Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No ja też już rączki zacieram że coś się bedzie działo. Tomek nam mówił że juz finish u was nawet mieliśmy się wybrać ale stwierdziłam że co mam się pociąć u was albo zalac łzami mieszkanie. Ale teraz uśmiech od ucha do ucha no ale jak to się mówi niechwal dnia przed zachodem słonca a budowlańca przed skonczoną robotą. Wiec lekki dystans i czekam co kolejny dzien przyniesie. Mam nadzieję że będzie to pozytywna wiadomość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

michell :D :D :D trzymamy kciuki....my zaczynamy w kwietniu.Mamy ekipę, która będzie działać na dwóch sąsiadujących ze sobą budowach i dlatego potraktowali nas podobno " z upustem" - jeden dojazd, wspólne maszyny.Powiedzcie mi ile zgarnęła u Was ekipa za stan surowy zamknięty?

W tamtym roku we wakacje rozmawialiśmy z ta ekipą o 35 000, w grudniu już podniesli się do 50 000 :evil: ..no i ostatecznie stanęło na 43 000.....hhmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michell tez mamy ogrodzenie kute z jednej strony, bo przy reszcie to chyba bankructwo :-? za wszystkie przęsła i furtki + brama i balustrady zewnętrzene płacimy 15500 :D i to dobra cena w naszym regionie :wink:

Pancka trudno nam określić stan surowy - mąż pamięta, że stan surowy zamknięty razem z ściankami działowymi kosztował nas 240000 (mamy fundamenty pod szkody górnicze) , a posiadanie dwóch budów obok siebie ma też minusy (m.in. pożyczanie materiałów, bo u sąsiada brakło) :roll: ale z serca zyczę by u was wszystko było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to START

Witajcie,

ten temat oglądam od ok pół roku.

Ale mysle że do grona Rododendrowiczów moge własnie dołaczyć.

Projekt zakupiony - RODO6 2GP

Domek obejrzany (dzieki Krutny)

Mapka zrobiona

(czekam jeszcze na WZ-etke (Kraków) od kwietnia 07)

Własnie zamawiam cegłę - Porotherm 30 (ale z tego co widze to juz zaczynaja sie problemy).

Pozdrawiam wszytskich którzy już po, w trakcie lub przed budową RODO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to START

Witajcie,

ten temat oglądam od ok pół roku.

Ale mysle że do grona Rododendrowiczów moge własnie dołaczyć.

Projekt zakupiony - RODO6 2GP

Domek obejrzany (dzieki Krutny)

Mapka zrobiona

(czekam jeszcze na WZ-etke (Kraków) od kwietnia 07)

Własnie zamawiam cegłę - Porotherm 30 (ale z tego co widze to juz zaczynaja sie problemy).

Pozdrawiam wszytskich którzy już po, w trakcie lub przed budową RODO.

 

Witaj wsród rodomaków :lol: my na WZ czekalismy od kwietnia do wrzesnia :cry: gmina Zabierzów niestety :cry:

a poro 30 kupilismy na koniec listopada,ale teraz chyba nie ma jeszcze problemów, my kupowalismy materiał na działówki na poczatku stycznia

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...