Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

U nas na Rodka 6P z garażem poszerzonym o 1 metr weszło:

walcówki 6-ki 250 kg

żebrówki 8-ki 650 kg

żebrówki 12-ki 4,7 tony

a do tego 53 kg drutu wiązałkowego.

 

Tylko nie rozumiem w tym projekcie tego że fo fundamentów ma isc 8 żebrowana. 12 i 6 rozumiem ale po co ta 8, I to jeszcze narysowane jest tak jakby od ławy szła ta 8 w góre tak jak bloczki. Może mi ktoś rto wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej. Poradźcie jakie macie wymiary grzejników łazienkowych?

Nie chcę przesadzić z rozmiarem.

 

hej, jesli nie masz podlogowki to raczej dobieraj grzejnik wg. zapotrzebowania mocy grzewczej niz wymiaru.

ja mam drabinki, dzis bym zrobila plytowe, wycieranie kurzu z drabinek doprowadza mnie do bialej goraczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, jesli nie masz podlogowki to raczej dobieraj grzejnik wg. zapotrzebowania mocy grzewczej niz wymiaru.

ja mam drabinki, dzis bym zrobila plytowe, wycieranie kurzu z drabinek doprowadza mnie do bialej goraczki :)

 

Hej. Mam podłogówkę więc moc nie jest istotna tylko wygląd estetyczny i możliwość dosuszania ręczników.

A jakie Ty masz wymiary? Jaka firma, model?

PS. Płytowe są droższe:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam podlogowki wiec dobierane byly do mocy, wymiarow nie pamietam to bylo juz tak dawno:cool: chyba z Kermi B20R (cos mi majaczy ze jden ok.1,2x65, drugi 1,2x55, trzeci 750x45 - ale glowy nie dam) gdybym nie chciala sie pozbyc Rodka, to zmienialabym juz na plytowe ozdobne. nie susze na nich recznikow, bo raz ze nie ma potrzeby (reczniki super schna na wieszakach) a dwa jak dla mnie wyglada to ohydnie, takie wiszace szmaty na grzejnikach (jakkolwiek ladne nie bylyby te reczniki :) ) - bez urazy milosnikow wieszania recznikow na drabinkach :) Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jasne każdy ma inne poczucie estetyki.
:D

 

A tak na marginesie zapytam, wobec braku podłogówki masz wystarczająco ciepło w łazienkach?

tak, jest wystarczajaco cieplo, w lazience dolnej grzejnik zakrecony caly rok a w gornej pod kaflami idzie caly wezel c.o. wiec dodatkowo ogrzewa (tak jakbym miala ekstra podlogowke) jeden grzejnik wystarcza

 

W jednej z łązienek masz dwa grzejniki?

nie, trzeci grzejnik jest dodatkowo jako rezerwa w pralnio/kotlowni

 

Chcesz się pozbyć RODKA????

i to jak najszybciej, planujemy nowa budowe z innym projektem :) a co chcesz kupic? stan bdb, wyposazenie rowniez, ogrod i ogrodzenie zrobione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

 

tak, jest wystarczajaco cieplo, w lazience dolnej grzejnik zakrecony caly rok a w gornej pod kaflami idzie caly wezel c.o. wiec dodatkowo ogrzewa (tak jakbym miala ekstra podlogowke) jeden grzejnik wystarcza

 

 

nie, trzeci grzejnik jest dodatkowo jako rezerwa w pralnio/kotlowni

 

 

i to jak najszybciej, planujemy nowa budowe z innym projektem :) a co chcesz kupic? stan bdb, wyposazenie rowniez, ogrod i ogrodzenie zrobione :D

 

Puść na priva informacje o cenie :) Ogród u Ciebie podnosi wartość i to pewnie sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mWilQ - jeszcze nie teraz :) na razie jestem na etapie posrednikow, wybieramy biuro, ktore nas bedzie reprezentowac i wynegocjuje najlepsze warunki

 

Ok, to trzymam kciuki za jak najlepsze dla Was warunki. Szkoda tylko, że teraz taka lipa z kredytami i w sumie z cenami nieruchomości. Gdyby nie to, klienci pewnie bili by się o ten ogród :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, az tak bardzo nie spieszy, zwlaszcza ze klient nas zrobil z dzialka i dalej poszukujemy. ale chcemy byc w blokach startowych. a kto wie jak sie jeszcze potoczy, moze nic z tego nie wypali:rolleyes: w kazdym razie parterowka i taras z podcieniem to jest to co chcemy na dzien dzisiejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte na żądanie

w kwestii sprzedaży domu w tym okresie to nie najlepszy pomysł bo ceny bardzo mocno pomaszerowały w dół.

Dla przykładu podam, że próbuję sprzedać niewielkie mieszkanie znajomej - od grudnia ubiegłego roku 2 wizyty i 1 (słownie JEDEN) telefon- a ogłoszenie jest w kilku okolicznych biurach. Ogólnie bryndza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte na żądanie
Witam, kupiłem projekt domu w rododendronach 6, chciałbym zakupić stal, tam w projekcie pisze ze trzeba kupić drut 6,8 i żebrowaną 8,10,12,16, czy Wy też kupowaliście takie średnice czy sama 6 i żebrowana 12 wystarczy? Nie rozumiem na co ma iść ta 8 i 10,

 

Sprawdziłem w projekcie.

8 gładka jest na strzemiona

8 zebrowana jest na zbrojenie dodatkowe w płycie nad parterem- dokładnie balkon nad wejściem i nad tarasem oraz po szerokości domu w osi drzwi do garażu.

 

Na foto masz zaznaczone na czerwono 8 a na zielono 10

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

Edytowane przez Konto usunięte na żądanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...