robiła źle a co dobrze.

Przynajmniej jak ja to czytam to tak to widzę

 

Anna jest w TERAZ MY.

Ide oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całego tego problemu by nie było, bo to "nichol novi sub Solem", gdyby nie my!

Sprawa jest medialna.

Nie jest ciekawe jak polityka pogryzie pies.

Ciekawe jest jak polityk pogryzie psa! :wink:

 

Ludzie lubią oglądć że "zabił ją i zjadł!", a media lubią to pokazywać.

Specyficzna forma rynku. Podaż, Popyt...

 

A te kobiety?... Takie sytuacje już były. Takie wnioski już formułowano. Takie oceny ... ferowano....

 

Adam M.

 

Zobaczymy, kto zyska a kto straci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pominę fakt że większość postów nie dotyczy wyśmiewania tylko powaznych wypowiedzi.

 

Ale nawet jeśli to nikt nie śmieje się z tej kobiety tylko z warchlaków z samoobrony i z głupoty społeczeństwa które ich wybrało.

Więc w sumie śmiejemy się z siebie.

 

Kobietę tylko podsumowano czyli napisano opinię jak powinna się zachować i co robiła źle a co dobrze.

Przynajmniej jak ja to czytam to tak to widzę

 

Anna jest w TERAZ MY.

Ide oglądać

 

Jabko zastanow sie moze najpierw co chcesz napisac. Bo raz piszesz tak , innym razem zupelnie inaczej. Kilka postow wyzej , uswiadamiales mnie z czego mozna zartowac a teraz przeczysz sam sobie.

I racje ma Rezi , ze tytul postu jest niestosowny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całego tego problemu by nie było, bo to "nichol novi sub Solem", gdyby nie my!

Sprawa jest medialna.

Nie jest ciekawe jak polityka pogryzie pies.

Ciekawe jest jak polityk pogryzie psa! :wink:

 

Ludzie lubią oglądć że "zabił ją i zjadł!", a media lubią to pokazywać.

Specyficzna forma rynku. Podaż, Popyt...

 

A te kobiety?... Takie sytuacje już były. Takie wnioski już formułowano. Takie oceny ... ferowano....

 

Adam M.

 

Zobaczymy, kto zyska a kto straci...

 

Nil novi sub sole , niestety to prawda , ale to nie usprawiedliwia twego nihilizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam na takie fakty jakiś wpływ? Na sposób i czas ich kreowania?

Już spełniłem Obywatelski Obowiązek i wywaliłem własnoręcznie z listy tych, których uważałem za oszołomów, nieudaczników, karierowiczów itd.

Co jeszcze mogę zrobić poza obserwacją i wyciąganiem wniosków?

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła propozycja "Jest takie i takie stanowisko za które moge dać tyle i tyle kasy ale w zamian oczekuje sexu" Zgadzasz się albo nie.

On proponował, Ona sie zgodziła.

To jak wizyta u mechanika "Ja naprawię to auto ale w zamian chce 300zł"

Nie ! Jade do innego, On zrobi za 200zł.

 

Czyli co takiego złego się stało ? :roll:

 

No właściwie chyba to, ze zapłacił nie swoimi pieniędzmi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam na takie fakty jakiś wpływ? Na sposób i czas ich kreowania?

Już spełniłem Obywatelski Obowiązek i wywaliłem własnoręcznie z listy tych, których uważałem za oszołomów, nieudaczników, karierowiczów itd.

Co jeszcze mogę zrobić poza obserwacją i wyciąganiem wniosków?

Adam M.

 

Czytaja Cie inni , a to co piszesz wieje nihilizmem.

Chwala Ci za to , ze spelniles obywatelski obowiazek wyborczy , ale w demokracji nie tylko wybory sa wazne. Media powinny tropic wszelkie potkniecia politykow , od ktorych powinno sie wymagac spelniania wysokich standardow. I chwala mediom za to( wlasciwie to czesci mediow) , ze do tej pory wywiazuja sie z tego zadania. Gorzej z politykami ...... ale wierze , ze i oni w koncu sie ucywilizuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła propozycja "Jest takie i takie stanowisko za które moge dać tyle i tyle kasy ale w zamian oczekuje sexu" Zgadzasz się albo nie.

On proponował, Ona sie zgodziła.

To jak wizyta u mechanika "Ja naprawię to auto ale w zamian chce 300zł"

Nie ! Jade do innego, On zrobi za 200zł.

 

Czyli co takiego złego się stało ? :roll:

 

No właściwie chyba to, ze zapłacił nie swoimi pieniędzmi...

 

JoShi jesli jest w tym ironia , to ja jej nie widze. A to jakimi pieniedzmi zaplacil to uwazam za najmniej wazne w tej sprawie.

Bo gdyby to byl prywatny przedsiebiorca i zlozyl dajmy na to Tobie taka propozycje , to czy potraktowalabys ja na zasadzie , "tak lub nie" ?

A moze pytalabys takiego pana , czy swoimi pieniedzmi placi , bo przeciez jak nie swoimi to byloby to niemorlane. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...