Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pozdrawiam[/

 

Pozdrawiam :lol:

WITAM JA POCHODZE Z LUBINA, TERAZ MIESZKAM W KATOWICACH , A LATEM MYŚLĘ ZE ZACZNIEMY BUDOWAC SIĘ KOŁO POLKOWIC. CZĘSTO BYWAM W LUBINIE ,GDZIE SIE DOKŁADNIE BUDUJECIE MOZE BYM WAS PODGLĄDNĘŁA.

meri

 

Witam,

Budujemy w Osieku ok. 1 km od Lubina. Jesteśmy na etapie wylanego stropu nad garażem. Niestety prace utknęły w martwym pkt. - pogoda robi swoje :evil: . Ale jeśli chcecie zobaczyć ten etap to zapraszamy.

 

Pozdrawiam,

pawlusp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomysłałam,że pochwalę się Wam naszym stanem budowy.

Kallula! widzę, że Ci się spodobało .... nie przeszkadzał Wam ten bałagan na budowie? żałuję ,że nie mogłam spotkać się z Wami osobiście :cry: Ale co się odwlecze to nie uciecze!!

http://img528.imageshack.us/img528/489/dom.jpg

a tu widok na gabinet. Ma ok. 3 x 2.5 metra.

http://img528.imageshack.us/img528/5114/gabinet.jpg

Osobiście póki co nie żałujemy, że nie powiększylismy salonu kosztem gabinetu - taki dodatkowy pokoik na parterze z pewnoscią nam się przyda.A do większych imprez wykorzystamy pokój nad garażem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancka- jesteśmy niezmiernie wdzieczni a podobało sie to mało powiedziane-domek jest CUDNY!

Tak sobie z mężem rozmawialiśmy że bardzo bysmy jeszcze chcieli zobaczyc go jak sie trawka zazieleni,żeby obadac kolejne postępy i popodziwiac piękne widoki.To brzmi jak wproszenie sie na kolejne oględziny :roll: ale nie ukrywam ze jestem bardzo ciekawa min. jak rozwiazesz sprawę mebli i barku w kuchni bo my też go planujemy.Coś czuje że czesto bedziemy czerpac z Waszych pomysłow za co bardzo dziękujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do gabinetu to naprawde świetny pomysł mieliscie z tym zmniejszeniem.Nie wyobrażam sobie zrezygnowania z niego i taki mały pokoik na dole był podstawą w projekcie.

 

Pancka

Ja również jestem tego samego zdania. Przecież ten pokoik ma spełniać taką role, nie wyobrażam sobie że ja czy moja żona będziemy latać góra dół z dzieckiem jak będzie trzeba je przebrać czy przewinąć, gości położyć spać czy sam na 10' położyć się. Ja jestem za pozostawianiem.

Tak na poważnie myślę o pomniejszeniu gabinetu a powiększyć kuchnie. I wymyśliłem sobie aby zamienić gabinet z kuchnią ale dochodzę do wniosku że cały dół straci na uroku i funkcjonalności.

Co o tym sądzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolintom czytalam na forum o takich zamianach ,to chyba jest nawet dosc popularne...ale byloby dalej do stolu w wykuszu.Z drugiej strony w tym domku wszędzie jest blisko ale mi przeszkadzaloby to ze nie widzialabym z kuchni domownikow w salonie.Moja mama natomiast nie wyobraza sobie otwartej kuchni bo co to by było gdyby ktos zobaczył brudne gary w zlewie...:roll: Ja takich problemow nie mam i wychodze z zalozenia ze dom jest dla mnie a nie dla gosci i juz nie moge sie doczekac widoku z kuchni na bawiące się w salonie dzieciaki a i na telewizor czesciej z takiej kuchni rzuci sie okiem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kallula

To znaczy tak zależy mi na większej kuchni mojej żonie marzy się wyspa wiec potrzeba trochę więcej miejsce aby to miało ręce i nogi. Przy zamianie - ścianki miedzy salonem a gabinetem potem już kuchnią nie będzie - otwarta kuchnia. tylko jak sobie to wyobrażę to mi się wszystko miesza i nie będzie to miało ładu, nie widzie salonu i jadalni tak nie jako. Myślę że zrobię jeszcze inaczej zrezygnuje ze spiżarni i będzie wszystko pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga&marcin Wysłany: Wto, 24 Luty 2009 15:59 Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

My podglądneliśmy rozwiązanie Remle i zlikwidowaliśmy spiżarkę w kuchni i przesuneliśmy drzwi kuchenne ii teraz wejście mamy z wiatrołapu. Kuchnia jest wtedy całkiem spora i można w różny sposób ją zaaranżować.

 

proszę o dokładniejsze wyjaśnienie jesli chodzi o te drzwi w kuchni bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolintom-bylam w sobotę u Pancki i widziałam kuchnie powiększoną o spiżarkę.Taka wyspa to fajna rzecz ale przedyskutowalam to wczoraj z męzem i wybił mi to z głowy.Ta kuchnia(nawet powiększona o spiżarke)jest naprawdę mała i sama tez szukam sposobu zeby ją powiększyc jescze.Stąd pomysl przedluzenia domu o metr,ale to z kolei zwiększa powierzchnie całego domu o 18m2...

 

Wiolmar-mi pomysł Remle tez sie na pocżatku bardzo podobał ,ale zrezygnowalam poniewaz nie chcę miec wejścia do kuchni i lazienki z wiatrołapu,nie wiem jak to zdaje egzamin(zimno,buty i te sprawy... :)Ale z kolei zakupy latwiej wniesc do domu.Tak wiec są plusy i minusy,trzeba to przemyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Tak jak kiedyś obiecałem udostępniam wam mój projekt już po adaptacji. Dzisiaj odebrałem pozwolenie na budowę huuuuuuuuuuurrrrrraaaaaaa!!!!!!!!!!!!

 

Parter

http://lh5.ggpht.com/_V0FLa3vo7D8/SaWfkU5WyCI/AAAAAAAAAdM/dHTVK822VZ4/s800/parter%20d%C3%B3%C5%82.JPG

 

Poddasze:

http://lh3.ggpht.com/_V0FLa3vo7D8/SaWfknf_svI/AAAAAAAAAdU/PWNDJBe9qfg/s800/Poddasze%20net.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po dłuższej znów przerwie

 

Alien gratuluje, też u bym chciała mieć powolenie :)

Narazie wszystko się u nas przedłuza. Dostałam wrunkowe zapewnienie dostawy wody, czekamy jeszcze na jakieś uzgodnienia z ZUDP i składamy pozwolenie w sumie za jakieś dwa tygodnie. Mam nadzieję że szbko przyjdzie bo chcielismy zaczac cos robic z poczatkiem kwietnia.

 

Kallula mam pytanko do ciebie. My też na piętrze wyrownujemy pokoje 4 i 5 dla dzieci a w 3 chemy zrobi naszą sypialnie. W związku z tym drzwi przesuwamy w miejsce okna i ten środek zabudowyjemy. Tylko co kominem który zostaj na środku. Ja mam dwa pomysły na rozmieszczenie tam szaf. Może ty te masz jakiś pomysł i się podzielisz. Jak mi się uda coś wyskrobać w kompie to wrzuce widok po zmianach wg mojego pomysłu.

 

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...