Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

po wstawieniu zdjęcia klikasz na nie i zmieniasz wielkość foty (ale tego nie robiłam, na przeglądarce IE to nie chce cos dzialac, zresztą wole dodawać z serwera zewnętrznego) ewentulanie wrzuc jakie masz a forum automatycznie zmieni rozmiar, tak u mnie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hey budujący- co taka cisza. Nikt nie melduje z postępów. A dziś taki ładny interwał - chyba każdy robi to samo :) pływa na łódce bols :p

 

Wszyscy zapracowani :)

U nas "małe" poprawki przy dachu (podjęli się akcji ludzie, którzy będą kładli dachówkę), ściana garażowa od wew. wytynkowana, a 29 lub 31 maja wchodzą z oknami, drzwiami zew. i bramą garażową, później dachóweczka i 50 kawałków pooooszzzzzzłłłłoooo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wstawieniu zdjęcia klikasz na nie i zmieniasz wielkość foty (ale tego nie robiłam, na przeglądarce IE to nie chce cos dzialac, zresztą wole dodawać z serwera zewnętrznego) ewentulanie wrzuc jakie masz a forum automatycznie zmieni rozmiar, tak u mnie jest

niestety nie mogę wstawić fotek, z powodu rozmiaru- odrzuca je i pojawia się komunikat, że fota jest a duża. Może trzeba by bylo cosik w ustawieniach pogrzebać.....ale założyłem, że dzisiaj fotki wstawię i wstawię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko dla posiadaczy wersji 6N - jakie wymiary okna narożnego w kuchni zastosowaliście? Własnie jestem na etapie adaptacji, nie chciałbym ponieść dodatkowych kosztów tylko dlatego że mam otwór okienny o 10 cm za duży czy za mały.. architekt zaproponował wymiar 120x120 (szerokość) jednak wydaje mi się że raczej 90x90 będzie wystarczający...

 

Cześć

My budujemy rodo 6N i w kuchni wg projektu są daw okna 120x140 i 90x140

Z mniejszego zrezygnowaliśmy i pozostało tylko 120x 140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelka jesteśmy na podobnym etapie :)

 

U nas dziś przeszła chwilowa ale mocna ulewa- niestety pociekło po kominie w pokoju nad garażem.

 

To ja się przyłączam do tego etapu :)

W tym roku okna i brama garażowa, elektryka, hydraulika, tynki gipsowe, i poszadzki zrobione. Teraz czeka nas ocieplenie poddasza.

Prośba do Was czy możecie na priv wrzucić ilości materiałów na poddasze tzn wełny, stelaży i płyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte na żądanie

Ratki na tą chwilę zamówiłem:

5 paczek stelaża

3 paczki tego "do ściany" (nie wiem jak się nazywa) taki ceownik...

wełna 15 na 200m2

wełna 10 na 160m2

wkety, folia, sznurek, membrana (nie wiem jak Wy ale u nas od strony desek poszedł sznurek potem dodatkowo membrana)

Płyty KG na 160m2

 

Za całość wyjdzie ok 10 tysi :(

 

-------------------------------

Ile płaciliście za kuchnię bez AGD (szafki plus blat)

Pytam bo mam2 wyceny od których boli mnie d...a po tym jak padłem...

1 wycena to ok 18 000

2 wycena w przedziale 18 - 20 000

 

Fronty lakierowane, mechanizmy BLUM, blat laminat.

Edytowane przez Konto usunięte na żądanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-------------------------------

Ile płaciliście za kuchnię bez AGD (szafki plus blat)

Pytam bo mam2 wyceny od których boli mnie d...a po tym jak padłem...

1 wycena to ok 18 000

2 wycena w przedziale 18 - 20 000

 

Fronty lakierowane, mechanizmy BLUM, blat laminat.

 

Cena za kuchnię wydaje się wysoka, ale jako, że jeszcze ten etap przed nami... Chciałabym za meble zamknąć się w kwocie 10-12 tyś. zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za kuchnię wydaje się wysoka, ale jako, że jeszcze ten etap przed nami... Chciałabym za meble zamknąć się w kwocie 10-12 tyś. zł.

 

W nieco wyższej kwocie (zamknąłem się w 14 tyś) zrobili mi meble z dębowymi frontami, wnętrzności płyta mdf. W tym blat i wszystko na blumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...