Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poszło mailem.

pozdrawiam,

pawlus

 

Witam,

My sprowadzaliśmy w listopadzie poroton weinerberger 24 i 11,5 z niemiec. Dowóz dwoma tirami i naprawdę jesteśmy zadowoleni, z jakości jak i dostawcy. :p

Cena 24 to 4,80 brutto, a 11,5 to 4,15 brutto z dowozem.

 

Pozdrawiam,

pawlusp

 

]

 

Witam, miałbym ogromną prośbę gdybyś mógł podać jakieś namiary na tego człowieka który Ci sprowadzał ten poroton (dla porównania cen). Dzisiaj mi krzykneli 4,70 netto wieć różnica jest znaczna, fakt że euro stoi całkiem inaczej ale sprawdzić nic nie zaszkodzi.

 

Pozdr, Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam. Mam pytanie co byscie polecili do budowy domu?? Suporex 24x24x59 przy cenie 64 zl/m2, czy moze keraterm łotewskiej firmy LODE 24x25x38 w cenie 60 zl/m2. Moze ktos z Was budowal z ktoregos z tych materialow i ma swoja opinie, chetnie sie z nia zapoznam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tamoka
Robi i Dosia my w zrobilismy tynki maszynowe, podłaczyliśmy kozę i tak grzaliśmy, i przez chwilę wspomagalismy sie grzejnikiem elektrycznym. Ale ze względu na koszty zrezygnowaliśmy. Póżniej ekipa zaczęła robić instalację c.o. i wod-kan i w tej chwili grzejniki mamy już ciepłe:))) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jezeli arekdm jest zainteresowany to zapraszam do mnie nie mam jeszcze zakonczonego stanu surowego, ale juz coraz blizej moze cos sie przyda. Buduje w okolicy Walbrzycha. Pozdrawiam :D

 

 

DAGA 1975 czy byłaby możliwość zobaczenia na żywo twojej budowy. My będziemy budowali w okolicy Wrocławia i jesteśmy ciekawi wielkości salonu na dole. Czy ty zostawiałaś gabinet na dole, czy go zlikwidowałaś??? :oops:

Przepraszamy za bezpośredniość ale w dolnośląskim mało jest budowniczych tego domu, a jednak na żywo całkiem inaczej wygląda dom niż na planie.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Was serdecznie dołączamy się do budujących domek Rodo 6.

Mamy pozwolenie, trochę materiału, Będziemy startować na wiosnę, budowa k. Łańcuta.

Bardzo prosimy o kosztorys.

 

e-mail: [email protected]

 

Z góry dziękujemy.

 

Pozdrawiamy wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielka prosba do remle :roll:

Przeglądaliśmy forum od poczatku i mamy wielka prośbe do remle , z twoich postów wynika , że powiększałaś salon o gabinet likwidując słupy. Proszę przeslij nam skan dostosowania stropu i fundamentów celem ich likwidacji, będziemy wdzieczni. [email protected]

Ogladałam aranzacje twojej kuchni , bardzo fajnie się prezentuje, nowoczesna ale przytulna.

 

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielka prosba do remle :roll:

Przeglądaliśmy forum od poczatku i mamy wielka prośbe do remle , z twoich postów wynika , że powiększałaś salon o gabinet likwidując słupy. Proszę przeslij nam skan dostosowania stropu i fundamentów celem ich likwidacji, będziemy wdzieczni. [email protected]

Ogladałam aranzacje twojej kuchni , bardzo fajnie się prezentuje, nowoczesna ale przytulna.

 

Pozdrawiamy.

 

Poszło na maila. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję znać że żyjemy i walczymy dalej

w tym tygodniu kończymy instalacje domową (czyli w domu)

czyli mamy już

prąd i paskudną skrzynkę na słupie

wodę

gaz

co

kanalizację

uporaliśmy się prawie z piwnicą którą mamy teraz w ytongu bo inaczej krzywizn się nie dało wyrównać albo dało ale drogo

i na wiosnę się bawimy w przyłącza

 

Ogrzewanie też jakoś bardzo dobrze pomyślane piece wybrane do tego bufor

i jeszcze stacja uzdatniania wody

piece będą dwa gazowy i na węgiel i eko groszek ewentualnie

co do nazw mogę się dowiedzieć jakby ktoś chciał

z kominka z płaszczem zrezygnowaliśmy na rzecz solarów więc kominek będzie zwykły

zmieniliśmy jeszcze pom gospodarcze i wiatrołapie tam też będzie podłogówka

grzejniki zmieniliśmy na większe

i rurki miedziane

Jak narazie koszt instalacji całej w domu 21 tyś (robocizna materiały)

8 tys elektryk 13 tyś reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Was serdecznie dołączamy się do budujących domek Rodo 6.

Mamy pozwolenie, trochę materiału, Będziemy startować na wiosnę, budowa k. Łańcuta.

Bardzo prosimy o kosztorys.

 

e-mail: [email protected]

 

Z góry dziękujemy.

 

Pozdrawiamy wszystkich forumowiczów.

 

wysłany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...