Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

To fajny pomysł i na taki nie wpadłam :), mam kilka pytań czy udało się zlikwidować zupełnie tą ścianę gabinetu, wystarczył podciąg czy macie słup? i czy ścianka od kuchni (ta z kominkiem w projekcie) została taka sama czy ją zmniejszyliście?

Widzę, że budujecie troszkę inną wersję Rodo6, mnie się strasznie spodobała ta wersja 6A gdzie są duże x2 okna w każdym pokoju na poddaszu.

 

Tak nie mamy ściany gabinetu, wystarczy podciąg i słup jest tylko jeden- przy schodach. Ścianę od kuchni pozostawialiśmy bez zmian. Budujemy Rodo 6N. Popatrz na zdjęcia, one wiele wyjaśnia bo mamy sporo zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Konto usunięte na żądanie

Ludzie pijemy:)

Po 2 latach i 7 miesiącach mym oczom ukazał się przetarg:

"Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych- Zazdrość, dz. 5-32- rozbudowa sieci 15kV i 0,4kV

Termin wykonania zadania: do 30.03.2013"

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte na żądanie

Margaret podoba mi się.

Możesz podać jakieś koszty i z czego jest blat, fronty etc. :)

Ściana nad blatem jest tylko malowana?

Oraz pytanie o okno- czy wysokość taka jak w projekcie czy opuszczałaś niżej.

Edytowane przez Konto usunięte na żądanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margaret podoba mi się.

Możesz podać jakieś koszty i z czego jest blat, fronty etc. :)

Ściana nad blatem jest tylko malowana?

Oraz pytanie o okno- czy wysokość taka jak w projekcie czy opuszczałaś niżej.

 

Dzięki Lokmen.

Blat laminowany, fronty lakierowane całość 11 tys. Okno jak w projekcie, blat jest na wysokości wyższej niż standard ale ja jestem raczej wysoka więc tak bardziej mi pasuje. Między szafkami będzie wklejona szyba. Zastanawiam się tylko czy zrobić jakieś zabezpieczenia za płytą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani długo mnie tu nie było a to dlatego że tydzień przed świętami się PRZEPROWADZILIŚMY!!!! mieszka się super chcę wam zamieścić kilka fotek ale musicie mnie poinstruować:) pozdrowienia z zimowej krainy:)

Ania

 

Ancyk wybierasz ikonkę z drzewkiem "dodaj zdjęcie" wyszukujesz na dysku i gotowe.

Z niecierpliwością czekam na fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lokmen.

Blat laminowany, fronty lakierowane całość 11 tys. Okno jak w projekcie, blat jest na wysokości wyższej niż standard ale ja jestem raczej wysoka więc tak bardziej mi pasuje. Między szafkami będzie wklejona szyba. Zastanawiam się tylko czy zrobić jakieś zabezpieczenia za płytą.

 

szyba bezbarwna hartowana czy lacobel?

z szyba za plyta sa rozne opinie, w paru innych watkach u dziewczyn sie przewijaly, przy hartowanej chyba nie powinno byc problemu z lacobelem 50/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba bezbarwna hartowana czy lacobel?

z szyba za plyta sa rozne opinie, w paru innych watkach u dziewczyn sie przewijaly, przy hartowanej chyba nie powinno byc problemu z lacobelem 50/50

 

Hartowana napewno byłaby lepsza, tylko nie wiem czy cena będzie do zaakceptowana. Dlatego na razie rozważam. TAR a czy Ty masz szybę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, zmieni sie lekko kolorystyka ale tak jak i teraz pojde w biele. plan taki: bialy/szary/sliwkowy lub bialy/szary/cytrynowy blaty szklane lub kwarcytowe. ale wszystko jeszcze przede mna. znajac siebie ze dwadziescia razy mi sie jeszcze zmieni:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powysyłam więcej jak tylko zrobię:) te były robione do VZM więc są takie ogólne i kiepskie żeby nie było dużo widać hi hi. W kuchni pomiędzy szafkami jest kamień naturalny kwarcyt także na tej ścianie koło schodów przepięknie się mieni jak jest podświetlony a na podstopnie schodów są tylko wyszpachlowane i pomalowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez mamy tylko poszpachlowane i pomalowane, dzieki temu schody wygladaja lekko i nie przytlaczaja tej waskiej klatki schodowej. choc my na wiosne musimy dokonac paru kosmetycznych poprawek. uprzedzajac pytani,e mimo wszystko biale podstopnice nam sie nie brudza, sa pomalowane farba do kuchni/łazienek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...