Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Ma ktos może drzwi wewnętrzne DRE w okleinie orzech ciemny ryfla? Lub inne modele z tej firmy.

Jak się one sprawują i jak ich jakość? Zamierzam zamówić model SCALA, znajomy daje mi 15-20% rabatu od ceny katalogowej. Jak to było w Waszym przypadku.

Pozdrawiam

 

My mamy Scala A w kolorze złoty dąb ryfla.

Jak dla mnie rewelacja. Drzwi bardzo masywne (naprawdę ciężkie) - wypełnienie ponoć płytą wiórowo-otworową.

 

Jeśli chodzi o cenę - mamy 9 kompletów w tym 8 ościeżnic regulowanych. Z montażem zapłaciliśmy 7600zł w 2011r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Konto usunięte na żądanie

Ja ostatnio oglądałem drzwi Pol-Skone też ładne, ładnie zrobione.

 

TAR mam pytanie do Ciebie odnośnie ew. GWC do Reku. Będę musiał zakopać rurę do wody od studni spustowej do pompy ciepła (ok 50mb) wpadł mi pomysł żeby w jednym wykopie dać rurę kanalizacyjną fi200 do czerpni od reku. Teraz rodzi się pytanie. Czy jak dam rurę od wody na poziomie ok 1,2m, a tą do Reku pod nią na gł. ok 2m to czy to będzie działać czy nie :) - zastanawiam się czy powracająca woda z PC która będzie miała ok +2 st.C nie będzie za bardzo wychładzała ziemi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. I mówisz, że jesteś z nich zadowolony? Mam jeszcze pytanie czy masz może jakąś wersję przesuwną?

 

Z drzwi jestem zadowolony, z montażu już niekoniecznie.

Przesuwne mam do kuchni ale tylko zrobione z litego drewna na wzór Scali, bo w ofercie nie było tak szerokich jak potrzebowaliśmy.

 

IMG_2745.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam classeny, kolor dab rozbielony z listwami z nierdzewki. nie jest to jakis wielki wow, ujda, zrobione ok, zamykac sie zamykaja, wiekszych wad i wypaczen nie mialy. mamy 2 rodzaje, tylko nie ten kolor:

 

 

http://www.classen.pl/files/temp/door-dekor-vis-big/1358506208_217_469_1358483295_230_500_626_3236_5.jpg

 

http://www.classen.pl/files/temp/door-dekor-vis-big/1358506208_217_469_1358483295_230_500_626_3240_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale nie pamietam czy bylo to 5600 czy 4900 to bylo tak dawno :rolleyes:, z oscieznicami, bez klamek, w hurtowniach mozna bylo wtedy spore rabaty dostac, kolo mojej wiochy jest hurtownia, w ktorej udalo nam sie spory upust wynegocjowac, przesuwne kosztowaly jakies grosze. w sumie w domu mam 8 par zwyklych + 2 przesuwne w garazu (najprostsze i najtansze).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pomiedzy garazem a kotlownia i pomiedzy garazem a gospodarczym drzwi pelne drewniane przesuwne biale chyba pol skone, bo byly najtansze.

za wszystkie drzwi zaplacilismy ok. 5 tys.

 

Cena bardzo ładna. U mnie inna sytuacja, bo mam sporo nietypowych rozmiarów m.in. przesuwne bardzo wysokie do kotłowni z garażu, niskie z garażu do technicznego, wysokie i szerokie z wiatrołapu do salonu, ościeżnica wysoka z salonu do kuchni i z naświetleniem po zmianie spocznika z klatki schodowej do gabinetu nad garażem... dodatkowo zleciłem firmie zrobienie ościeżnicy do garderoby nad garażem i polakierowanie żaluzjowych drzwi marketowych. Typowe mam na dole z technicznego do wiatrołapu, z wiatrołapu do kuchni, z wiatrołapu do łazienki i na górze do łazienki i trzech sypialni. Wybór drewnianych został zatwierdzony po usłyszeniu cen za marketówki przystosowane do nietypowych wymiarów. Cena Tar x2 - niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ja się ostatecznie jeszcze nie zdecydowałam na żaden model ale muszę zamówić w przyszłym tygodniu. Spodziewam się ceny za 10 par drzwi taką jak mWilQ albo i więcej, chociaż wszystkie otwory mam typowe.

 

A może jeszcze ktoś na forum może napisać coś o swoim wyborze drzwi wewnętrznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam typowki, ale spojrzalam teraz na koszty wykonczeniowki. i drzwi kosztowaly dokladnie 5700 brutto, ja niestety z racji zawodu mam tendencje do poslugiwania sie wartosciami netto stad te ok. 5000. choc uwazam, ze to i tak dobra cena, ale budowalismy sie w zlotym okresie gdzie materialow bylo w brod i mozna bylo ladnie ponegocjowac. do dzis jednak nie zamontowalismy drzwi przesuwnych szklanych pomiedzy kuchnia i salonem, a teraz to juz nie ma wcale sensu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...