Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Konto usunięte na żądanie
Na ta chwile widzę, że w bloku mam większy ,,salon'' niż ten w rodosie z gabinetem. Aczkolwiek dużo osób tu pisało, że sobie chwalą ten gabinet zwłaszcza przy małym dziecku. Wiec to kwestia upodobań. Nam zależało na przestrzeni na dole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ta chwile widzę, że w bloku mam większy ,,salon'' niż ten w rodosie z gabinetem. Aczkolwiek dużo osób tu pisało, że sobie chwalą ten gabinet zwłaszcza przy małym dziecku. Wiec to kwestia upodobań. Nam zależało na przestrzeni na dole.

 

Faktem jest, że salon w Rodosie wielkością nie grzeszy ;) Ale w naszym przypadku (zostawiliśmy gabinet), gdy caaałe nasze dotychczasowe mieszkanie jest wielkości salonu w Rodosku to jest to "świat i ludzie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki,

Otrzymaliśmy projekt kuchni (jeszcze bez wyceny, na razie do zaakceptowania).

Pozdrawiam Gosia[ATTACH=CONFIG]200306[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]200307[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]200308[/ATTACH]

 

W jaki sposób będzie prowadzony kanał od okapu do komina? Kominek niezależny? Czy może filtry i brak kominka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki,

Otrzymaliśmy projekt kuchni (jeszcze bez wyceny, na razie do zaakceptowania).

Pozdrawiam Gosia[ATTACH=CONFIG]200306[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]200307[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]200308[/ATTACH]

 

 

Co do kuchni to szafki robiłbym do sufitu. Przestrzeń pomiędzy sufitem a szafkami to tylko miejsce zbierania brudu.

 

 

Dzięki mWilQ.

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy zamienić strony miejscami- strona z płytą indukcyjną będzie tak, gdzie pełna zabudowa.

Pozdrawiam

 

To teraz pasuje. Sam projekt ciekawy, na pewno wykorzystując obie ściany zyskacie mnóstwo miejsca na kuchenne rupieci. Przy otwartej kuchni jak w projekcie będzie to dobrze wyglądało. Ja mam węższe przejście (100cm), pozostawione okno, bardzo chciałem, przejście do wiatrołapu w miejscu spiżarki i lekko wykorzystaną kuchnię na szafę, która jest w powiększonym dwukrotnie wiatrołapie. Efekt końcowy zadowalający :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kuchni to szafki robiłbym do sufitu. Przestrzeń pomiędzy sufitem a szafkami to tylko miejsce zbierania brudu.

 

 

Piotr

Podobałoby nam się takie rozwiązanie i przyznam, że o takim myślałam, ale nie wiem, co z kanałem od okapu do komina? Czy zabudowa pod sufit nie będzie przeszkadzała?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaczynamy budowę we wrześniu i bardzo chcielibyśmy z mężem zobaczyć domek na żywo może być stan surowy jesteśmy ze śląska jeśli ktoś mógłby pokazać swojego rododendrona :) to proszę o kontakt : [email protected]

 

Pozdrawiam :)

My jestesmy ze slaska, natomiast sami rozpoczac budowe mamy zamiar na jesien, ale w Sosnowcu jest mini-osiedle Rodo 6N, wiec moze bylibysccie zainteresowani http://iwonarak.manifo.com/galeria Sami sie tam wybieramy, ale nie wiem czy zdaze bo lada moment rodze ;p a skad jestescie dokladnie?? my z okolic Tarnowskich Gor. Jakie zmiany wprowadzacie??

Edytowane przez vabien23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jestesmy ze slaska, natomiast sami rozpoczac budowe mamy zamiar na jesien, ale w Sosnowcu jest mini-osiedle Rodo 6N, wiec moze bylibysccie zainteresowani http://iwonarak.manifo.com/galeria Sami sie tam wybieramy, ale nie wiem czy zdaze bo lada moment rodze ;p a skad jestescie dokladnie?? my z okolic Tarnowskich Gor. Jakie zmiany wprowadzacie??

 

 

My jesteśmy z okolic bielska białej dokładnie

z Brennej i możemy podjechać zobaczyć nawet do Sosnowca a macie może namiary tam na kogoś kto mógłby pokazać swój domek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...