Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Budujesz koło Wieliczki swojego rodo :D My również planujemy wybudować ten domek. Przepraszam za śmiałość, ale chciałabym "podejrzeć" choć z daleka (Mieszkam w Myslenicach wiec niedaleko) czy mógłbys sprecyzować "koło" wieliczki :p Z uwagą śledze ten wątek i mam nadzieje dołaczyć wkrótce do szczęsliwych posiadaczy Rododendronów :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja chyba z rozpaczy tu nie zagladałam dawno. Ekipa okazała sie bandą idiotów którzy juz od dwuch tygodni nie kiwneli palcem. Dzis ide do prawnika zobaczyc ile kasy moge odzyskac i jak sie ich pozbyc tak zeby poczuli. I nowy kłopot sie pojawia przestoj no bo gdzie ja znajde kogos od reki kto mi to zrobi :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w załączeniu projekt mojej kuchni. Mebeli będą miały drewniane fronty, a drewno będzie w kolorze bardzo ciemnego brązu. Tam gdzie są takie punkciki nad meblami to jest podwieszany sufit z halogenami.

Czekam na wszelkie opinie na jej temat.

http://images12.fotosik.pl/103/00afac8594f81a9f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje :)

Tak dawałam ale pani mecenas mowi ze jesli rzeczoznawca powie ze to totalna fuszerka moge odzyskac co do grosza lub jesli ok no to musze sama wycvenic ile im sie nalezy i odzyskam wszystko minus to co uznam dla nich plus kary umowne plus koszty postepowania przed sadowego i sadowego jesli do takowego dojdzie. Rzeczoznawca juz umowiony wiec jestesmy dobrej mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michell - ja też oczywiście jestem z Wami! Taki typów trzeba izolować! Ja też miałam podpisaną umowę z wykonawcą, ale na szczęście takich problemów nie miałam. Problemy pojawiły się przy tynkach i wylewkach (robił mi ten sam wykonawca, co stan surowy otwarty). Na to już niestety umowy nie miałam i z tego powodu mnieliśmy bardzo dużo poprawek. Alre to i tak nie był taki problem, jaki Ty aktualnie masz.Trzymam kciuki, żeby udało się coś odzyskać. Tylko rzeczywiście, skąd weźmiesz teraz od ręki ekipę, która jest na tyle dyspozycyjna, żeby zacząć działać... Ale wierzę, że się uda.

Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za wsparcie.

Ekipe mam zalatwiona od konca pazdziernika w poniedzialek mam miec wycene kosztow budowy. Wiec wsumie termin ok bo zdazy nabrac mocy prawnej rozwiazanie tej umowy. A ja sie teraz zastanawiam co mi rzeczoznawca powie bo domyslam sie ze ekipa (ktora jest juz wpisana na forumową czarna liste) odwaliła kawał dobrej fuszerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki uprzejmości krutnego mogliśmy zobaczyć rodo6 na żywo- za co krutny serdeczne dzieki :lol: :lol: :lol: domek jest sssuuuper; zastanawiamy się nad likwidacja balkonu tylniego - u nas zachodniego-tzn. na 99% zostanie on usuniety. narazie nadal czekamy na WZ i mape syt-wys. gdyby ktos potrzebował mam namiary na geodete, który bierze za nią 600zł (do czerwca było 400)

 

krutny małż mówił,że domek już Wam sie ociepla :D :D -szybkie tempo mają Ci Wasi budowlańcy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdl przyłączam się do protestu :wink:

U nas dziś kładli wreszcie akryl :D jutro mają skończyć całość, więc zostaje tylko dokończyć "klinkierowanie", a to sprawia temu wkonawcy niebotyczną trudność :roll: Do piątku mają wykończyć całą górę razem z pierwszym malowaniem na biało :D kafelki już wszystkie zamówione (na łazienki już przyszły) a na resztę w przyszłym tygodniu 8) no i najważniejsze nasz kominek już "widać" bo jest już obłożony kamieniem :D

Cały czas mamy dylemat co zrobić z kuchnią (czytać którą wybrać) :roll:

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) dzisiaj zakończyliśmy nasz dach!!!!!!!!!!!!

no tylko drobnostki zostały...

oto spojrzenie taty na fenomenalnie wykonaną przez niego robotę...

DZIĘKI TATO!!!!!!!!!!!!!!!!

http://images23.fotosik.pl/89/3b75a1522130ce9c.jpg

widok od ogrodu:)

http://images25.fotosik.pl/89/bffcb7fb6dd8aa14.jpg

no i dokładny kolor dachówki...

http://images28.fotosik.pl/89/064d5b17f78a0352.jpg

mąż jeszcze takie ciekawe zdjęcie salonu zrobił...

na kominie prawdopodobnie będzie ściana z komienia...

na niej będzie wisiał telewizor...

a po bokach takie wnęki z podświetlonymi półkami...

http://images12.fotosik.pl/112/c1ede5f79a1abdcc.jpg

ps. już mam kuchnię w swojej wyobraźni tylko na papier muszę to przelać

i niedługo zamawiamy okna złoty dąb ze szprosami

a w przyszłą sobotę przyjeżdża koparka wyrównać teren wokół działki...

no to tyle na teraz, a co u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdl łał ale mi się podoba!!!!!!!!!! Super dachówka!!! pomysł z salonem też rewelacyjny - wkleję Ci kilka zdjęć z kamieniem w tle jeśli chcesz, bo to też mój konik :D my będziemy mieć kominek z kamienia i dwie ściany przy schodach :wink: Wnęki podświetlane prawie wszędzie, by stworzyć kamerlany nastrój. Elewacja prawie skończona - została tylko ściana od strony wykusza i ten kawałek między dachami :D

Jak obiecałam wklejam zdjęcie, choć jest roboczo i nie bardzo widać - ja dziś nie mogłam jechać i zdjęcia robił mąż (nie takie jak chciałam z ukosa). Jutro będę osobiście to zrobię lepsze ujęcia :wink: Kamieniem jeszcze zostanie obłożona powierzchnia za czopuchem. Pozdrawiam

http://images13.fotosik.pl/113/d60de608d84a49e6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...