Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziś wieczorem wrzucę jakieś nowe fotki, właśnie jedziemy na budowe, przez ostanie trzy tygodnie było non stop biało cały czas robili gładź i wyglądało jakby nic nie robii ale teraz góra już raz pomalowana a dziś bedzie u góry wszędzie podłoga.

 

Najgorzej że ,,płytkarz,, sobie do 8 sierpnia zrobił urlop i pojechał na urlop do Hiszpanii.....chyba za dobrze mu płacimy:)

 

Ktoś pytał o schody nasze wyjdą ok 12 tys już się robią stolarz czeka tylko aż budowlańcy zejdą z góry na dół i nie będą mieli po co chodzić do góry a zejdą myśle do końca tego tygodnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!! Mam pytanie w sprawie strychu, a dokładnie z jakich materiałów robiliście podłogę na strychu? Nam polecono zamiast płyty osb płytę wiórową ale nie jestem przekonana do końca czy to wystarczy. A czy na strychu robi się sufit i dodatkowe ocieplenie????????

 

Witaj,

my podłogę na strychu robiliśmy z płyty wiórowej impregnowanej (22mm) i to w zupełności powinno wystarczyć, co do ocieplenia strychu to mamy zamiar zrobić bo wełny zostało dość by dokonać izolacji, a to na pewno wpłynie na leprze wygłuszenie poddasza i ocieplenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam pytanie odnośnie okien. jaki orientacyjnie jest ich koszt? pozdrawiam

 

Witam

My własnie jesteśmy na etapie zbierania ofert na okna i do wersji 6P z prostokatnym wykuszem wyszklonym na całej wysokości z obustronnym kolorem, ukrytymi zawiasami i jeszcze kilkoma bajerami dostaliśmy najlepszą ofertę z montażem w kwocie 18 100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 80mariusz80
Witam! mam pytanie odnośnie okien. jaki orientacyjnie jest ich koszt? pozdrawiam

U mnie 18.600 ,- z robocizna i podatkiem 7%; okna na profilu Bruegmanna, kolor obustronny, 3xokna piwniczne, dwie rolety zewnetrzne na dwoje drzwi (balkonowe i tarasowe), reszta standardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy ktoś mógłby podzielić się np. w folderze publicznym kosztorysem wersji 6W i/lub 6P? Nie możemy ogarnąć tej papierologii :/ Na szczęście mamy już skończoną adaptację i po wszystkich zmianach wyszły nam wnętrza jak w wersji 6G :) Teraz jeszcze ten kosztorys i może już jakoś pójdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam pytanie odnośnie okien. jaki orientacyjnie jest ich koszt? pozdrawiam

 

Witam nam okna z montażem wyceniono na 19 tys. (16 sztuk) nadal na nie czekamy

- okna 3-szybowe ze szprosami

- okna na profilu Brugmann,

- kolor obustronny orzech

pozdrawiam serdecznie:)

Edytowane przez JANET 13
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam pytanie odnośnie okien. jaki orientacyjnie jest ich koszt? pozdrawiam

 

Witaj agazew,

 

U nas okna trzyszybowe, z dodatkowym cieplejszym wkładem wycenione mamy na kwotę około 17 tyś. To jest cena która zawiera też montaż (1600 zł) .

Okienka firmy Oknoplus.

 

Czas oczekiwania podali nam między 5 a 6 tygodni.

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem na etapie zamawiania bram garażowych. Jakiej firmy wybieraliście bramy i czy furtka w bramie jest bardzo potrzebna? Cena za furtkę wynosi prawie tyle co jedna brama bez furtki. Jakie bramy są najlepsze? Segmentowe, roletowe?

Pozdrawiam

 

Witam, my bramę garażową zamówiliśmy firmy Wiśniowski jest to brama segmentowa bez przetłoczeń o wymiarach wys200/szer260 cena z montażem 4tys.- nadal na nią czekamy:(

Furtki w bramie nie zamawialiśmy gdyż wydaje nam się ona niepotrzebna.

Pozdrawiam serdecznie:)

Edytowane przez JANET 13
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...