Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My robimy kuchnię prawie wg projektu, zmianę mamy taką, że nie będzie wejścia tego co jest na wprost łazienki. Wejście do kuchni będzie tylko od salonu. Zdjęć niestety nie zamieszczę bo dopiero okna wstawiliśmy, ale zamierzamy zostawić spiżarkę, obok niej dać piekarnik i mikrofalę, oraz lodówkę. A po drugiej stronie kuchni (na bocznej ścianie) meble z barkiem zachodzącym na wejście do kuchni. Taka jest ostatnia teoretyczna wersja kuchni. Jednego jestem pewna - spiżarka zostaje. Uważam, że jest bardzo praktyczna. Zwłaszcza, że ja kotłownie mam też tak jak było w projekcie.

Mela30, a ty jaki masz pomysł na kuchnię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich "rododendronowców 6". :D

 

Jesteśmy rwónież szczesliwymi posiadaczami tego projektu oraz WZ i pozwolenia. Mam nadzieję żę przygrniecie do swojejgo grona poczatkujących.

 

Zaczynamy budowę niebawem jesteśmy a etapie wyboru brygady budowlanej i wlasciwie od tego wyboru zależy termin rozpoczęcia.

 

Klilka dni temu natrafiłam na to wspaniałe forum będące skarbnicą praktycznej wiedzy , porad i Waszych doświadczeń. Wczesniej nie myślałam o zmianach w projekcie teraz juz tak. Czy orientujecie się czy mozna je zrobić mimo tego że mamy już pozwolenie , chodzi o :

*przeniesienie kotłowni za garaż

*podwyższenie ścianki kolankowej o 1 pustak

i inne które tu podpowiadaliście???

 

Czy jest ktos na forum z pomorskiego ????????? chetnie zobaczylibyśmy dom w realu.

 

Oczywiście podstawowa niewiadomą sa finanse dlatego bardzo proszę La_bruijta przyślij mi na mejla swoj kosztorys którym wsparles u juz wiele osób. Z góry dziekuję. Adres e-mail [email protected]

 

Powodzenia dla wszystkich na placu budowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

kupilismy rodo6 w stanie surowym zamknietym,od kwietnia ruszamy z ociepleniem i reszta..

kiedys pisałam w tym temacie,dyskutowałam z remle..

przedstawie wam moje zmiany...dosc nietypowe..

 

-kuchnia-likwidacja wejscia od strony wiatrołapu(chce na calej scianie zrobic zabudowe tzw szafe-lodówka,piekarnik,mikrofala,zmywarka..),mysle nad likwidacja jednego okna(mam juz stan surowy zamkniety i nie wiem czy na tym etapie mozna to zrobic bez ingerencji w projekt..doradzcie.-nie wyobrazam sobie płyty rogowej i okapu..a moze planuje ktos z was wyspe?jak myslicie czy ta kuchnia nie jest za mala na wyspe?bedziemy mieli kuchnie bardzo prosta nowoczesna,na dole tylko szuflady-nie lubie szafek z drzwiczkami

 

-nie ma spiżarki

 

 

-powiekszenie salonu o gabinet-jak każdy prawie

 

-nie bedzie scianki miedzy wiatrłołapem a salonem

 

-z pokoju miedzy łazienka a najwiekszym pokojem robie pół na pół-jedna czesc bedzie garderoba do duzej sypialni-"naszej" a druga czesc bedzie przynalezec do łazienki(bedzie oddzielona jakimis drzwiami sowanymi)-bedzie tam pralnia

 

w sumie bedziemy mieli salon+3sypialnie.nieplanujemy wiecej niz 2dzieci a jesli chodzi o pokoj goscinny to wole miec duza garderobe i pralnie ktorej w tym projekcie brakuje

 

co myslicie?

 

p.s. efekt koncowy-super!!!

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namtar - dziękuje na info

 

Tomasz105- to może zaczniemy razem jak na sie uda w miarę szybko ekipe potwierdzic

 

Kama - twórczy bardzo ten Twoj pomysł z podziałem pokoju mnie jednak szkoda by było tego pokoju (Mm dwoje dzieci)

Rzeczywiście brakuje w tym projekcie pomieszczeń tzw usługowych.

 

Potwerdzilismy koszt dachówki cementowej z osprzetem i oknami dachowymi Fakro oraz rynnami : Euronit 20 tys, Braas 21 tys (projekt z jednym garażem)

 

Powodzenia Wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi i dosia buduje sie na podlasiu Białystok. Też miałem różne ceny i różnych ściemniaczy którzy mi bajki opowiadali ale udało mi sie znaleść solidnego fachowca, widziałem jego robote, popytałem ludzi u których budował i nie mieli do niego żadnych zastrzeżeń. A co najśmieszniejsze jest to brat mojego kumpla z którym pracujemy juz 10 lat w jednej firmie, takze też mysle ze nie bedzie robił lipy. Swiat jest jednak mały.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...