Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Być sobie takim łyżwińskim - Ach


jabko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wszyscy piszą - jak jest, a GMP - jak powinno być.

 

No, cóż 1w2

"Jedynki mają silną nieświadomą tendencję do porównywania rzeczywistości z tym co uważają, że być powinno. Generalnie mają zbiór opracowanych ideałów za pomocą, których mierzą czyny i zachowanie swoje oraz innych osób."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Jabko zastanow sie moze najpierw co chcesz napisac. Bo raz piszesz tak , innym razem zupelnie inaczej. Kilka postow wyzej , uswiadamiales mnie z czego mozna zartowac a teraz przeczysz sam sobie.

I racje ma Rezi , ze tytul postu jest niestosowny.

 

Pozdrawiam

Misiu piszę że zawsze ludzie śmiali się rqaczej z nieszczęść i głupoty a nie z rzeczy "dobrych".

Smiejemy się z durnoty warchołów, ich wodza i partii a takze społeczności która ich wybiera na przywódców.

Akurat z nieszczęścia pani Anety się nie śmiejemy.

 

Czy ty nie jesteś czasem kolejnym wcieleniem gargamelli, lewakka, blablaugi ?

 

 

jabko

jezeli to co ona mówi w TVN jest choćby w połowie prawdą powinieneś zmienić tytuł wątku.

O nie. Tytuł jest bardzo dobry.

Jednak chyba nie sądzisz że "realnie wyraza moje odczucia" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kTO OGLĄDAŁ "TERAZ MY"???

Jakie macie wrażenia???

 

Dla mnie ta kobieta jest w miarę wiarygodna, wydaje mi się że jej historia niewlele mija sie z prawdą(choć aplikowanie środku wczesnoporonnego dla konia :roll: ...no nie wiem...), ale kilka rzeczy mi sie nie spodobało.

 

Wspominała o swojej ciężkiej sytuacji życiowej wtedy kiedy dostała tą propozycję, ale powiedziała też "Co miałam zrobić? Mogłam jedynie pracować w pobliskiej szkole jako sprzątaczka"

:o

No to do cholery!!!

ALbo panowie prowadzący udowodnili że po kilku/ kilkunastu meisiącach zacząła zarabiać więcej - tak, że stać ją było na kupno mieszkania na kredyt... czy zarabiając kilka tysięcy (chyba cos ok 4 tysięcy -poprawcie mnie jesli sie mylę) - czy dalje musiała w tym tkwić?

twierdzi, że podczas seksu z posłem czuła bunt, potem obrzydzenie i pogarde - czy te pieniądze były tego warte?

 

Albo jak mogła dać sie tak gnębić i szantażować - naciski, żeby usunęła ciąże, żeby zostawiładziecko w szpitalu...

 

Nie wiem sama co o tym myśleć.

Ale ta historia śmierdzi...gdziekolwiek by nosa nie przyłożyć :-?

 

Ta kobieta wyglądała na naprawdę zgnębioną i przekonała mnie, że mówi prawdę, ale wciąż nasuwa mi się pytanie: DLACZEGO?

Dlaczego sie na to zgodziła, dlaczego tyle w tym tkwiła, pozwalała traktować sie jak dziwkę...

Młoda, energiczna, atrakcyjna...a tak sie załatwiła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,

 

Czy ty nie jesteś czasem kolejnym wcieleniem gargamelli, lewakka, blablaugi ?

 

 

,:

 

nie obrażaj Peletona :wink:

 

 

Bardzo często kobiety są traktowane przedmiotowo. Środowisko, w którym przebywają twierdzi, że to normalne. Tutaj - na forum - gdzie spotykaja sie ludzie inteligentni, nie raz pojawiały sie opinie o przydatności kobiet. Co dziwne, nawet one same widzą siebie w roli podnóżka mężczyzny. Taka presja + poważne problemy finansowe i 2 do nakarmienia dzieci mogą pchnąć kobietę do kroku, który normalnie by nie zrobiła.

 

Teraz, p. A zamiast wsparcia psychicznego dostanie garść wyzwiski i wykluczenie ze społeczności.

 

Zastanówcie się dobrze, zanim rzucicie kamieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często kobiety są traktowane przedmiotowo. Środowisko, w którym przebywają twierdzi, że to normalne.

Pamiętacie? Nieoceniony poseł PiS Tadeusz Cymański wpisał swoją połowicę do sejmowego rejestru korzyści materialnych. :wink:

 

A nie wiedzialem...

Moze dlatego, ze nie ma rejestru korzysci/niekorzysci niematerialnych? I chcial sie pochwalic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLACZEGO?

 

Kasa ?

 

Pierwsze z brzegu ogloszenie z netu ...

 

"Chętnie poznam dojrzałego mężczyznę, który szuka miłego towarzystwa młodej kobiety i zaopiekuje się mna finansowo. We dwoje łatwiej zapomnieć o stresującym dniu. Mam 22 lata. Jestem studentką. Preferuję seks klasyczny i francuski. "

 

A sa tego dziesiatki tysiecy ... :o

 

Coz ... jako sprzataczka, czy kasjerka nie zarabia sie kilku tysiecy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,

 

Czy ty nie jesteś czasem kolejnym wcieleniem gargamelli, lewakka, blablaugi ?

 

 

,:

 

nie obrażaj Peletona :wink:

 

 

Bardzo często kobiety są traktowane przedmiotowo. Środowisko, w którym przebywają twierdzi, że to normalne. Tutaj - na forum - gdzie spotykaja sie ludzie inteligentni, nie raz pojawiały sie opinie o przydatności kobiet. Co dziwne, nawet one same widzą siebie w roli podnóżka mężczyzny. Taka presja + poważne problemy finansowe i 2 do nakarmienia dzieci mogą pchnąć kobietę do kroku, który normalnie by nie zrobiła.

 

Teraz, p. A zamiast wsparcia psychicznego dostanie garść wyzwiski i wykluczenie ze społeczności.

 

Zastanówcie się dobrze, zanim rzucicie kamieniem.

 

Święte słowa!

Zastanawiam się, jaka część społeczeństwa skłonna jest - jak pani Łyżwińska - uznać Anetę K. za "puszczalską", a posłów Samoobrony za jurnych chłopów, z którymi przecież "wszystko w porządku, skoro im się baby zachciewa" :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszej Wyborczej - to może być ciekawe :D

 

"Krawczyk powiedziała także, że wiele szczegółów dotyczących jej kontaktów seksualnych z Lepperem zna już prokuratura, w której złożyła obszerne wyjaśnienia. W czasie przesłuchania Krawczyk musiała także opisać "szczegóły anatomiczne" przewodniczącego Samoobrony."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLACZEGO?

 

Kasa ?

 

Pierwsze z brzegu ogloszenie z netu ...

 

"Chętnie poznam dojrzałego mężczyznę, który szuka miłego towarzystwa młodej kobiety i zaopiekuje się mna finansowo. We dwoje łatwiej zapomnieć o stresującym dniu. Mam 22 lata. Jestem studentką. Preferuję seks klasyczny i francuski. "

 

A sa tego dziesiatki tysiecy ... :o

 

Coz ... jako sprzataczka, czy kasjerka nie zarabia sie kilku tysiecy ...

 

Pewnie zaraz znajdą się oburzeni, ale uważam, że taki układ jest zdecydowanie bardziej fair. Prostytucja jest w naszym kraju legalna.

 

Ale uzależnianie otrzymania pracy i awansu zawodowego od usług seksualnych to zupełnie co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wszystko w porządku .

 

Raczej nie ...

 

Tylko od walki z takimi "propozycjami" jest prokuratura ... przed za przeproszeniem "daniem dupy" , a nie media po wyczerpaniu sie profitow z tego plynacych :-?

 

I zajmuje się Prokuratura Łódzka.

 

Uważam, że dobrze się stało, że sprawa została opisana w mediach. Gdyby nie publikacja w gazecie, pewnie aferę szybko by wyciszono dla dobra partyjnych interesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLACZEGO?

 

Kasa ?

 

Pierwsze z brzegu ogloszenie z netu ...

 

"Chętnie poznam dojrzałego mężczyznę, który szuka miłego towarzystwa młodej kobiety i zaopiekuje się mna finansowo. We dwoje łatwiej zapomnieć o stresującym dniu. Mam 22 lata. Jestem studentką. Preferuję seks klasyczny i francuski. "

 

A sa tego dziesiatki tysiecy ... :o

 

Coz ... jako sprzataczka, czy kasjerka nie zarabia sie kilku tysiecy ...

 

Pewnie zaraz znajdą się oburzeni, ale uważam, że taki układ jest zdecydowanie bardziej fair. Prostytucja jest w naszym kraju legalna.

 

Ale uzależnianie otrzymania pracy i awansu zawodowego od usług seksualnych to zupełnie co innego.

 

Prostytutka nie musi przychodzić do biura i udawać radnej :roll: . Robi swoje.

Mnie ta kobieta nie przekonuje. Ma pogmatwane życie, pogmatwa jeszcze komuś. Zupełnie mnie rozwaliły rewelacje o asystencie Łyżwińskiego, który jej przepisał środki wczesnoporonne dla zwierząt i sam wykonał zastrzyk :o

Pania radną pewnie trzymali Lepper z Łyżwińskim, a Hojarska nogi żeby nie kopała :o . Co za kosmos....

Nie myślałam, że kiedykolwiek w jakimś stopniu będę bronić geniuszy z Samoobrony :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLACZEGO?

 

Kasa ?

 

Pierwsze z brzegu ogloszenie z netu ...

 

"Chętnie poznam dojrzałego mężczyznę, który szuka miłego towarzystwa młodej kobiety i zaopiekuje się mna finansowo. We dwoje łatwiej zapomnieć o stresującym dniu. Mam 22 lata. Jestem studentką. Preferuję seks klasyczny i francuski. "

 

A sa tego dziesiatki tysiecy ... :o

 

Coz ... jako sprzataczka, czy kasjerka nie zarabia sie kilku tysiecy ...

 

 

Ok. Powiedzmy, że rozumiem - jak już nie raz pisałam - ich wybór.

Ale dlaczego potem dziewczyna zalewa sie łzami,że została wykorzystana, że gwałt prawie, że tak naprawdę nie chciała i gdyby nie zaproponowali to by tego nie zrobiła :roll:

Dla tych facetów to interes - posiadania kochanki zbrodnią nie jest (a że niemoralne lekko, to już inna sprawa).

Układ jest prosty: ja tobie mieszkanie/pracę/pieniądze - ty mi kilka godzin przyjemności tygodniowo.

Stawka jest ustalona? targujemy się? Ok. Wszystko gra.

 

Kobieta ma wybór.

-Albo daje takeimu w pysk, odchodzi i szuka pracy gdzie nei trzeba dawać d..y

- albo zgłasza sprawę na policji ( tu konkretnei jeśli chodzi o szantaż itp)

- albo sie na taki układ zgadza.

 

W całej aferze samoobrony wspominanych jest kilka innych kobiet, którym coś takiego proponowano!!!

Gdyby zgłosiły takei przestępstwo stanęłabym za nimi murem, bo faceci nie mają prawa stawiać takich warunków!!!!!!!!!!!!

 

Ale Aneta K.... Żyła w ten sposób przez kilka lat...

I teraz poczuła sie ofiarą.

 

Nie do końca rozumiem istoty tej sprawy.

- Ustalenie ojcostwa - jasne. niech płaci alimenty w razie co.

- Oskarżenie o to, że zaproponowano jej seks za prace - rozumiem. to przestępstwo.

- na czym jednak polegało molestowanie? ABSOLUTNIE nie mam zamiaru bronic panów korzystających z jej usług, ale podejrzewam, że nie mieli oni w swoich ciasnych rozumkach ani cienia podejrzenia,że ona tego nie chce...

potraktowali to pewnie jak układ.

Ten punkt jest dla mnie niejasny własnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę ani bronić ani potępiać tej pani, bo zbyt mało wiem o jej życiowej sytuacji. Dziewicą Orleańską za pewne nie jest...

 

Ale uważam za karygodne, że partia oferuje jej miejsce na liście radnych, czy posadę w biurze poselskim (które spełnia wszak również funkcje publiczne), za seks. :evil: :evil: :evil:

I nie ma tu nic do rzeczy przekonanie posłów, że pani Aneta na ten układ się godziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zgłosiły takei przestępstwo stanęłabym za nimi murem, bo faceci nie mają prawa stawiać takich warunków!!!!!!!!!!!!

 

Ja tez.

 

Ale Aneta K.... Żyła w ten sposób przez kilka lat...

I teraz poczuła sie ofiarą.

 

O to to ... Profty sie skonczyly, to teraz trzeba sie odegrac za "ciepienia" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...