Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i klamka zapadła. Umowa z wykonawcami stanu surowego podpisana i od kwietnia ruszamy z budową :) Już sie nie mogę doczekać efektów.

 

Witam

A jeśli można spytać, za ile zgodzili sie zrobić stan surowy, bo jestem na etapie szukania ekipy i jak słyszę ceny to mi się nogi uginają :(

 

Nie jest to łątwe szukanie teraz ekipy. Nam "udało" sie znalezc ekipe za 44 000 zl. W tym ścianki działowe i kanał w garażu. Pozostałe firmy liczyły sobie od 50 000 - 60 000 zł za SSO bez ścianek działowych i kanału. Nie wiem czy to tanio czy drogo. Pewnie dla tych którzy już wybudowali bardzo drogo. Ale niestety takie jest teraz rynek i takie ceny. Dodatkowo to ze budowa jest niedaleko Krakowa, ma bardzo duży wpływ na cene robocizny.

 

A tobie Mario jakie oferty udało sie uzyskac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie rododendrony 6 ale 8, nie ma większej różnicy za wyjątkiem gabinetu i salonu które są troszke większe budowa w Krakowie bo to też ma znaczenie 65-75 tyś przynajmniej jak narazie szukam dalej

jeśli dysponuje ktoś namiaramina pewne ekipy to poproszę

 

michell - pięknie oby tak dalej, jeszcze całkiem nie dawno fundamenty a teraz-bajka też bym tak chciał. Mam zamiar się wybrać do Was oglądnąć z bliska wasz domek, blisko mm tylko zawsze z czasem problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz być dobrej :D Tak trzymaj i syć nas swoimi postępami :D Powodzenia

 

 

PS Jeśli ktoś w kuchni robi podobną aranżację jak my (chodzi mi generalnie o zlewozmywak) to polecam zrobić otwieranie okna w drugą stronę (wtedy otworzy się bez problemu i będzie można umyć :p całe okno od wewnątrz - ja niestety myje to okno od zewnątrz, bo nie chce demontować baterii :roll: )

 

Ciekawe co u Vanki?

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz być dobrej :D Tak trzymaj i syć nas swoimi postępami :D Powodzenia

 

 

PS Jeśli ktoś w kuchni robi podobną aranżację jak my (chodzi mi generalnie o zlewozmywak) to polecam zrobić otwieranie okna w drugą stronę (wtedy otworzy się bez problemu i będzie można umyć :p całe okno od wewnątrz - ja niestety myje to okno od zewnątrz, bo nie chce demontować baterii :roll: )

 

Ciekawe co u Vanki?

 

Pozdrawiam wszystkich!

 

 

O to rada dla mnie :) Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...