Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiesz, nie wydaje mi się by było to samo... w samsungu masz różne funkcje pieczenia (termo, grill, grzałki itd..) plus dodatkowo 15 programów "auto" do których są przypisane poszczególne potrawy np. program auto nr 10 jest do muffinków, w zalezności od wagi umieszczasz na odpowiedniej półce i programujesz odpowiedni podprogram dotyczący wagi babeczek.. piekarnik sam dobiera czas pieczenia i rodział grzania. Nie wiem jak to jest przy whirlpool.. nie używałam ale z opisu wnioskuję,że chyba trochę się różni.. nie wiem czy w whirlpoolu masz z automatu przypisane potrawy do programów. Edytowane przez Marlena&Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, no zasypało... :) na szczęscie można przejechać.. ale jak okiem sięgnąć biało, biało... :) a śniegu tak na 15 cm :) ale co tam ważne,że w domku ciepło :)) a jak tam wasza kulka, nie zgubiła się w białym puchu?

 

Oj, to zabudują was już teraz z każdej strony :) dobrze,że tym razem "normalnych" sąsiadów spotkaliście :))

Pozdrawiam, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka mała kulka to nie dziwię się, że zapada się w śniegu. My po naszą, czarną kulkę jedziemy w wakacje :)) ale raczej jej zimno w zimie nie będzie przeszkadzało :)

No nie, takich sąsiadów to też bym chciała mieć ;) my jak na razie musimy zadowolić się basenem "dmuchanym" ale i taki jest ok :)

heh, a co Aniu myślisz już nad budową nowego domu , hehe... mi tam się wygodnie mieszka.. wiadomo, mądrzejsza o doświadczenia może bym coś zmieniła ale nie wiem czy zdecydujemy się na budowe jeszcze jednego domku.. no może jak nas tutaj zabudują i powstanie małe miasteczko to poszukamy innej oazy spokoju..ale za prędko to nie będzie:))

A na czekoladkę się skusze, tylko chętnie bym przyjechala sama.. a to nie takie proste :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tar... z tą piękną zimą za oknem to nie przesadzaj, jeszcze wiele osób buduje i dojeżdża spore kilometry na plac budowy. Oj zima na tym etapie wcale mi nie pasuje. Dzisiaj gdyby nie pomoc traktorzysty, to bym z kolegą zimował na poboczu. Co to Twoich remontów, to mocna jesteś. Ja to bym przymykał oko, żeby tylko nie wracać do spraw budowlanych. W wolnej chwili rozwiń jeszcze temat tego co Ci się nie podoba po paru miesiącach mieszkania w rodo. Może być ciekawie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marlena i Marcin dziekuję za odpowiedz :) Przyjrzę się lepiej temu sprzetowi jak będę na etapie wyboru kuchni tj. za około pól roku.Napisz prosze jaki to dokladnie model ,sprawdzę cenę na ceneo.Bardzo mi sie podoba iświetnie komponuje się z klasycznym stylemMiałam wcześniej na uwadze piekarnik z funkcją mikrofali SMEG ale cena ponad 3000 w najtanszym sklepie internetowym to cena zbyt wygorowana jak na tak mało funkcji.A Wasz sprzęt to jest widze coś,z tego co opisujesz:)

 

Tar napisz prosze coś wiecej o wadach mieszkania w rodku,co byś jeszcze zmienił.Od kwietnia planujemy wykończeniówkę i chcemy skorzystac z cennych uwag jakich błędów uniknąć na tym etapie.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doczytalem, okazalo sie ze 6 sense to to samo co asystent cooking - posiada 30 gotowych programow, sam (czujniki) dostosowuja przebieg pieczenia danego produktu do jego wagi.

 

TAR szybkie pytanko mam, jak lepiej polaczyc anemostat z instalacja, za pomoca elastycznego przewodu np z Alnora, czy lepiej na sztywno za pomoca spiro?

Licze na Twoje doswiadczenie chocby z wlasnego domu.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu wydaje mi się, że po prostu przywykłaś do widoku kafli, paneli .. i Ci się znudziły? Hmm.. więc pewnie na jednym remoncie sie nie skończy ..ech, biedy Tomek ;))

 

heh.. oświetlenie sama rozkładałaś.. co z nim nie tak? Chociaż ilość światełek jest imponująca.. zaszalałaś, zaszalałaś.. czyżby jeszcze za mało?

widzę, że zmiany raczek kosmetyczne... ech Aniu, Aniu :) że Ty masz jeszcze siły heheh

co do okien, to dzięki bogu za ogrzewanie podłogowe.. problemów z oknami nie mam, cieplutka podłoga przy brzdącu biegającym notorycznie bez skarpet - zbawienie.. no i tak jakoś przytulniej. Nie zauważyłam minusów podłogówki.. o których wcześniej się pisało. :)

 

Zgodzę się tutaj z Toba, że dobre ocieplenie to podstawa :) no i nie ma co ograniczać środków na dobrych fachowców.. bo potem dwa razy się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR ... ale zaszalałaś z tymi minusami rodka:Dgratuluję charyzmy remontowej , ja mam zdecydowanie dość remontów choć przed nami jeszcze dolna łazienka i garaż.

Co do Twoich uwag to zgodzę się co do wielkości garażu, my też żałujemy , że nie poszerzylismy go o jakieś pół metra, przy dużych gabarytach samochodu jest dość ciasno, szczególnie jak chce się włożyć dziecko do fotelika, ale ponieważ mamy w garazu mały składzik rzeczy rozmaitych myslę , że jak zrobimy porządke będzie ok;).

Dziwi mnie informacja o skraplaniu się pary na oknach dachowych, my nie mamy grzejnika pod oknem w łazience i w małej sypialni a okna są idealnie suche, w pokoju nad garażem mamy pod oknem grzejnik. Może to kwestia wentylacji, błędów w ociepleniu poddasza... nie wiem :confused:.

 

Ja nie widzę żadnych mankamentów w naszym rodo, no jedyna rzecz to na pewno przesunęłabym okno w kuchni , to od strony wykusza żeby zmieścić większą lodówkę, my nie mieliśmy wyboru bo zmuszeni byliśmy kupić model o szer. do 57 cm, ale to jest do przełknięcia:)choć jak kupowaliśmy sprzęt agd było mi troche smutno.Co do słupów jeden to już dużo, dwa mogą byc problemem. My jestesmy właśnie na etapie urządzania salonu i ten słup nieco to utrudnia, choć z drugiej strony urozmaica wnętrze , więc chyba go jednak lubię :).

Co do ogrzewnia to mamy podłogówkę na całym parterze i uważam , że to jest fajna sprawa, więc gdybyśmy jeszcze raz robili instalację to całą góre tez zrobilibysmy w podłogówce jak Marlena&Marcin.

 

Czemu uważasz , że okna balkonowe w górnych sypialniach to minus , one nadaja tym pokojom wiele uroku i przestrzeni a z ustawnością można sobie poradzić.

 

Z naszych decyzji za najbardziej trafne uważam likwidację wiatrołapu , zrobienie pralnio-suszarni w dawnej kotłowni i otwarcie schodów od strony salonu, powiększenie balkonu frontowego i wprowadzenie kolumn przed wejściem, dzieki temu schody są nieco bardzej zadaszone. Ogólnie fajnie się mieszka ;)

 

Pozdrawiamy Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...