Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pod rurkami tylko chudziak :-? Ale pomalować dysperbitem się da i wsunąć folię też. Więc pewnie tak zrobię: dysperbit i folia tam gdzie są inst. wodne, a w pozostałej części domu dysperbit, papa i folia.

I jeszcze Cię pomęczę :wink: , ocieplałeś ścianę między garażem a domem, i sufit w garażu? Jeśli tak, to używałeś kołków do styro, czy tylko klej? I czy da się to zrobić samemu?

Dzięki za wszystkie odpowiedzi :D

 

Jak dasz rade pomalować i wsunąć fole to działaj. Jeszcze nie ocieplałem właśnie się przymierzam za 2-3 tygodnie będę to robił. Będę dawać kołki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myślę, że dam radę, w sumie nie ma tak dużo tych rurek. U nas będzie podłogówka w całym domu, więc większa ilość rurek pojawi się trochę później. A garaż chcemy ocieplić teraz, przed tynkami wewnętrznymi. Kupiłam juz na ścianę styropian Platinum 10cm, a na sufit 5cm.

To tyle, jeszcze raz dzięki aLien01, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dam radę, w sumie nie ma tak dużo tych rurek. U nas będzie podłogówka w całym domu, więc większa ilość rurek pojawi się trochę później. A garaż chcemy ocieplić teraz, przed tynkami wewnętrznymi. Kupiłam juz na ścianę styropian Platinum 10cm, a na sufit 5cm.

To tyle, jeszcze raz dzięki aLien01, pozdrawiam!

 

A ile kupiłaś m2 bo mi wychodzi około 60m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy kilka dni po wylaniu posadzek. Na chudy beton kładliśmy folię, styropian, folię / na parterze przy podłogówce odblaskową / i wylewka z włóknami, mimo wszystko wszędzie mamy zbrojenie z siatki tak zdecydował wykonawca.

Dzisiaj weszła ekipa od poddasza, mamy nadzieje , ze nie za szybko bo wylaliśmy posadzki w czwartek :roll: postanowiliśmy też dodatkowo zaimpregnować przeciwogniowo więźbę w okolicach kominów.

pozdrawiamy

 

 

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

TAR, Rodek z tarasem wygląda super :) Widzę, że masz taki jak w projekcie. Ja planuję taras ziemny, jakieś dechy, albo ich podróbka - kompozyt.

U nas prawie nic w domu się nie dzieje. Pewnie cały marzec zejdzie nam na elektrykę, bo mąż robi to sam i tylko w weekendy. Ciągle dokłada jakieś nowe kable, komputerowe, alarmowe. Marzy mu się też sterowanie inteligentne domem, więc takie kable też planuje :-? Jest skupiony tylko na tej instalacji. Mi zostawił zakup materiałów potrzebnych do kolejnych prac, więc siedzę w jakiś klejach i siatkach do styropianu, papie i dysperbicie :x Prawdę mówiąc wolałabym zająć się zakupami innego rodzaju, coś z wyposażenia wnętrz. Wiem, na to też przyjdzie czas, ale nie mogę się doczekać.

I wiadomość z ostatniej chwili, właśnie dzwonili panowie od rekuperacji, że jutro będą u nas na budowie. Zaczyna się coś dziać :p Może jutro wstawię foty.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosik A jak juz troche ziemia rozmarznie to elektryk połozy kable do oswietlenia ogrodu, altany i domku narzedziowego.

Jak pomysleliście o wodzie do ogrodu. Ja planuje jeden kranik z przodu garazu i jeden z tyłu - będą w takich skrzyneczkach a nad nimi gniazda do kosiarki.

 

Jak masz zamiar zrobić pod licznik do wody ogrodowej to nie wiem czy możesz mieć 2 kramy na zew domu dowiedz się wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosik A jak juz troche ziemia rozmarznie to elektryk połozy kable do oswietlenia ogrodu, altany i domku narzedziowego.

Jak pomysleliście o wodzie do ogrodu. Ja planuje jeden kranik z przodu garazu i jeden z tyłu - będą w takich skrzyneczkach a nad nimi gniazda do kosiarki.

 

Jak masz zamiar zrobić pod licznik do wody ogrodowej to nie wiem czy możesz mieć 2 kramy na zew domu dowiedz się wcześniej

 

Ja mam zrobione 2 karny jeden przy garażu drugi po ukosie przy terasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy kran na tyle domu przy drzwiach do kotłowni , o gniazdku do kosiarki nie pomyslelismy więc dzieki TAR za sugestię :) pomyslimy.

Balkony mamy ze spadkiem i wyłozone papą, styropian i wylewkę bedzie nam robioć ekipa od tynków , która teraz robi nam poddasze ... od razu zrobiło się cieplej jak pojawiła się wełna :)

 

http://images36.fotosik.pl/154/e6e8d16bddb4b373med.jpg

 

stryszek już nieco ocieplony :)

http://images42.fotosik.pl/180/91c68c96bdb5583cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR płacimy 35zł za m kw , to cena z płytami k-g i wykończeniem sufitów, montażem schodów strychowych czyli na gotowo. Kładziemy Uni-Matę Isover 15 i 5,hurtownia dowozi nam na bieżąco według zapotrzebowania więc ile pójdzie jeszcze nie wiemy , damy znać :wink:

 

mamy pytanko, czy wszyscy robicie dzrzwi wejściowe otwierane na zewnatrz ?

pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...