Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No proszę nawet sąsiedzi się znaleźli :D

Wszystkim życzę szybkich decyzji, pozwoleń i robót!

U nas jest już ogrodzenie boczne, tynki wszędzie i ogrzewanie (z grzejnikami), wykafelkowany garaż i kotłownię, w spiżarni sufit podwieszany, dach cały ocieplony wełną. Mamy już prawie cały materiał do tynków zewn., które będą się robić w sierpniu. Tylko problem z balustradami - chcemy kute a duże rozbieżności w cenie :roll: Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straaasznie dawno tu nie byłam, ale witam ponownie:)

 

My już mamy prawie stan zero, postaram się wkleić jakieś zdjęcia

 

Ale jak widzę jak Wasze domki pną się do góry to aż serce rośnie

 

U nas majstry zaczynają budować sciany na koniec czerwca (przynajmniej taką mam nadzieję, bo już dwa razy przekładał termin)

 

I jeszcze jedna refleksja mi sie nasuneła, że budowniczy domu w rodedendronach są miłosnikami goldenków. My co prawda jeszcze nie mamy swojego, ale jak tylko wybudujemy domek to zakupimy sliczna zlotą sunię :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze o zmianach w naszym projekcie

niestety trafilismy na tragcznego architekta, o przejsciach z nim mozna przeczyc w moim dzienniku budowy, suma sumarum wproadzilismy naprawde niewiele zmian:

1. podniesienie scianki kolankowej o jeden pustak

2. zamienilismy kuchnie z gabinetem i dzieki temu mam wieksza kuchnie z widokiem na ogród i las (a raczej bede miała :lol: )

3. zamienilismy wielkosci okien na "bardziej" standardowe, zamienilismy niektóre DUŻE okna (w pokoju dzieci), tak aby zmiejszyc ilosc wyjsc na balkony

i to chyba tyle

domu szukalismy na tyle długo, że rodendrony prawie w 100% spełniały nasze oczekiwania. Teraz sie tylko zastanawiam czy salon nie jest za mały...

czy bede miała wystarczajaco duzo szaf, zeby poupychac tam miliony ciuchów mojej córki i jej zabawki itp itd...

 

Jakie są wrazenia Wasze - gdy juz widzicie sciany?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...