Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MEBLE KOLONIALNE - ZDJECIA


Agil

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobra. to była instrukcja dla zdjęc z sieci.

swoje musisz wrzucic na zewnętrzny "obrazkowy" serwer typu imageshack.

albo wrzucic bezpośrednio z kompa - do tego masz na górze taką ikonkę z obrazkiem drzewka. klikasz i wybierasz fotę z kompa.

ale wtedy wyjdzie tak:bb..jpg

 

a nie tak:

http://c.meble.pl/gfx/meble/pl/mebleaktualnosci/1903/1/1903_pl_00000000.jpg

 

...don't worry, mężczyźni ponoć wolą blondynki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są meble robione w Indiach pod aktualne mody europejskie :)

 

Meble kolonialne to sobie można zobaczyć na "pożegnanie z Afryką"

indyjskie meble kolonialne faktycznie są rzeźbione, intarsjowane (te ich) bądź solidne (dla anglików) :)

a przynajmniej ja tak je odbierałam czytając opisy w książkach z tego okresu. No i sporo ich widać w Anglii...

 

 

Nawiasem mówiąc ktoś tam opisywał kolonialne wnętrze jako ciemne podłogi, meble z litego drewna i białe ściany. No to ja mam wnętrze kolonialne. Mam też muśliny, meble mam częściowo właśnie ze sklepu "indyjskiego", podobno tekowe, tylko kanapę ze skóry. I stół stuletni. Ale ponieważ układ współczesnych domów jest mało kolonialny, więc u siebie jakoś tego klimatu nie wyczuwam ;)

Niestety zdjęć nie mam, nie umiem na tym nowym forum wklejać ale przede wszystkim nie umiem zrobić zdjęć wnętrza, żeby wyglądało zbliżone do rzeczywistości. To duża sztuka

Edytowane przez EZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za nieobecność. Mały problem rodzinny zakończony izba przyjęć w szpitalu:(

No to mi namieszaliście. Rzeczywiście słowo "kolonialne" w temacie niespecjalnie trafione. Podążając za Monah -myślałam o meblach lżejszych, bez rzeźbień, ale niekoniecznie jasnych. Chyba, ze czegoś nie rozróżniam:) Przyznam, ze nie czuję się mocna w projektowaniu wnętrz. Widząc coś wiem, czy mi pasuje, czy nie pasuje. Ale decyzje związane z doborem gratów i poczuciem osiągnięcia pewnej zamierzonej równowagi-są dla mnie trudne..Musiałabym przymierzać z ciężarówkę mebli-wtedy powiem co mi pasuje:):):)

Jak nie zobaczę-nie wyobrażę sobie tego co mam zmienić....

Dzięki za fotki i proszę o jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo to czy inne pod tym linkiem.

http://sklady-meblowe.com/oferta/index.php?gallery=K.stoly&image=BD-01%20B12-KENDO46-5-%20color%20N%2CM-102x102x104%20.jpg

 

Wśród mebli "kolonialnych" są całe linie bardzo nowoczesne. Przecież oni też starają się dostosować do aktualnej mody. Zaletą jest lite i na ogół szlachetne drewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 4 weeks później...
Witam! Dołaczam sie do grona. Mam pytanko - ogladałm meble z brw - kolekcja sheetal i te, które sa np. na allegro. Czy ktoś moze mi podpowiedzieć, które sa lepsze? Do brw mam średnie podejście, ale ceny kolekcji maja wyzsze niz te w innych slepach. O co chodzi?

 

Widziałam w salonie BRW ten stół i...................był niesamowicie porysowany.Jeśli tak poniszczony był na ekspozycji ,nie wyobrażam sobie jak może być eksploatowany w warunkach domowych.Jednym słoewm meblik kolonialnych z BRW nie polecam.

A swoją drogą chyba nie da się kupić tych mebli dobrych i tanich :( Niestety.

Ja - od siebie - polecam belbazaar.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Meble kolonialne prezentują sie naprawdę doskonale, ale niestety sa zazwyczaj bardzo drogie.. Turaj udało mi sie znaleźć nieco tańsze http://meblopol.net/index.php?d=one_prod&id_product=5643 Są raczej stylizowane na kolonialne, ale wydają mi się całkiem niezłe, zresztą cena tez nie jest wygórowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...