Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga & Janusz - golden i labrador to na pewno nie to samo. Te pieski różnią się wyglądem, charakterem, itp... ale to nie to forum. Jedyne podobieństwa to super łagodne usposobienie, towarzyskość i łakomstwo.

A jeśli chodzi o domek - mi salon też się wydaje trochę mały, jak na dom, ale wszyscy, którzy nas odwiedzają uważają, że przesadzam. Jeśli chodzi o ilość szaf, nie wiem, gdzie je planujesz. My na pewno zrobimy garderobę w tym małym pomieszczeniu nad garażem. Ponadto planuję szafę we frontowym pokoju na górze (we wnęce między ścianką działową, a kominem). W naszej sypialni nie ma szans na szafę, więc myślę tylko o dwóch komódkach. Myślę, że jakąś szafę da się jeszcze wcisnąć w tym małym pokoju na górze (z oknem dachowym). Ale tak naprawdę, to czas pokaże, czy te wszystkie plany będą mogły być zreazlizowane. Ja już w tej chwili przeżyłam wielkie rozczarowanie, jeśli chodzi o pomieszczenie gospodarcze. Zaplanowałam tam sobie jakieś szafeczki na przetwory, słoiczki itp. I tylko dlatego zrezygnowałam z tej spiżarki, która pierwotnie była w kuchni. Niestety w pomieszczeniu gospodarczym zostały zainstalowane wodomierze, rozdzielnia elektryczna i w tej chwili wstawię tam może jedną szafkę stojącą. I tyle po mojej spiżarce.

A tak na marginesie - my jesteśmy właśnie na etapie wylewek. Potem zaraz poddasze i płytki. Sama się nie spodziewałam kopiąc w Sylwestra fundamenty, że tak szybko to pójdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolcia niech idzie jak najszybciej :D Ciągle w górę :lol: A te wszystkie przyłącza czemu nie w garażu?? Teraz to już musztarda po obiedzie, ale w tym domu jest tak mało schowków i pom.gosp., że trzeba kombinować jak się da :D powodzenia

Aga i Janusz my mamy powiększony salon o ten gabinet i jak dla mnie jest OK, ale jakbym miała go jednak zrobić to salon byłby za mały (ale to subiektywne uczucie :wink: ) Ja w salonie planuję i jadalnię (przy wykuszu) i odpoczynek na kanapach + kącik TV

Golden i Labrador to NIE SĄ prawie te same pieski :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę jak Wam te domu rosną, to aż się nei mogę doczekać. Ostatnio widziałam na żywo jeden Rodo6 - BAJKA! :lol:

W projekcie archona są instalacje wod-kan, CO i elektryczna - są to sensowne instalacje, czy tylko pic na wodę i i tak trzeba robioć własne projekty, pytam bo słyszałam, że kolornik jest np. nieprzydatny. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstepie chcialbym powiedziec ze fajnie czyta sie Wasze posty i mnie osobiscie duzo saly do myslenia. Ja wraz z moja żonka i 9 miesiecznym synem tez przygotowujemy sie do wybudowania Rodo 6. Chcemy to zrobic systemem gospodarczym wiec napewno nie bedzie to takie zawrotne tempo jak u Was. Placem budowy jest dzialka w Czechowicach Dziedzicach.

W miare mozliwosci bede rowniez dozucal swoje "trzy grosze" do forum.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michell widzisz jak super :D Coraz piękniejsze te Twoje dziury :lol: a w krótce i mury :wink:

Namtar wiatmy i czekamy na te Twoje grosze :lol: Każde się przydają i dla nas i dla "potomności" :wink:

Krzysiek&Ania powodzenia :D dajcie znać jak tam Wasze decyzje :wink:

La_bruijta niestety nie liczyliśmy, więc nie pomożemy :roll:

A u nas od dziś robi się elewacja zewnętrzna - i znów dylemat na który kolor się zdecydować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...