Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Konto usunięte na żądanie

Dostałem wycenę juz 3. Tym razem inna jakość ale też bardzo ładne.

Mechanizmy Blum

Fronty fornirowane

Blat laminat

Cena 8000

I tu mnie konsternacja bierze bo 10000 zł różnicy za lakier daje mi do myślenia, że chcą nas naciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wycenę juz 3. Tym razem inna jakość ale też bardzo ładne.

Mechanizmy Blum

Fronty fornirowane

Blat laminat

Cena 8000

I tu mnie konsternacja bierze bo 10000 zł różnicy za lakier daje mi do myślenia, że chcą nas naciągnąć.

 

Ja bym te 10 tyś lepiej spożytkował :) Nie podobają mi się lakierowane meble, widziałem takie u kilku znajomych. Jak się o nie dba, to może i się prezentują ciekawie, do nowoczesnych wnętrz jak znalazł. Jednak jak nie ma się czasu na pucowanie, to ślady na nich są bardziej widoczne i odstraszają.

 

P.S. za taką różnicę masz już całkiem niezłe urządzenia AGD i to w komplecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wycenę juz 3. Tym razem inna jakość ale też bardzo ładne.

Mechanizmy Blum

Fronty fornirowane

Blat laminat

Cena 8000

I tu mnie konsternacja bierze bo 10000 zł różnicy za lakier daje mi do myślenia, że chcą nas naciągnąć.

 

Chyba raczej naciągnąć. Z tego co pamiętam fronty fornirowane występują w podobnej cenie co lakier. Napewno nie jest to taka różnica. Ja płaciłam 12 tys. za lakier a mam dosyć sporo szafek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte na żądanie
Ok. Biorąc pod uwagę ilość szafek, to cena za lakier wydaje siebyć atrakcyjna, a boki tez lakier? No i gdzie planujesz zlewozmywak?

 

Szczerze to aż za tanio :) ciekawe co to za lakier.

 

Ci którzy nam robili poniższy projekt powiedzieli, że za same malowanie poniżej 500zł/m2 nie zejdą.

 

Same szafki plus mechanizmy to 12 000 w tym wszystko na tandemboxach firmy blum, 1 Cargo duże, górne szafki otwierane do góry w systemie HR

 

Czy w tej cenie masz mechanizmy z systemem domykającym?

 

kuchnia%2520%253Fyrard%25EF%25BF%25BDw2.jpg

 

kuchnia%2520%253Fyrard%25EF%25BF%25BDw.jpg

 

Na tą chwilę zrezygnowaliśmy z lakietu gdyż znaleźliśmy fajny front fornirowany (układ szafek zostawiamy) - lakier to lakier ładny ale trzeba z nim jak z jajkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajcie się nabrać że to tyle kosztuje. A co mają mówić że malowanie jest tanie. Dziś zaczęli montować w przyszłym tygodniu wrzucę zdjęcia. Lakier wygląda super. Szuflady mam wszystkie w systemie BLUM tandembox szafki z samodomykaczem tylko szafki wiszące są na zwykłych teleskopach bo znacznie tańsze niż aventos. Nie mamy Cargo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich Rododendrowiczów i nie tylko.

Wreszcie widzę światełko w tunelu do rozpoczęcia budowy domku marzeń. Mamy już kierownika budowy i jemu powierzyliśmy właściwie wszystko. My się nie znamy i nie mamy zbyt wiele czasu. Kierownik rozpisał przetarg na stan surowy otwarty i ma wybrać najatrakcyjniejszą ofertę (większość okolicznych wykonawców zna). Czy ktoś z Was mógłby podać przybliżone koszty budowy stanu surowego otwartego abym choć miała orientację i mogła porównać z tym co wybrał kierownik budowy. Wiem że na tym forum były różne kosztorysy, ale mi chodzi o w miarę aktualny.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że ktoś mi pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem raz jeszcze 132 tys. to jest kwota od wbicia pierwszej łopaty bez papierków. Przyznam że trochę pojeździłem za materiałem ale jakichś szczególnych rabatów nie miałem. Stan sso zakończony 07.10.2011r.

U nas SSO bez dachówki to będzie 150 tyś (dach obity dechami i z papą).

130 z dachówką to wg mnie mega atrakcyjny wynik - i jestem daleki od niego. chociaż sprawdzam zawsze kilka ofert to ceny wahają się max 10%.

 

pozdro

mC

Edytowane przez kojak139
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jak się okazuje dość poważny i to właśnie z Creatonem.

Dzisiaj ciężarówka manewrowała mi na podjeździe i przywaliła w dach. Roztrzaskała 2 dachówki krańcowe (prawe). Dzwoniłem do hurtowni, to wstępnie dowiedziałem się, że już mojego modelu nie produkują i mam go sobie szukać we własnym zakresie. Mój model to Creaton Premion Antracyt. Jak będziecie u siebie w składach budowlanych to proszę pomóżcie - zapytajcie, czy mają coś takiego na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...