Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Jeśli ktoś z rododendronowiczów dysponuje aktualnym kosztorysem rodo6, proszę o przesłanie mi go na maila [email protected] Potrzebuje go do kredytu. Z góry dziękuję.

 

Wysłane na maila. Specjalnie przygotowany dla banku - Nordea, tylko nie sugeruj się nim podczas budowy gdyż są to kwoty przybliżone.

 

Szczegółowy kosztorys posiadam i będę w miarę postępów budowy udostępniał go na forum. Ostatnio dodałem kosztorys na stan 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Jeśli ktoś z rododendronowiczów dysponuje aktualnym kosztorysem rodo6, proszę o przesłanie mi go na maila [email protected] Potrzebuje go do kredytu. Z góry dziękuję.

Ja też, jeśli można, poproszę na [email protected]. I też dla Nordea (niestety:-(

Witam. Nesmialo podpinam sie do prosby :oops: prosze na priv lub na [email protected] Z gory dzieki.

 

Witam. Ja również chciałem przyłączyć się do prośby: [email protected]. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli ktoś z rododendronowiczów dysponuje aktualnym kosztorysem rodo6, proszę o przesłanie mi go na maila [email protected] Potrzebuje go do kredytu. Z góry dziękuję.

Ja też, jeśli można, poproszę na [email protected]. I też dla Nordea (niestety:-(

Witam. Nesmialo podpinam sie do prosby :oops: prosze na priv lub na [email protected] Z gory dzieki.

 

Witam. Ja również chciałem przyłączyć się do prośby: [email protected]. Pozdrawiam

 

Nie ma problemu mogę go wysyłać tylko pamiętajcie on jest dla banku i nie jest zbytnio precyzyjny.

Szczegółowy kosztorys mam w excelu i pracuje nad nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

Wiem, że takich próśb jak moja, było już dużo - dużo, a może nawet więcej, ale może ktoś dopomoże nam, biednym robaczkom .

 

Spodobał nam się projekt Rodo 6 i oswajamy się z myślą o budowie tego właśnie domku.

Bardzo zależałoby nam na możliwości obejrzenia wybudowanego/budowanego domku - gdzieś w okolicy Krakowa, Bielska - Białej lub + - 100 km od tych miejscowości.

 

Bardzo pomogłoby nam to w decyzji i pozwoliło dołączyć do Waszego szacownego grona budowniczych Rodo 6.

 

Gdyby ktoś zechciał nam pomóc i poświęcić trochę czasu, proszę o kontakt na PW.

 

pozdrawiamy

M&M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy do murowania komina już z cegły klinkierowej używaliście zwykłej zaprawy cementowej?? Czy może jakiejś specjalnej właśnie do klinkieru?? I drugie pytanie-na jakiej wysokości w kominie w salonie macie otwór dymny?? oraz czy wyczystka w tym samym kominie może byc na wprost do salonu czy lepiej byłoby z boku?? Dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich budujących.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich budujacych :) powoli zabieramy sie za instalację elektryczną i mamy do Was kilka pytań:

- jak rozwiazaliscie oswietlenie klatki schodowej / zastanawiamy się nad oświetleniem ruchowym /

- czy instalacje elektryczną w łazienkach mozna zrobić przed instalacja sanitarna?

 

Czy ktos z budujacych zdecydował się na odkurzacz centralny, jaki jest koszt takiej instalacji i kiedy najlepiej ją wykonać?

 

michal i kasia do murowania klinkieru trzeba uzyz specjalnej zaprawy , która pełni jednoczesnie funkcję fugi. My mamy komin systemowy a otwór dymny znajduje się na wysokości 3/4 wysokości pomieszczenia / będziemy dogrzewać kominkiem poddasze / a wyczystkę mamy na wprost salonu- ponizej zdjęcie z naszego budowlanego archiwum

http://images38.fotosik.pl/176/2b3ade67d7a8f3fa.jpg

 

Pozdrawiamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy do murowania komina już z cegły klinkierowej używaliście zwykłej zaprawy cementowej?? Czy może jakiejś specjalnej właśnie do klinkieru?? I drugie pytanie-na jakiej wysokości w kominie w salonie macie otwór dymny?? oraz czy wyczystka w tym samym kominie może byc na wprost do salonu czy lepiej byłoby z boku?? Dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich budujących.

 

 

Do komina zaprawa do klinkieru- trochę droższa. Otwór około 3/4 wysokości. A wyczystka z boku komina od strony łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też stoimy przed wyborem odkurzacza centralnego i mam pytanie do użytkowników który wybrać? Nie chceMY by kryterium wyboru była cena ale parametry, rodzaj filtracji itp.. zastanawiamy się nad modelem AERO VAC s1570 split przede wszystkim ze względu na filtr elektrostatyczny+cyklon+filtr włosy

 

szukałam informacji o BEAM ale nie mają na swojej stronie (albo nie mogę znaleźć) informacji o zastosowanych filtrach...

Może ktoś się orientuje? Jak na razie przeszukuję forum by znaleźć rzetelne informacje niestety najczęściej wybór dokonywany jest ze względu na cenę :( lub lepszą reklamę firmy

 

Pozdrawiam :)

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Brigida i Jarek- Odkurzacz planujemy zamontować po prawej stronie garażu kolo bramy.

Zdecydowalismy się na Beama.

 

Marlena&Marcin mam folder z Beama piszą że jest wyposażony w innowacyjny, trwały a przede wszystkim samooczyszczający się materiał filtrujący stworzony przez twórców tkaniny GORE-TEX.

Cykloniczny system filtracji oddziela większe cząsteczki kurzu od zasysanego powietrza, natomiast trwały filtr zatrzymuje aż 98% maleńkich cząsteczek o wielkości nawet do 0,3 mikrona.

Czaeczki kurzu nie przyczepiają się do powierzchni samoocyszczającego sie filtra.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...