Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam!

 

La_bruijta... wybacz ze zawracam Ci głowę ale niechcacy sobie Twego maila z zestawieniem kosztów skasowałem, bo ostatnio mi trochę spamów przychodzi a Twój mail wkradł sie między nie i se go zaznaczyłem a potem przycisk [DEL]... jeśli mozesz to wyslij mi proszę te zestawienie kosztów..tym razem nie usunę tego...

 

Podrowionka

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remle napisał:

Michell skąd ten cynk?????

a jak myślisz remle?

 

Słuchajcie zakochałam się dzisiaj..w domku pewnym... ehhh... 8)

 

Obejrzałam "namacalnie" rodosa 6 " :D

 

Kilka wskazówek dla tych, którzy mogą jeszcze coś zdziałać z projektem - oczywiście to są wyłącznie moje odczucia - otóż:

1.Powiększcie sobie jednak salon o gabinet ( w domu jest wystarczająco dużo pomieszczeń aby gdzieś indziej wydzielić sobie mały kącik na komputer i tego typu rzeczy co zwykle mają się w gabinecie )

2.Dwa okna w kuchni - zbędna rzecz, a kuchnia po likwidacji jednego z nich uzyska większą możliwość w jej logicznym umeblowaniu

3.Zróbcie sobie schowek pod schodami - wejście do niego od łazienki dolnej ( jest on naprawdę spory i bardzo przydatny na miski, mopy,i takie tam różności!! )

4.Hmm....no i ścianka kolankowa - wysokość w "orginale"to coś ok 70cm..uważam,że stanowczo za nisko - pokoje na górze są małe a jeszcze jak skosy miały by zaczynać się na tej wysokości to przypuszczam,że łatwo będzie nam się w nich udusić...co najmniej o wysokość jednego pustaka do góry -KONIECZNIE

 

No i narazie póki co tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La_bruijta witam, nie wiem czy pamietasz o mnie, wiec prosze jeszcze raz o przeslanie kosztow (nie dostalem nic na maila - [email protected] )

 

Prosze rowniez tych ktorzy sa juz w stanie udzielic mi takiej info ile wynosi max wysokosc w schowku pod schodami - robie piwnice (oczywiscie poza planem ) i chce zrobic obnizone przejscie do drzwi piwnicznych podobnie jak w Rodo7, niestety nie wiem o ile trzeba obnizyc podloge aby zmiescic sie tam ze standardowymi wymiarami drzwi.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Zdecydowałem się właśnie na rodo 6 z dwoma garażami.

Proszę was abyście podali w przybliżeniu koszty budowy:

Surowy otwarty:?

Surowy zamknięty:?

Koszt całkowity bez umeblowania:?

 

Proszę a byście podali też swój wkład własny w budowę (co wykonywała firma a co Wy).

O info proszę na forum lub na emaila [email protected].

 

Pozdrawiam

nowy miłośnik rodo 6

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w końcu zalogowałam się pod starym adresem:) byłam u architekta i wstępnie powiedział, że chyba da radę, ale nie będziemy tego zmieniać tylko podczas budowy zrobi się inny strop... on nam wyliczy ile potrzeba materiału remle mam prośbę tak czy siak prosze prześlij mi skan dostosowania stropu i fundamentów na adres [email protected]. jestem zdecydowana wprowadzić tą zmianę bo salon jest po prostu za mały:) w tym tygodniu odbieramy projekt od architekta i występujemy o pozwolenie na budowę!! architekt nic ciekawego nie powiedział, ale ja chcę mieć w pomieszczeniu nad garażem z jednej tej większej garderoby - pralnio suszarnię:) w związku z tym komin będzie powiększony o jeden kanał wentylacujny dla tego pomieszczenia i też rezygnuję ze spiżarki w kuchni, w to miejsce zrobię zabudowę piekarnik na wysokości wzroku, a stara kotłownia będzie przedłużeniem wiatrołapu tam wstawię dużą szafę, drzwi z wiatrołapu nie będą otwierane w prawo tylko w lewo żeby nie zasłaniały wejścia do kuchni, no i zamieniamy w garażu drzwi wychodzące na ogród, będą tam, gdzie okno, a okno tylko mniejsze tam gdzie drzwi w tym fyrtlu z oknem mój mąż zrobi sobie mały warsztat, no i będzie jedna brama duża 5 metrow. No i chyba powiększymy hol na górze, żeby wyjście z łazienki nie było na schody tylko będą się otwierały jakby na ten pokój obok, a drzwi z tego pokoju będą posunięte do przodu... nie wiem czy nie zakręciłam:) ale fajny pomysł z tym wykuszem, będzie trzeba to przemyśleć... kto z was był w rodo 5?? ludzie z rodo prześlijcie jakieś fotki błagam na forum albo na maila pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancka specjalnie dla ciebie bo mnie zmuszasz żebym te zdiecia robiła

http://images24.fotosik.pl/167/a3d6c6a08046b52e.jpg

efekty z wczoraj :) a dzis utwardzamy droge do garażu, no i oczywiscie konczenie murów zaszalowane pod płytą nad garażem juz jest. Jeszcze druciki i zalewamy w sobotę -przynajmniej taki jest plan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...