Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

no remle bomba ten kominek...

już go sobie wyobrażam:)

mam do Was pytanie odnośnie kominka

czy macie z płaszczem wodnym??

jak nie to jaki system wybraliście

ps. no i odkurzacz centralny... jakiej firmy macie, ile was to kosztowało

i gdzie macie gniazda??

pozdrawiam i czekam na fotki wszystkich rodo6 pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Angela witaj wśród rodomaniaków :D

Rdl nasz kominek nie posiada żadnego systemu, będzie spełniał jedynie funkcję dekoracyjną i rozgrzewającą w długie jesienne wieczory :D Jeśli chodzi o odkurzacz to instalację zrobili nam gratis :wink: Panowie od co i wodkan, a odkurzacz musimy kupić ale wybraliśmy firmy Electolux (koszt około 2,5 tys.cennikowo bez rabatu). Gniazda są rozłożone tak, że w kuchni i wiatrołapie jest szufelka, jedno przy schodach, jedno na górze i jedno w pokoju nad garażem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janosik zlikwidowaliśmy jedno okno nad wykuszem,

a dwa połączyliśmy w jedno o szerokości 180 cm:)

przez to odpadło nam jedno okno w tym pokoju obok łazienki, ale ono ma

przecież okno balkonowe od strony wejścia, w zamian dodaliśmy w tym

pokoju okno poddaszowe... też było mi za dużo okien i balkonów...

myślwliśmy, żeby w ogóle zrezygnować z balkonu nad wykuszem, ale wtedy

ten dom już w ogóle stracił by urok... a z likwidacji onka w kuchni jestem

zadowolona jak najbardziej i naprawdę jest jasno:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D ja znowu z pytaniem :D tym razem do REMLE.

Mam gorącą prośbę....Czy :oops: Czy jest taka możliwość żebyśmy mogli z mężem podjechać i zobaczyć jak sie domek z tymi wszystkimi zmianami prezentuje na żywo??Strasznie jesteśmy ciekawi czy salon bez powiekszenia o pokój bylby rzeczywiscie ciasnawy..itp.itd . Bylibysmy bardzo wdzięczni :D Mieszkamy niedaleko bo koło Gliwic więc kwestia dojazdu nie jest przerażajaca.

 

Pozdrawiam wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remle SUPER!!! jestem pod wrażeniem:)

jaki to kolor elewacji pomarańcz??

też myślałam o podobnym tylko ciemniejsze te ramki wokół okien czy jak to się nazywa:)

ps. my po długim namyśle zdecydowaliśmy się na piec na ekogroszek i kominek z płaszczem wodnym:)

niestety nie ma u nas gazu ziemnego...

no to teraz zaczną się prawdziwe wydatki:)

pozdrawiam wszystkich i wklejajcie fotki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdl dziękuję :D kolor to tynk KABE w odcieniach pomarańczu (dokładnie E1153), jest ich dużo odcieni. Te otoczki okien wyszedł nam taki ciepły żółty krem :lol: mam nadzieję, że wiesz jaki to kolor :lol: chciałam inny ale wyszedł taki - napwno miał być jasny, bo nie chciałam by przez nasze wstawki z klinkieru dom stał się taki smutny :wink:

Jgosik dzięki :D ja mam wrażenie, że teraz to dopiero pod górkę z tymi wszystkimi wyborami :roll: na pw napiszę wieczorem, jak wróci moja druga połówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remle ja jestem nowicjuszem na takich forach int :-? ..nie bardzo wiem jak dziala prv ..dla pewności podam adres mejlowy [email protected]

byłoby super jakbysmy mogli podjechac w weekend (wtedy jest moj maz w domu). Czekam na Waszą propozycje.

Wracając do elewacji..to świetny pomysł na zaakcentowanie wykusza tym klinkierem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu, mam do Was wszystkich pytanie czy rodzaj wentylacji jaką zastosowaliście w swoich domach to grawitacyjna czy może mechaniczna z rekuperatorem. Jeśli ta druga opcja to czy dawaliście specjalnie przerabiać projekt (wiąże się to z wyrzuceniem kominów wentylacyjnych) czy może korzystacie z załączonego do projektu domku zaprojektowanej póżniej istalacji mechanicznej przez firme dospel (o ile pamiętam dobrze)

Niezłe tworzycie dzieła - jestm pod wrażeniem i zazdroszcze - ale tak pozytywnie :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namtar dopytałam męża o szczegóły i kominy muszą zostać zaślepione, ale można je wykorzystać, tak jak zrobili to nasi znajomi, do poprowadzenia rur kanalizacyjnych czy innych instalacji. Całkowita rezygnacja zmusza Cię na zawsze :wink: Pozdrawiam

Wiolcia proszę daj znać jakie masz płytki położone w kuchni - i na ścianach i na podłodze. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my wczoraj byliśmy u krutnego na budowie o czym on nie ma pojęcia 8) mąż umówił si z budowlańcem,że możemy sobie podskoczyć :lol:

i nikogo nie było - pooglaliśmy sobie środek za dnia (było otwarte), a za moment zjawiła się ekipa i..... myśleli,że jestesmy włascicielami :lol: :lol: :lol:

niezłe postępy-za trzy tyg. dom ocieplony z zewnątrz i poddasze, wytynkowany, instalacje ogrzewania się robią; poprostu suuuper :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remle - jeśli chodzi o płytki w kuchni, to na ścianie mam Gwinea brąz z Opoczna. Na podłodze mam hiszpańskie płytki ceramiki Azahar - Pireo. Była kiedyś duża wyprzedaż w Castoramie i grzechem było nie skorzystać.

Od dziś u nas działa parkieciarz, jutro będą kładzione panele w pokojach na górze. W najbliższych dniach wkleję fotki z realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...