Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bardzo prawdopodobne, że teraz jest lepiej, ale przy tylu różnych opiniach warto zobaczyć kilka dachów na własne oczy niż później żałować decyzji na długo.

 

 

 

 

I widziałam wcześniej kilka dachów ,jak również mój wykonawca bardzo dużo kładł tej dachówki i szczerze polecał....nie żałujemy,jest super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

w związku z tym, że ekipa od elewacji zewnętrznej przychodzi w środę, a ja nie mam czasu przeglądać forum:D

mam pytanie do tych co budują rodoska 6P lub 6 z garażem jednostanowiskowym, ile wam wyszło m2 elewacji i jakie ceny wam zaproponowano za robotę+materiał.

Nam powiedział majster 75 zł robota+ mat. za m2.

Z góry dziękuje za info.

Pozdrawiam

 

Witamy Wszystkich budujących :)

My już mieszkamy w naszym domku 9 m-cy i choć wiele jeszcze do zrobienia mieszka się super ;)

Oliwkowo pewnie już jesteście w trakcie robót ale podzielimy się naszymi kosztami elewacji, tynki robiliśmy na początku maja: tynki silikatowo-silikonowe Ceresit 180 m kw + tynki mozaikowe Atlas 40 m kw ( ramki wokół okien, balkony i słupy )koszt 4500, robocizna 3200 liczona za 250 m kw. Ociepleni robione w kwietniu ubiegłego roku wyniosło nas 15600. Całość ok. 23 tyś. Wasza cena jest więc ok, choć nie wiemy jakie wybraliście tynki.

Pozdrawiamy wszystkich ciepło i życzymy szybkich przeprowadzek:)

Poniżej aktualne zdjęcia naszego domku.

 

PICT0171.jpgPICT0174.jpgPICT0177.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 80mariusz80
Ponawiam moje pytanie odnośnie studzienki zbiorczej dla pompy, która jest w projekcie rodo 6P. Czy robiliście taką? w jaki sposób macie to wykonane?martwie się że taka wylewana z betonu studzienka będzie cuchnąć po jakimś czasie.

Ja nie robilem, przy czym nasz dom stoi na podwyzszeniu terenu i nie mamy problemu z ulozeniem rur kanalizacyjnych. Dodatkowo w piwnicy beda kratki odplywowe na wypadek uszkodzenia wodociągu wewnatrz domu lub bojlera - odplyw bedzie polaczony z drenazem, ulozonym wokol domu (nie powinno sie raczej tego praktykowac, jednakze takie zdarzenia nie sa czeste i od biedy takie rozwiazanie nam w zupelnosci wystarcza).

Prenumerujemy 'Magazyn Instalatora' - teraz jest tam (wydanie na czerwiec/lipiec) reklama Sololift2 Grundfosa wraz z mala ksiazeczka (poradnik, wskazowki instalacyjne, typy). Pisalem o tym troche wczesniej; moze sie to Wam przyda. Przy czym Grundfos to markowa firma i pewnie produkt bedzie drogi.

Edytowane przez 80mariusz80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brygida i Jarek bardzo nam sie podoba Wasz domek, mamy pytanko czy macie moze zrobione zdjecie jak wyglada od frontu Wasza spizarka w kuchni i jakie ma wymiary?

 

Niestety nie mamy spiżarki, zlikwidowana żeby powiększyć kuchnię :)

kayleigh niedługo będziesz podziwiał własnego rodka i będzie najpiękniejszy ;) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brygida i Jarek, jak dawno Was nie bylo na watku, po zakonczeniu budowy tez tu rzadzej bywam ale staram sie na biezaco czytac. Fajnie, ze elewka juz zrobiona i ogrod widze ze juz jest :D, no i trawa slicznie rosnie. życze kolejnego udanego lata w rodku.

 

TAR pozdrawiamy ciepło :) zaglądamy rzadko a;e zawsze chętnie dzielimy się doświadczeniami z placu boju ... tzn. budowy :D Ogród jest .... w sferze przemyśleń :D:D:D ale trawka rzeczywiście się ładnie zieleni choć z braku czasu mało o nią dbamy.

Będąc pod wpływem Twoich wariacji ogrodowych wykopaliśmy szpaler iglaków rosnących po jednej stronie ogrodzenia, póki co pusto ale myślę o pergolach, pnączach i innych fajnych roslinkach;)

 

Pozdrawiamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać!!!

 

Trochę mnie tu nie było i czytam ze narzekacie na Robena Plus my mamy taką dachówkę i jest super kazdemu się podoba:))

 

Mam pytanko do tych co robili ,, opierzenia,, balkonów nam gość z polecenia podobno dobry krzyknął 3500!!!! na moje drogo za trochę papy blachy i hydroizolacji:)) ile wy płaciłiście chwalić się jutro ma przyjechać robić

 

zamówione balustrady wyszło 14,5mtr po ok 260zł za metr.........a gdzie płot.....skąd na to wszystko brać kasiorkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...