Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Być sobie takim łyżwińskim - Ach


jabko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ano ksiazkę znaleźli.

Tylko czy "po drodze" nie zmieniła lekko zawartosci :roll:

 

Choć Endrju przyznał że oczywiscie Aneta była w hotelu i nawet jego prezenty tam przyniosła.

 

Czekamy teraz na pobranie materiału genetycznego posła Ł.

A jak przy okazaji wyjdzie ze prominentna część posłów samoobrony nie pochodzi od małpy jeno od świni ? :roll:

 

Znowu trzeba bedzie zmieniać teorię ewolucji.

Ostatnio Gertych dowiódł ze pochodzi nie od małpy a od konia.

Teraz kolejna zmiana.

Aż cieżko to okiełznać zwykłym małpim umysłem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja juz przestalem wierzyc w tzw solidarnosc jajnikow. Nie wiem czy to dobra rzecz jest , ale teraz bardzo by sie sprzydala , a niestety jej nie widze.

Bo to nie tylko o Anete K juz chodzi. Politycy pewnie swoje pieczenie upieka na tym ogniu , ale dobrze by bylo gdyby ta rozdmuchana afera pomogla wszystkim molestowanym kobietom. Obawiam sie jednak , ze im moze bardzo zaszkodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja juz przestalem wierzyc w tzw solidarnosc jajnikow. Nie wiem czy to dobra rzecz jest , ale teraz bardzo by sie sprzydala , a niestety jej nie widze.

Bo to nie tylko o Anete K juz chodzi. Politycy pewnie swoje pieczenie upieka na tym ogniu , ale dobrze by bylo gdyby ta rozdmuchana afera pomogla wszystkim molestowanym kobietom. Obawiam sie jednak , ze im moze bardzo zaszkodzic.

 

Ty chyba wcale nie rozumiesz kobiet http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif

 

Będę się solidaryzować i bronić kobiety, która otrzymując taką propozycję zgłosi ten fakt prokuraturze, media sprawę rozdmuchają i niektórzy "prości" ludzie skomentują sprawę: no i co takiego się stało?

 

Ile podobnych propozycji dostają kobiety w miejscu pracy codziennie? ile z pracy rezygnuje z tego powodu? ile boi się lub wstydzi o tym mówić, z obawy przed napiętnowaniem?

Wierzę, że wiele kobiet odmawia ponosząc konsekwencje - bo nie warto sprzedać się i później czuć do siebie odrazę.

 

Z tymi kobietami ja się solidaryzuję.

 

Ale są i takie kobiety jak Aneta K, które w swoim dążeniu do celu godzą się na wiele. One rozumują: coś za coś. Moim zdaniem nie jest to biedna pokrzywdzona kobieta. Jestem przekonana, że miała wybór. Inne kobiety w podobnej sytuacji odmówiły i nic z tego nie wynikło.

 

Ona się zgodziła, skąd wiemy jakie były początki? ale wiemy jak było dalej:

miała romans z facetem, zaszła w ciążę. O tym fakcie powiadomiła zainteresowanego trochę późno. Jakie motywy nią kierowały?

 

Pozwoliła zrobić sobie zastrzyki przyspieszające poród. Może przekonała się, że niewiele zyska? Ma troje dzieci z trzema facetami http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_confused.gif

 

Chciała mieć to trzecie dziecko, czy nie?

 

Jeśli tak, dlaczego zgodziła się na te zastrzyki? jeśli została zmuszona (osobiście wątpię w to) czemu ojcem chrzestnym dziecka został ten weterynarz?

 

Jej odpowiedź brzmi: bo starał się zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_eek.gif

 

I najważniejsze: gdyby nie urwały się profity i ciepła posadka nie byłoby tej sex afery.

 

To tyle w kwestii tzw. solidarności jajników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=50316&wid=8635229&rfbawp=1165564920.635 - jeszcze jedna odsłona tej megaafery. Proszę autora wątku o komentarz...

 

No ale im to nie przeszkadza widocznie, że mają "dmuchać" czy być "dmuchani". Jeżeli odpowiadała praca za takie "wynagrodzenie", to tam pracowali.

Beznadziejna sprawa - to pani Aneta K. nie mogła podziękować za współpracę i znaleźć innej roboty??? Widocznie higiena i aparycja pana Łyżwińskiego nie były problemem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic.

Zobaczymy jak sie sprawa rozwinie.

Dopuki nie pojawi się jakas inna megaafera to media nie porzucą tej sprawy.

 

Czekamy na badania przystojniaczka Łyżwińskiego.

 

A Tymczasem Tuski dzielnie próbujapomóc w rozwiazaniu sytuacji :lol:

Może to nie te małe kartoflane paluszki które niegdyś skradły księżyc tu mieszały.

Może swastyki i warchołów wyciagaja sprawcowane ręce człowieka który w młodosci mył okna w wierzowcach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OStatnio u Siekielskiego były Joanna Senyszyn, Jolanta Szczypińska i Genowefa Wiśniowska i co..... oczywiście jedyna i najbardziej winna jest Aneta K., szczególnie Seneszynowa..., no ale ja się jej nie dziwię swego czasu uciszało się orgietki Kwasa z Anastazją..., ciekawe że zrobiono z biednej kobiety narzędzie polityczne, a jak prezio był pijany na grobach to wyborcza krzyczała że dladobra stanu trzeba cicho być....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łyżwa idzie na pewniaka i w zaparte.

Boris Becker też zaprzeczał do końca, bo faktycznie nie bzykał tej rosjaneczki, a dziecko jest jego. :o i alimenty płaci. I to jakie!

Może i Anetka była równie sprytna. :wink:

 

Książę Albert też tak miał :lol:

Właśnie oglądałam pana Łyżwińskiego na TVN24 i powiedział, że Aneta K. jest od prezesa NBP.

Czyli coś było w tym "Balcerowicz musi odejść!!!" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...