Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MEBLE KOLONIALNE - ZDJECIA


Agil

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

juz wyczailem te mebelki na allegro ... spore sa roznice w cenie w porownaniu z cenami w sklepach

 

ale i spore różnice w jakości. Choć i na allegro wystawiają się sklepy bardziej ekskluzywne i hurtownie masówki indyjskiej.

Dla mnie nawet te najtańsze są ładne, bo to jednak dobre drzewo w porównaniu z wszechobecną u nas sosną czy płytą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze stane sie dla ciebie nieprzyjemnym gosciem, kolezanko, ale czy wiesz, ze palisander nalezy do bardzo rzadkich drzew na "wymarciu"

 

chyba ze kupujesz uzywane, bo wtedy to juz shit happend

 

po cenach tego nie widać

albo to nie palisander, choć egzotyk na pewno, bo to się czuje, albo jakiś hodowlany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje meble sa w wiekszosci masowka indyjska, ale jestem bardzo zadowolona. Z bliska widac wady, np niedokladnie dopasowania czy szczeliny, ale to zywe drewno, podoba mi sie i tak :)

Moja najwieksza okazja - lawa opium za niecale 100 zl :)

Normalnie w sklepach lux 1200 zl, w sklepach masowkowych 400-600 zl

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rf/rg/hq0i/usE9I5UA5eZi8SeaCB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 4 weeks później...
  • 10 months później...
Żeby łączyć te style trzeba wielkiego wyczucia. Można łatwo przesadzić. Efekt może być fantastyczny. Widziałam takie wnętrze i jestem pod wrażeniem.Jeżeli macie dostęp do zdjęć pokazujących ciekawe rozwiązania w tym temacie, to bardzo proszę podzielcie się nimi na forum:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam , ja pomieszałam i chyba nikt tak jeszcze nie zamieszał;) antyk+klimat afrykański+szczypta nowości = aniqafrik ale to moje zamieszanie , mnie się podoba.amen

aha na pościel nie patrzcie, na to przyjdzie narzuta , afrykańska oczywiście :jawdrop:

 

a żeby nie było nudno zapraszam do krytyki

P1030014.jpg

P1030028.jpg

P1030027.jpg

Edytowane przez Claudii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja też chcę te meble ;) Meble w ogóle nie pasują do stylu kolonialnego...

W jednym z antykwariatów w W-wie jeden z klientów chciał za taki podobny zestaw mebli (bo rozumiem, że i szafa jest?) ok. 35 tys. zł. Wydaje mi się Claudii, że chyba nie wiesz, jaki skarb masz w sypialni... :)

Edytowane przez Aleksandryta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem w każdym wątku w którym wkleiłaś swoją sypialnię króluje dyskretna (lub nie) krytyka, więc dla odmiany chyba szukasz jakich kolwiek pozytywnych opinii ;) Przychylam się do opinii poprzedniczek, wszystko z innej bajki - podłoga gryzie się z meblami i ze ścianą, zasłonka - opis duś bombowy ;)

 

Grunt, że podoba się Tobie - ale proszę nie faszeruj już innych wątków swoją sypialnią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...