Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

remle gratuluje końca zmagań budowlanych. Mebelki w kuchni prezentują sie super. Mam nadzieję, że będziesz zaglądac !!!!!! ..... i wspierać tych przed którymi jeszcze długa droga. Dziękuje za fotki które umieszczasz - są inspirujące. Ogólnie gratuluje domu - wyszedł Wam wspaniale.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

remle zajrzyj na ten link, może tam coś dla siebie wybierzesz. Mnie się podobaja do wykorzsystania szablony do zamalowania. np. gładka ściana a na niej kilka elementów. Oczywiście wszystko zalezy od upodobań i od gustu. Wymysliłam sobie, że w sypialni jedna ze ścian bedzie tak ozdobiona - nie w całości tylko fragment ściany.

 

http://www.szabloneria.pl/

 

 

i może jeszcze coś takiego

 

http://images33.fotosik.pl/131/de33f484b0512972m.jpg

 

 

http://images25.fotosik.pl/151/f8538aebc28aafc1m.jpg

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaneczko dziękuję! Z szablonerii zamówiłam już bambusy do wykorzystania w naszej sypialnii :D efektem sie oczywiście pochwalę 8)

Sierzant dziekuję :D to miłe co mówisz :D

Pancka no właśnie ta sepia.... hmmm.... tylko zdjęcia w kibelku? Kurcze sama nie wiem :roll: może jakieś krajobrazy... hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jesteśmy z Gdańska i właśnie zaczynamy budowę naszego Rodo6 w okolicach Żukowa. Jak wszyscy mamy jakieś zmiany w projekcie.

1. Likwidacja gabinetu na dole( likwidacja jednego słupa-hmmm tylko nie wiemy jak sie za to zabrac:)

2. Likwidacja bądz zamiana jednego okna balkonowego nad wykuszem

3. Drzwi wejsciowe do garazu od strony ogrodu

 

Pozdrawiamy serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że dla was to juz troche późno ale my wlasnie bedziemy kupowac projekt i wczoraj akurat jeszcze wchodzilam na strone archonu a tam gotowy projekt rodo 8 zyli powiekszonej wersji 6. I wiecie co jestem zawiedziona bo myslalam ze ogolnie bedzie powiekszona bryla domu w obwodzie a tam jest zrobiony wystep przy gabinecie, przedluzony garaz (zapanowano kotlownie wlasnie na tylach garazu czyli to co wiekszosc z nas robi) i powiekszony wykusz w salonie. Podsumowując, rzecz na ktorej najbardzej nam zalezy czyli salon zostaje bez zmian (nie liczac wykusza). Jesli znajdziecie chwilke to popatrzcie na ten projekt i powiedzie cos na jego temat patrzac pod wzgledem tego co wybudowaliscie.

Dodam jescze ze dzieki uprzejmosci jednego z forumowiczow ze strony archonu nareszcie moglismy zobaczyc jego domek (surowy zamkniety) na zywo i przekonac sie czy nam wszystko odpowiada.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów! :D

 

Na wiosne zaczynam budowe naszego gniazdka z Archonu dom w Rododendronach 6. Zapraszam do dyskusji na ten temat wszystkich chętnych :oops: Piszcie o swoich zmianach kosztach i uwagach pozdrawiam! REMLE

http://www.archon.pl/index.php?act=12&sid=m447c2b56bac8a

 

 

witam!

dzisiaj dołączyłam do miłośników domu w Rododendronach6

mój dom jest już pod dachem, ale ciekawa jestem jak będzie wyglądal gotowy. Czy ktoś ma już gotowy?

chcialabym zobaczyć wnętrza całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam prośbę do tych co już wybudowali albo są w trakcie budowy. Chciałbym przygotować sobie kosztorys i potrzebuje waszej pomocy. Czy możecie podać mi następujące dane:

1. Ile poszło bloczków fundamentowych

2. Ile poszło w zależności z czego budowaliście (Protherm, beton komórkowy) na ściany zew. i nośne.

3. le poszło w zależności z czego budowaliście (Protherm, beton komórkowy) na ściany wew.

4. Ile poszło betonu na poszczególne etapy.

5. Ile wyszło m2 elewacji zew. (proszę podać jaka wersja projektu)

6. Ile wyszło tynków wew. (proszę podać jaka wersja projektu)

7. Ie wyszło wylewek (proszę podać jaka wersja projektu)

8. Ile wyszło punktów elektrycznych.

 

Możecie napisać coś o stropie ile poszło wam materiału, czy ktoś zmieniał może strop na Teriva ?

 

P.S. Oczywiście podzielę się kosztorysem na forum

 

Z góry dziękuje za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...