Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

remle - architekt w porzo... problemy pojawiły sie dlatego, że niestety "polityka" lub i też biurokracja różnych okręgów w Polsce jednak się różni.Według pana architekta - na śląsku nie byłoby żadnych błędów( zresztą to mogę stwierdzic na Waszym przykładzie! ten sam projekt domu, ten sam architekt - u Was przeszło, u nas nie :evil: ). Ja nie mam żalu do pana K. Jestem Ci nadal wdzięczna za podesłanie do niego namiaru, ponieważ gdybyśmy zdecydowali się na kogoś z Krakowa to po pierwsze popłynęlibyśmy z kasą a po drugie jeszcze nie mielibyśmy adaptacji! terminy były okrutne :oops:

 

ps.byłam u michell!!! wrażenia potem.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich budujących!!

ja również zameierzam budować taki domek i mam do Was gorącą prośbę, ponieważ nie mam ziellonego pojęcia od czego zacząć, co i jak, proszę o podanie oriętacyjnych kosztów stanu surowego, otwartego, zamkniętego itd. i przesłanie na maila: [email protected]. Będę bardzo wdzięczna, sama muszę wszystko opracować, łącznie z kosztorysem aby przedstawić go w banku(staram się o kredyt). A jeśli ktoś będzie taki uprzejmy to może porozmawia ze mną na gg 9034698. Trzymam kciuki za wszystkich i czekam z niecierpliwością na pomocne maile :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście :oops: nie pamiętałam co napisałam post wcześniej :-?

no to proszę....

jadę sobie pewnego pięknego dnia i patrzę - jaki śliczny domek się tu buduje :D

http://img247.imageshack.us/img247/2496/14rodo6karolieg5.jpg

toż to rodo6 michell !!!!!!!!!!!!!!- muszę się Wam przyznać, że jakoś patrząc tylko na papier czasami miewam wątpliwości co do trafnego wyboru projektu a jak domek widzę "namacalnie" to się zachwycam ! :wink:

 

u nas, podobnie jak u michell komin będzie tylko otynkowany - taki mi się spodobał .Z okna z salonu :wink: porównywałyśmy osiedla nowo wybudowanych domków - na jednych były oklinkierowane kominy, na drugim nie.I zgodnie stwierdziłyśmy, że te bez, wyglądaja lepiej :) Oczywiście to tylko kwestia gustu ...

 

to wykusz michell...

http://img398.imageshack.us/img398/8510/16wykuszkarolinc1.jpg

i widok na kuchnię z salonu

http://img257.imageshack.us/img257/5714/17kuchniakarolizo1.jpg

 

Wypiłyśmy kawkę w "wiaderkach" i rozmawiało nam się jakbyśmy się znali od lat - a znałyśmy się dotąd tylko "wirtualnie" :wink:

Bardzo fajnie spędziłam czas ... podobnie jak u Ciebie remle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 kwietnia:) pan geodeta wbił swoje 16 palików, w Sb był majster na oględzinach, a jak pogoda się nie zmaści-jutro przyjeżdza z koparką:) bedzie się działo!!!!!! nareszcie:)!!!!

po tych ulewach 2 koparki nam sie zakopały-jedna przy przewożniu ziemi z wykopanej drogi i podobnie 2, tylko kilka dni później;(( a ziemia była akurat w miejscu, gdzie miały zostać wbite paliki, więc przynajmniej jakos to rozrównali na miejsce domu-teraz trzeba to będzie znowu ściągnąć i przewieźć. ufff, oby nie lało!!!!

 

PS.michell Twój komin z tyłu domu wydaje się dużo niższy niż Wiolci czy remle, chyba że zdjęcie tak sprytnie zrobione? a budowa zasuwa,że hej!!!! pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze!

 

Być może jako entuzjaści tego projektu znacie kogoś, kto chciałby okazyjnie kupić ten projekt. Nabyliśmy z żoną najpierw wersję z jednym garażem, później aneks do wersji z garażem dwustanowiskowym. Plan zagospodarowania niby sprawdziliśmy, ale pobieżnie (kąt dachu i takie tam). A potem się okazało, że jest jakaś linia zabudowy, czy coś takiego i nie możemy postawić tego domu tak, jak chcieliśmy (daleko od frontu działki). Dlatego sprzedajemy projekt, znacznie poniżej ceny zakupu i obecnej ceny w firmie Archon. Poniżej link do aukcji na allegro:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=342548869

 

Dziekuję za ew. pomoc i pozdrawiam Wszystkich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego chcecie rezygnowac z komina?

 

wydaje mi się troszkę bezsensowne stawianie trzech kominów w tak małym domku, no i oczywiście koszta kominów nie sa małe.

kierownik mówił,żeby postawić z cegły z wkładem uniwersalnym, a nad dachem klinkier, my początkowo mysleliśmy o systemowych, ale chyba jednak tradycyjne wygrają, a tam gdzie komin gazowy prawdopodonie włożymy rurę nierdzewną, później wata mineralna i cegła; ale ztak naprawde zależy to od majstra-on się wkońcu na tym zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...