Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ten antracyt u mnie praktycznie przy każdym oświetleniu wygląda jak czekolada, jak wrócę do domu to zrobię zdjęcie. Czasem jak słońce zachodzi na drugą część domu, to ma się wrażenie, że jest czarna. Kierowca na razie zostawił kasę i podpisał oświadczenie ze wstępną wyceną. Jak będzie drożej to kasę mu oddam, a naprawa pójdzie z oc auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, to może zglos się bezpośrednio do producenta, może cos doradzi.

 

W poniedziałek moja hurtownia ma rozmawiać z producentem. Może akurat coś zalega na placu, Jakby ktoś jeszcze jeździł po swoich hurtowniach, to proszę podpytajcie o creaton premion antracyt (krańcówkę prawą) będę bardzo wdzięczny,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich Rododendrowiczów i nie tylko.

Czy ktoś z Was mógłby podać przybliżone koszty budowy stanu surowego otwartego abym choć miała orientację i mogła porównać z tym co wybrał kierownik budowy. Wiem że na tym forum były różne kosztorysy, ale mi chodzi o w miarę aktualny.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że ktoś mi pomoże.

 

U nas SSO to około 130 tyś zł., bez dachówki- dach odeskowany, kryty papą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte na żądanie

16 czujek? - po kiego Ci tyle?

Alarm zakładałem sam - ten, który teraz działa kosztował 400zł- działa bez prądu, wysyła sms'y do mnie i do solidu.

Napisz coś więcej na temat tego co Ci zaproponowali bo alarm alarmowi nie równy.

Docelowo ten, który będzie czyli Satel Integra 128WRL, 9 czujek, 16 kontaktronów, 1 klawiatura dotykowa i 2 klaw. LCD, czujnik dymu, czujnik CO, sygnalizator zew. KOSZT ok 3500 sam sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój stan z piątku. Teraz robimy sobie tydzień przerwy dla stropu, chociaż i tak ma padać cały tydzień:p Po następnej niedzieli jedziemy dalej. Z ciekawości jakiej średnicy i długości dawaliście śruby które będą trzymały murłatę?

[ATTACH=CONFIG]191919[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]191920[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]191921[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]191922[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]191923[/ATTACH]

gratuluję postępu....

Może Kolega podpowie ile poszło styroduru czy styropianu na ocieplenie ściany fundamentowej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte na żądanie

I to była reklama...

 

MWilQ byłem dziś w składzie gdzie kupowałem dachówkę pytałem o Twoja sprawę - nie będzie łatwo. Powinieneś skontaktować się z przedstawicielem Creatona wówczas on wyśle mailem zapytanie do wszystkich składów, które handlują creatonem i wtedy jest szansa poszukać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do margaret2011

to "coś" na kształt biurka to wysoki barek na "małą czarną" lub szybkie śniadanie. Nie wyobrażam sobie biegać z każdą bułką do salonu.

A szufladki mam w obecnej kuchni i bardzo są przydatne na kluczyki, papier śniadaniowy, woreczki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to była reklama...

 

MWilQ byłem dziś w składzie gdzie kupowałem dachówkę pytałem o Twoja sprawę - nie będzie łatwo. Powinieneś skontaktować się z przedstawicielem Creatona wówczas on wyśle mailem zapytanie do wszystkich składów, które handlują creatonem i wtedy jest szansa poszukać.

 

Pozdrawiam

 

Bardzo dziękuję za zainteresowanie. Udało mi się namierzyć ostatnie sztuki w Łodzi. Zamówiłem, teraz muszę je tylko sprowadzić do Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto chodzi! Tam będzie taboret. Nie zmieściły się dwa hokery.

A uchwyty miały być małe, i tak jakoś wyszło, ale chyba się nie "gryzą" aż tak bardzo.

A na "dokładkę" jeszcze..

tar-

a jeśli chodzi o pochłaniacz to twoja zasługa-jest super.

IMG_7227.jpg

IMG_7228.jpg

IMG_7229.jpg

IMG_7232.jpg

IMG_7237.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas prace idą pełną parą. wczoraj skończyli deskować dach, ściany szczytowe i kominy gotowe. dziś wchodzą robić ścianki działowe a w piątek montaż drzwi i okien - zamykamy dom ;)

 

dachówkę zamówiliśmy dosyć nietypową bo koramic marsylkę, czerwona angoba (w tej dachówce ma naturalny kolor). dekarz też dogadany - będzie działać w połowie lipca. do tego czasu pewnie zrobimy elektrykę i może hydraulikę.

 

posadzkę też mamy poprawioną - wykonawca skuł i ubił miejsca które się zapadły no i jest zalane od nowa. kier-bud zatwierdził i miejmy nadzieję, że będzie ok :)

 

przy okazji co myślicie o takim zagospodarowaniu przestrzeni nad garażem? (garaż mamy podwójny poszerzony o 0,5m)

1. pralnio-suszarnia

2. garderoba

3. sypialnia

4. garderoba/szafa

pokoje.jpg

 

mC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...