Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam!!! dawno nie pisałam!!! my już zaczynamy !!! mamy już zamówionego geodete 400zł wytyczenie naszego domku oraz koparke 600zł!!! mamy jednak pytanie dotyczące fundamentów na jaką głebokość i szerokość kopaliście!! my myślimy na 1m bo mamy podmokły teren!!!chcielibyśmy wiedzięć czy ktoś był w podobnej sytuacji i ile kubików mu weszło!!! pozdrawiamy!!! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Dawno mnie tu nie było, co nie znaczy, że nic nie robimy :p

Mamy krokwie na dachu, obecnie deskujemy, chcemy przykryć domek przed zimą, wstawić okna, no i rozejrzeć się za jakimś kredytem, bo wraz z oknami kończy się nam cash.... :cry:

I właśnie w sprawie okien proszę o hmmm radę. Chcielismy okna PCV obustronny złoty dąb, i na początku byłam przekonana, że chcę też szprosy (np. złote). Okazało się jednak, że takie, które mi się podobają, to koszt dodatkowo 4 tys :-? i już mi się tak nie podobają, hehe. Stwierdziliśmy więc, że zrobimy ew. takie, jak w projekcie, i bedzie to troche taniej. Ale ostatnio, rozgladając sie po okolicznych budowach, stwierdziłam, że okna bez szprosów są całkiem, całkiem....i takich domków jest dość sporo...... ale jak bedą się prezentować np we frontowych, dość sporych oknach w naszym Rodosku????? Widziałam u Morpheusza, i wyglądają super, ale być może on pomniejszał okna? My mamy takie, jak w projekcie. Będę wdzięczna za wasze sugestie, pomysły....A może ktos ma zdjęcie od frontu Rodoska z oknami bez szprosów????

Pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Dawno mnie tu nie było, co nie znaczy, że nic nie robimy :p

Mamy krokwie na dachu, obecnie deskujemy, chcemy przykryć domek przed zimą, wstawić okna, no i rozejrzeć się za jakimś kredytem, bo wraz z oknami kończy się nam cash.... :cry:

I właśnie w sprawie okien proszę o hmmm radę. Chcielismy okna PCV obustronny złoty dąb, i na początku byłam przekonana, że chcę też szprosy (np. złote). Okazało się jednak, że takie, które mi się podobają, to koszt dodatkowo 4 tys :-? i już mi się tak nie podobają, hehe. Stwierdziliśmy więc, że zrobimy ew. takie, jak w projekcie, i bedzie to troche taniej. Ale ostatnio, rozgladając sie po okolicznych budowach, stwierdziłam, że okna bez szprosów są całkiem, całkiem....i takich domków jest dość sporo...... ale jak bedą się prezentować np we frontowych, dość sporych oknach w naszym Rodosku????? Widziałam u Morpheusza, i wyglądają super, ale być może on pomniejszał okna? My mamy takie, jak w projekcie. Będę wdzięczna za wasze sugestie, pomysły....A może ktos ma zdjęcie od frontu Rodoska z oknami bez szprosów????

Pozdro;)

 

Trochę nie na temat.

Dzisiaj właśnie zamówiłem okna 15szt. i wyszło za całość z montażem 17.700zł, są to okna http://www.avante.pl z pakietem 3 szybowym i ciepłą ramką o współczynniku 0.6 w kolorze obustronnym orzech. Oczywiście bez szprosów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danusia25 Ja robie okna bez szprosów i wydaje mi się to najlepszym wyjściem.

 

W mojej okolicy jest mnóstwo okien bez szprosów i naprawdę bardzo łładnie to wygląda.

 

Ja wczoraj też zamówiłam okna do domu ( tez 3 szyby + ciepła ramka) wyszło 15 000 z montażem.Okna Alphaline 90. Z tym, że ja mam więcej o 4 okna - piwnica.

 

Do tego brama Hormana 5,0x2,10m - 6 000

 

I na początku listopada powinien być stan surowy zamknięty. :D :D

A póżniej czekamy na wiosnę..... i elektryka, kanaliza i centralne uuufffff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wybraliśmy okna bez szprosów, kolor jednostronny złoty dąb. Montaż w przyszłą środę, na pewno się pochwalimy jak wyszło.

 

P.S. Nasz Rodosik ma ok 37m2 okien :o :o Pan z salonu mówił, że przy takiej wielkości domu średnio wychodzi jakieś 25m2. Tylko, że u nas są prawie same okna tarasowe :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wybraliśmy okna bez szprosów, kolor jednostronny złoty dąb. Montaż w przyszłą środę, na pewno się pochwalimy jak wyszło.

 

P.S. Nasz Rodosik ma ok 37m2 okien :o :o Pan z salonu mówił, że przy takiej wielkości domu średnio wychodzi jakieś 25m2. Tylko, że u nas są prawie same okna tarasowe :lol: :lol:

 

no to czekamy na fotki :)

 

jak tyle okien tarasowych to macie chyba mało pełnych ścian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...